Witamy w innowacyjnym świecie AJA, wiodącego producenta znanego z wysokiej jakości i niezawodnych cyfrowych interfejsów wideo, konwersji i rozwiązań stacjonarnych. Od ponad 25 lat AJA znajduje się w czołówce branży profesjonalnego sprzętu wideo i filmowego, oferując najwyższej klasy produkty dla rynków transmisji, postprodukcji, ProAV i streamingu.

AJA została założona przez inżyniera Johna Abta w 1993 roku, a firma szybko zyskała solidną reputację dzięki tworzeniu produktów, które łączą doskonałą wydajność z praktycznością. Misją AJA jest tworzenie najlepszych i najbardziej niezawodnych kart przechwytywania wideo i konwerterów, oferując wyjątkowe wsparcie w celu utrzymania silnych relacji z użytkownikami.

Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę produktów, od mini-konwerterów po rejestratory cyfrowe, routery wideo, synchronizatory klatek i skalery, cyfrowe systemy edycji nieliniowej (NLE) i profesjonalny sprzęt do cyfrowych efektów wideo. Niektóre z ich najbardziej znanych produktów obejmują urządzenia do przechwytywania i odtwarzania wideo Io i Kona, rodzinę rejestratorów cyfrowych Ki Pro oraz rodzinę synchronizatorów ramek i konwerterów FS.

Jedną z wyjątkowych mocnych stron AJA jest zdolność do opracowywania i wytwarzania produktów, które wypełniają lukę między technologią, a przepływem pracy. Produkty AJA zostały zaprojektowane w celu ułatwienia najwyższej jakości przepływu pracy wideo i audio, dostosowując się do stale zmieniających się wymagań branżowych, zapewniając jednocześnie kompatybilność z szeroką gamą systemów i formatów.