Primacoustic Saturna LP Black
Primacoustic

Primacoustic Saturna LP Black | Przegroda akustyczna, ustrój akustyczny, 30 x 120 cm, 2 sztuki

1 140,00 zł
Brutto
Kod producenta: Z840 1220 00-
EAN:

Produkt na specjalne zamówienie

Pełnowymiarowy panel (60 x 120 cm) Saturna, niskoprofilowy (30 x 120 cm) Saturna LP oraz Saturna Mini (200 x 915) są zbudowane z wełny szklanej o wysokiej gęstości (96 kg) / m³). Są w pełni zabezpieczone mikrosiateczką i połączone krawędziami utwardzanymi żywicą. Każdy panel jest następnie pokryty akustycznie przezroczystą tkaniną Broadway ™ lub powleczony opatentowanym przez Primacoustic teksturowanym białym wykończeniem do malowania.

Ilość

  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, [email protected]

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

Pełnowymiarowa Saturna jest idealna do dużych przestrzeni z wysokimi sufitami, takich jak sale gimnastyczne, centra kongresowe, magazyny i pomieszczenia przemysłowe. Zmniejszona wysokość Saturna LP sprawia, że doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach z niższymi sufitami, takich jak świetlice, sale konferencyjne, domy modlitwy lub inne miejsca, w których istotne jest ograniczenie poziomu tła akustycznego i zrozumiałość mowy. Instalacja przegród jest łatwa dzięki zintegrowanym kotwom Corkscrew ™ i dołączonym linom zawieszenia SlipNot ™. Rezultaty są natychmiast zauważalne w postaci mniejszego hałasu w pomieszczeniu, krótszym czasie pogłosu i lepszej zrozumiałości. Saturna ma dwukrotnie większą gęstość niż większość przegród akustycznych, dzięki czemu charakteryzuje się również większym pochłanianiem niskich częstotliwości. Równomierna absorbcja dźwięku w szerokim zakresie częstotliwości pozwala na osiągnięcie optymalnego i naturalnego brzmienia pomieszczenia.

Saturna, Saturna LP oraz Saturna Mini zostały przetestowane pod kątem spełnienia rygorystycznych ocen przeciwpożarowych do użytku w miejscach publicznych na całym świecie, co czyni je doskonałym wyborem w każdym pomieszczeniu, w którym pożądane są dyskretne i estetyczne przegrody. Saturna i Saturna LP dostępne są w czarnej, szarej lub beżowej tkaninie akustycznej lub z białą teksturą do malowania (Saturna Mini jedynie w wersji białej do malowania). Każdy zestaw Saturna składa się z kompletu paneli, wstępnie zainstalowanych kotw korkociągowych, linek do zawieszania SlipNot oraz kotw typu T i haczyków oczkowych do montażu na większości sufitów.

Instrukcja obsługi: https://www.primacoustic.com/wp-content/uploads/Saturna-Baffle-Manual-v2.pdf

Strona producenta: https://www.primacoustic.com/saturna/

  • Saturna

Wymiary: 610 x 1219 mm, grubość 38 mm Dostarczane w opakowaniu zawierającym 2 szt. paneli

  • Saturna LP (Low Profile)

Wymiary: 305 x 1219 mm, grubość 38 mm Dostarczane w opakowaniu zawierającym 2 szt. paneli

  • Saturna Mini

Wymiary: 200 x 915mm, grubość 38 mm Dostarczane w opakowaniu zawierającym 4 szt. paneli