Opis produktu
Wyświetlacz LCD pokazuje informacje z aparatu, takie jak poziom baterii, balans bieli i status karty pamięci - przydatne, gdy wyświetlacz aparatu jest niedostępny (aparat jest daleko, na kranie...)
Funkcje:
- kompatybilne z aparatami Canon
- solidna konstrukcja przeznaczona do zastąpienia rączki głowicy wideo
- możliwość ustawienia wszystkich kluczowych funkcji aparatu
- do wykorzystania w trybach foto i wideo
- kompatybilne z rigiem SYMPLA
Kompatybilny z aparatami Canon:
- EOS 1Dc
- EOS 6D
- EOS 5D mkIII
- EOS 5D mkII
- EOS 70D
- EOS 60D
- EOS 1D mkIV
- EOS 7D
- EOS 600D
- EOS 550D
- EOS 500D
Manfrotto MVR911EJCN
Manfrotto MVR911EJCN | Sterownik HDSLR deluxe do lustrzanek Canon
Manfrotto MVR911EJCN Rec, Shutter release, Focus, LV on/off, LV zoom, Focus memory, ISO, Aperture, Shutter speed, Colour temp, Exposure comp
Sterownik Deluxe jest zaprojektowany jako jedna z rączek systemu SYMPLA. Oznacza to, że jeden operator jest w stanie prawidłowo trzymać cały system dla wygodnego kadrowania i ruchu, kontrolując jednocześnie wszystkie funkcje aparatu nie puszczając przy tym żadnej ręki. Sterownik może być także używany z daleka od rig'a, czy też innego systemu. Łącząc się z aparatem przez port USB, sterownik pozwala na elektroniczne sterowanie focusem bez dodatkowych połączeń z obiektywem. To oznacza, że obiektywy mogą być zmieniane w dowolnym momencie, bez problemu, szybko i wygodnie.
-
W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:
- tel. 883 636 393
- tel. 509 004 389
- sklep@daars.pl
- Godziny otwarcia 9:00-17:00
- Darmowa dostawa powyżej 1000 zł
Masz pytanie odnośnie produktu? Napisz do nas!
Cechy produktu
| Przeznaczenie | Canon |
|---|---|
| Typ | Sterownik HDSLR |