×

Manfrotto MVH504XAH

Manfrotto
8024221699913
MVH504XAH-

Manfrotto MVH504XAH | Profesjonalna głowica wideo, przeciwwaga w krokach 2.2, 4.4, 6.5 kg, udźwig 12 kg

Manfrotto MVH504XAH (504X) to nowa wersja najpopularniejszej profesjonalnej głowicy video od Manfrotto 504HD. Wzbogacona o nowoczesne technologie i rozwiązania, 504X spełnia wymagania profesjonalnych filmowców.

Płynność ruchu głowicy oparta jest o najnowszą technologię opracowaną przez Manfrotto. Zapewnia ona maksymalnie gładki, pozbawiony przeskoków i szarpnięć ruch w obu osiach - pochyle i obrocie w panoramie. Każda z tych osi posiada także niezależną regulację oporu, która pozwala dostosować jego siłę do sprzętu i indywidualnych preferencji.

  • System przeciwwagi z regulacją w czterech stopniach
  • Płaska baza umożliwia pracę na statywie, kranie czy sliderze
  • Przesuwna płytka z szybkim mocowaniem i blokadą z boku
  • EasyLink dla mocowania dodatkowych akcesoriów
Pospiesz się! Tylko 2 pozostało w magazynie.
1 709,00 zł
(z VAT 23%)
Ilość

Produkt jest dostępny
Wysyłka: 1-2 dni robocze

Dla jeszcze większego komfortu obsługi kamery, głowicę 504X wyposażono w system przeciwwagi. Umożliwia on zbalansowanie wagi sprzętu, co sprawia, że ruch kamerą w pochyle wymaga mniejszego użycia siły. System przeciwwagi można ustawić pod jednym z 4 stopni*: wyłączona / 2,2 kg / 4,4 kg / 6,5 kg. Dzięki regulacji możliwa jest współpraca z szerokim zakresem aparatów i kamer.

Konstrukcja głowicy jest zwarta i zaprojektowana zgodnie z Bridging Technology, opracowanej przez Manfrotto. Zastosowanie tej technologii zmniejsza wagę głowicy, w porównaniu do tradycyjnych, monolitycznych konstrukcji, bez obniżenia jej wytrzymałości i funkcjonalności. 504X posiada także płaską bazę, dzięki czemu można ją mocować nie tylko na statywach video, ale także na sliderach, kranach itp.. Może obsłużyć kamerę z osprzętem o łącznej wadze do 12 Kg.

Dodatkowe akcesoria jak monitor czy oświetlenie można zamocować na ramionach, które łączą się z głowicą poprzez specjalne gniazda Easy Link. Można wkręcić w nie ramiona ze śrubą 3/8'', ale jeszcze lepiej będą współpracować z systemami antirotation od Manfrotto lub Arri. Dzięki nim kompatybilne ramię, zablokowane w dowolnej pozycji, nie odkręci się samo.

504X posiada przesuwną płytkę, którą można szybko i łatwo wpiąć od góry, bez żmudnego wpasowywania i wsuwania. Podświetlana poziomica pozwala na łatwe i poprawne ustalenie horyzontu nawet w ciemnym studio.

* dla środka ciężkości na wysokości 55mm powyżej platformy głowicy.

Specyfikacja Manfrotto MVH504XAH (504X)
Waga 2 kg
Udźwig UNI/PdR 105:2021 12 kg
System przeciwwagi Zmienna w krokach
Przeciwwaga 2.2, 4.4, 6.5 kg
Średnica Podstawy 75 mm
Materiał Aluminium
Poziomica (Ilość) 1
Środek Ciężkości 55 mm
Udźwig 12 kg
Rodzaj Baterii Litowa
Certyfikaty WEEE; RoHS
Mocowanie Górne 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski
Kolor Black
Easy Link Tak
Przechył Przód-Tył -70° / +90°
Podstawa Płaska baza
Rodzaj Głowicy Wideo/Głowica Fluid
Maksymalna Temperatura Pracy 60 °C
Minimalna Temperatura Pracy -30 °C
Rączka W Komplecie Tak
Regulacja Oporu W Panoramie Ciągła. zmienna od 0 do max
Obrót W Panoramie 360 °
Rodzaj Płytki 504PLONGR-1
Szybkozłączka Tak
Regulacja Oporu W Pochyle Ciągła, zmienna od 0 do max
Wysokość 14.9 cm
Kompatybilność Akcesoriów MVAPANBARM; MVAPANBARL
MVH504XAH-
Pospiesz się! Tylko 2 pozostało w magazynie.

Karta katalogowa

Maksymalne obciążenie głowicy
12 kg
Średnica podstawy
75 mm
Typ
Głowica wideo

Konkretne odniesienia

EAN13
8024221699913

Inne produkty w tej samej kategorii