Libec NX-100C | Zestaw Statyw wideo z głowicą do 4kg rozpórka dolna
Libec

Libec NX-100C | Zestaw Statyw wideo z głowicą do 4kg rozpórka dolna

4 490,00 zł
Brutto
Kod producenta: LINX-100C-
EAN: 4986397461012

Produkt na specjalne zamówienie

Wyposażony w mechanizm mocowania i zwalniania za jednym dotknięciem. Ponadto płyta przesuwna jest kompatybilna z głowicami Manfrotto i Sachtler, co zapewnia szybkie i łatwe ustawienia w terenie.

Z boku głowicy cieczy znajdują się otwory na śruby 1/4 i 3/8 cala do mocowania ramienia akcesoriów z monitorem lub lampą. Ponieważ otwory znajdują się w podstawie, nie ma to wpływu na ładowność, środek ciężkości i równowagę przód-tył.

Konstrukcja z podwójną głowicą (płaska podstawa / miska 75 mm) kompatybilna ze statywami z misą 75 mm / statywami z płaską podstawą, monopodami, suwakami, wózkami łyżwiarskimi i innym sprzętem ze śrubami 3/8 cala.
Nowo zaprojektowane nogi z włókna węglowego

Ilość

Kalkulator Grenke
  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, [email protected]

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

Dzięki nowej, lekkiej konstrukcji, szerokość górnej części rury z włókna węglowego została poszerzona, aby zwiększyć sztywność skrętną i zapewnić wysoką ładowność

Opracowane wyłącznie dla serii NX, dostępne są podkładki pod stopy FP-1B i rozpieracz podłogowy SP-1B. Nowo zaprojektowane podnóżki i rozpórka podłogowa są jeszcze lżejsze niż istniejące modele FP-2B i SP-2B.
Najlżejszy na świecie statyw wideo *

Średniopoziomowe systemy rozsiewaczy NX-100MC / NX-300MC ważą tylko 3,8 kg i są uważane za najlżejsze na świecie statywy wideo w porównaniu z konwencjonalnymi statywami wideo wyposażonymi w regulowany system oporu i przeciwwagi. Osiąga się to poprzez dokładne zbadanie struktury, materiałów i komponentów, dostosowanie nowego mechanizmu, który znacznie zmniejsza liczbę części, i zastosowanie plastikowych części w głównym komponencie bez uszczerbku dla operatywności lub funkcjonalności.

* Rozsiewacz średniopoziomowy NX-100MC i NX-300MC. Statyw wideo z wielostopniowym mechanizmem hamulca i przeciwwagi. Stan na październik 2020 r. Według badań Heiwa Seiki Kogyo.
Nowo zaprojektowany wielostopniowy mechanizm przeciwwagi

Seria NX może obsługiwać szeroką gamę konfiguracji kamer dzięki nowo zaprojektowanemu wielostopniowemu systemowi przeciwwagi, który pasuje do różnych stylów produkcji. Użytkownicy mogą wybierać spośród 5 stopni przeciwwagi, w tym opcję zerowego trybu „wolnego” dla szybkiej konfiguracji.
Operatywność z precyzją

Dzięki specjalnie wykwalifikowanym rzemieślnikom z Libec Japan dostosowaliśmy innowacyjny projekt, aby zmaksymalizować wydajność NX. W rezultacie uzyskuje się znaczną redukcję chybotania i luzów w ruchach pan i tilt i oferuje zdecydowanie najlepszą precyzję operacyjną w swoim zakresie.
Zaawansowana jednostka drag

Warstwowa metalowa jednostka w układzie hamulca zapewnia funkcjonalność, trwałość i niezawodność. Ta zaawansowana jednostka momentu obrotowego zapewnia płynniejszy rozruch, kontrolę luzów i większą sztywność niż konwencjonalna, tania jednostka z tworzywa sztucznego, powszechnie stosowana przez inne marki.
Użyteczność

Po rozważeniu opinii publicznej i komentarzy grup fokusowych, rozmiar, kształt, rozmieszczenie przycisków, pokrętło i pokrętła zostały radykalnie przeprojektowane, aby podkreślić praktyczność i racjonalność.
Projekt bezpieczeństwa

Mając na uwadze bezpieczeństwo, nogi są starannie zaprojektowane, aby zapobiec rozbiciu palca użytkownika, nawet jeśli statyw przypadkowo upadnie.
Specyfikacja:

    Zakres przeciwwagi 0 do 2,5 kg (CG55 mm)
    Ładowność 4 kg
    Przeciwwaga Wielostopniowa przeciwwaga
    Tryb przesuwania i przeciągania Free plus 3STEP
    Tryb przeciągania z pochyleniem Free plus 3STEP
    System przeciągania Wielowarstwowa konstrukcja metalowa
    Kąt pochylenia + 90 ° / -70 °
    Zakres temperatury -40 ° C do + 60 ° C
    Poziomica Oświetlony
    Płytka aparatu Płyta ślizgowa
    Kompatybilny z głowicami Manfrotto i Sachtler
    Zakres przesuwny +/- 30 mm
    Podstawa głowy Kula 75mm / Płaska podstawa
    Mocowanie płyty Śruba 1/4 "z pinem wideo
    Przystawka do akcesoriów Otwory na śruby 1/4 "i 3/8"
    Zapasowa śruba Śruby 1/4 " i 3/8"
    Waga 3,8 kg
    Wysokość 80 do 167 cm
    Nasadka do głowy Misa 75mm
    Materiał rury Węgiel
    Sekcja 2 ETAP


Opis

Wysokość maksymalna
1,6 - 1,8 m
Maksymalne obciążenie
4 - 7 kg
Typ
Statyw z głowicą