PMI Gear: Uwolnienie kreatywności dzięki praktycznej magii i innowacjom

Założona latem 2020 roku firma PMI Gear wyłoniła się ze wspólnej wizji Kelvina Chow, Petera Zhao i Micky'ego Wonga. Opierając się na swoim bogatym doświadczeniu w magii teatralnej i efektach specjalnych, uznali, że sztuka tworzenia magii wykracza poza sferę tradycyjnych iluzji. Filmowcy, fotografowie i artyści na całym świecie również tworzą magię każdego dnia, przekształcając kreatywne wizje w namacalną sztukę.

Nazwa "Practical Magic & Innovations" odzwierciedla nasze podwójne dziedzictwo: ukłon w stronę naszych korzeni w efektach praktycznych i nasze zaangażowanie w rozwój narzędzi, które są nie tylko magiczne, ale także praktyczne w pracy produkcyjnej na wysokim poziomie.

Zainspirowani kluczowym spostrzeżeniem z branży magicznej - że wszystko jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione - PMI Gear poświęca się przekształcaniu niemożliwego w możliwe. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie innowacyjnych, praktycznych rozwiązań, które umożliwiają najbardziej utalentowanym twórcom naszej ery urzeczywistnianie ich unikalnych, rewolucyjnych wizji artystycznych.