Autonomic, wiodący innowator w dziedzinie audio dla całego domu. Autonomic słynie z najwyższej klasy cyfrowych rozwiązań multimedialnych, które umożliwiają płynne przesyłanie strumieniowe dźwięku i integrację w każdym pomieszczeniu w domu lub firmie.

Portfolio produktów Autonomic obraca się wokół koncepcji wielostrefowej sieci muzycznej. Ich oferta obejmuje serwery muzyczne, wzmacniacze i zaawansowane systemy sterowania, wszystkie zaprojektowane tak, aby zapewnić dźwięk o wysokiej rozdzielczości w każdym zakątku przestrzeni.

Jedną z wizytówek Autonomic jest Mirage Media Server, pierwszy na świecie serwer multimediów oparty na chmurze. To innowacyjne urządzenie może synchronizować biblioteki muzyczne, listy odtwarzania i preferencje w wielu lokalizacjach, dzięki czemu można bez wysiłku cieszyć się ulubioną muzyką, gdziekolwiek jesteś. Serwer może przesyłać strumieniowo wiele niezależnych kanałów radia internetowego, popularnych serwisów streamingowych lub muzyki z osobistej kolekcji, a wszystko to w wysokiej rozdzielczości.

Kolejnym ważnym produktem w ofercie Autonomic jest Mirage Audio System, kompletne rozproszone rozwiązanie audio. System ten oferuje szereg wzmacniaczy i kontrolerów naściennych, zapewniając intuicyjny interfejs i potężne wzmocnienie, aby wypełnić przestrzeń wysokiej jakości dźwiękiem.

Autonomic wyróżnia się również dostarczaniem narzędzi do integracji swoich systemów z różnymi platformami sterowania, takimi jak Control4, Crestron i Savant. Ta kompatybilność pozwala zarządzać całym środowiskiem audio z jednego ujednoliconego punktu sterowania.