Oferujemy korzystny leasing dla firm!
Finansowanie jest możliwe dla wszystkich produktów o wartości powyżej 1500 zł netto.
Sprawdź naszą ofertę w kategoriach:

Na stronie każdego produktu znajduje się link do wypełnienia niezobowiązującego formularza leasingowego.
Serdecznie zapraszamy do wycen z naszym partnerem GRENKE lub dowolnie wybranego przez Państwa leasingodawcy.

Główne atuty leasingowania:

Finansowanie 100 % inwestycji

Decyzja nawet w ciągu 1 dnia

Ujęcie rat leasingowych w koszty prowadzenia działaności

Stałe raty leasingowe

Możliwość odliczenia podatku VAT

Możliwy leasing z 0% opłaty początkowej

Dostępne typy leasingu w GRENKE:

Leasing tradycyjny

To klasyczny i najbardziej popularny na polskim rynku rodzaj umowy leasingowej z opcją lub obowiązkiem wykupu. W umowie z opcją wykupu, już na początku ustalona jest wartość końcowa, za którą Klient będzie mógł nabyć przedmiot leasingu po zakończeniu umowy. Umowa z obowiązkiem wykupu oznacza konieczność nabycia sprzętu za wartość końcową, która również określona jest w umowie. Niezależnie od umowy, Klienci mogą liczyć na szybką decyzję, brak wpłaty własnej, stałe korzystne raty i okres leasingowania nawet do 60 miesięcy.

Leasing Nowoczesny

Umowa Leasingu Nowoczesnego to taki typ umowy, w którym leasingobiorca ma swobodę wyboru pomiędzy: przedłużeniem umowy, zakończeniem umowy i zwrotem przedmiotu leasingu, nabyciem przedmiotu leasingu od GRENKE lub Partnera albo zawarciem kolejnej umowy na sprzęt nowszej generacji. Umowa Leasingu Nowoczesnego jest szczególnie polecana dla przedmiotów o dużym postępie technologicznym i szybkim tempie starzenia, ponieważ nie zawiera opcji wykupu przedmiotu leasingu. Zamiast kupować sprzęt poleasingowy, bardziej opłaca się wymienić go na nowy, w ramach nowej umowy leasingu, który będzie bardziej nowoczesny i wydajny.

DODATKOWE INFORMACJE:

Wymagane dokumenty

W przypadku leasingu do 20 000  zł netto wymagany będzie dokument tożsamości osoby uprawnionej do reprezentacji firmy lub dwa dokumenty tożsamości w przypadku kwoty leasingu powyżej 20 000 zł netto. W przypadku spółek cywilnych wymagana będzie również umowa spółki. 

W przypadku leasingu powyżej 100 000 zł netto, wymagane będą również w przypadku pełnej księgowości RZiS oraz Bilans za rok bieżący i ostatnie dwa lata. W przypadku płatności uproszczonej, KPiR oraz PIT za rok bieżący i ostatnie dwa lata.

Co stanie się po zakończeniu trwania mojej umowy?

W Leasingu Tradycyjnym, po zakończeniu podstawowego okresu umowy istnieje możliwość (w umowach z opcją nabycia) lub obowiązek (w umowach z obowiązkiem nabycia) wykupienia przedmiotu leasingu za wcześniej ustaloną w umowie wartość końcową. Po zapłaceniu wszystkich rat leasingowych i wartości końcowej, stajesz się właścicielem sprzętu.

W Leasingu Nowoczesnym, po zakończeniu minimalnego okresu umowy możesz wybrać pomiędzy: przedłużeniem umowy i dalszym używaniem przedmiotu, zakończeniem umowy i zwrotem przedmiotu leasingu, nabyciem przedmiotu leasingu od GRENKE lub Partnera albo zawarciem kolejnej umowy na sprzęt nowszej generacji. 

Czy przedmiot umowy leasingu podlega ubezpieczeniu?

Ubezpieczenie jest obowiązkowe dla wszystkich przedmiotów leasingu finansowanych przez GRENKE. Obowiązek ubezpieczenia sprzętu spoczywa na leasingobiorcy. Możesz wybrać własnego ubezpieczyciela albo skorzystać z Ramowego Ubezpieczenia Majątkowego Spółek GRENKE. Opłata za ubezpieczenie będzie płatna raz w roku i będzie uzależniona od ceny zakupu przedmiotu.

Potrzebujesz oferty leasingowej lub masz dodatkowe pytania?
Skontaktuj się z nami.

sklep@daars.pl

+48 883 636 393

+48 509 004 389

Kontakt