×
Cambo PCH GEARHEAD | Głowica trzykierunkowa z przekładnią zębatą, udźwig 4kg Cambo - 1

Cambo PCH

Cambo
PCH

Cambo PCH | Głowica trzykierunkowa z przekładnią zębatą, udźwig 4kg

NOWA głowica statywowa Cambo o niesamowitej elastyczności.
Może przechylać, obracać i obracać się tak, jakby była głowicą kulową i ma precyzyjne przekładnie do dokładnego dopasowania pochylenia i obrotu. Ruchy przekładni są samoblokujące i dostępne w każdej pozycji głowicy.

Zarówno dolna, jak i górna część głowicy mogą obracać się o 360*.Po wypoziomowaniu, górny obrót może być wykorzystany do zdjęć panoramicznych.

Głowica PCH jest wyposażona w szybkozłączkę i płytkę 1/4". Płytka QR firmy Cambo zawiera blokadę bezpieczeństwa, która zapobiega obracaniu się aparatu na uchwycie.

Jeśli masz aparat z mocowaniem typu ARCA, możesz go używać bezpośrednio na PCH. Dotyczy to serii Cambo ACTUS i Cambo WRS.

PCH to głowica statywowa, która posiada przekładnię ruchu obrotowego wokół osi X i Y oraz podwójny (górna i dolna płyta) ręczny obrót wokół osi Z. Dzięki temu PCH może być używana jak zwykła głowica kulowa do szybkiej regulacji poziomowania, a także jako precyzyjna głowica przekładniowa do precyzyjnej regulacji poziomowania.

Brak w magazynie
5 820,00 zł
(z VAT 23%)
Kalkulator Grenke
Ilość

Produkt na specjalne zamówienie
Wysyłka: Termin realizacji do potwierdzenia

Regulacja ruchów PCH
Możliwe jest precyzyjne dostrojenie elementów sterujących PCH do własnych preferencji. Można regulować zarówno ruchy ręczne, jak i przekładniowe. Należy pamiętać, że precyzyjne dostrojenie elementów sterujących PCH jest precyzyjnym zadaniem i powinno być wykonywane z dużą ostrożnością.

Kluczowe funkcje PCH
Ręczne panoramowanie 360º na górnej i dolnej płycie
Sygnalizacja kliknięciem pozycji co 90º na górnej i dolnej płycie
Pochylenie osi X o 140º (30º do tyłu, 110º do przodu)
Oddzielny ręczny (szybki) lub przekładniowy (precyzyjny) ruch wokół osi X
140º obrotu w osi Y (30º do tyłu 110º do przodu)
Oddzielny ręczny (szybki) lub przekładniowy (precyzyjny) ruch wokół osi Y
Osie X, Y i Z obracają się w tym samym punkcie
Gdy pokrętła blokujące osi X, Y i Z są otwarte, głowica PCH może poruszać się swobodnie jak zwykła głowica kulowa.
Regulowane opory przekładni
Regulowane opory ręczne
Zacisk QR kompatybilny z Arca
4 duże poziomice
Trwałe mocowanie statywowe 3/8'' i 1/4'' ze stali nierdzewnej.

Rozmiar i waga:
wysokość: 130 mm (z płytą)
szerokość: 110 mm
głębokość: 102 mm
waga: 1200 gramów

PCH
Brak w magazynie

Karta katalogowa

Maksymalne obciążenie głowicy
4 kg
Średnica podstawy
Gniazdo 3/8"
Typ
Głowica trzykierunkowa
Głowica z przekładnią zębatą

Inne produkty w tej samej kategorii