Primacoustic RX12-DF
Primacoustic

Primacoustic RX12-DF | Platforma głośnikowa, podkładka pod monitor studyjny

1 000,00 zł
Brutto
Kod producenta: Z860 1512 05-
EAN:

Produkt na specjalne zamówienie

Recoil Stabilizer to platforma głośnikowa, która łączy w sobie trzy podstawowe elementy: podstawę z pianki uretanowej o dużej gęstości, która izoluje głośnik od półki, podstawy do monitora lub stojaka; ciężką stalową płytę wycinaną laserowo o grubości ¼” i cienką powierzchnię wierzchnią z neoprenu. Pianka skutecznie izoluje zestaw głośnikowy, eliminując rezonans przenoszony przez wibracje, który niezmiennie wprowadza anomalie fazowe, podczas gdy stalowa płyta wprowadza znaczną masę do konstrukcji, stabilizując głośnik. Antypoślizgowa powierzchnia pokrywa górę, aby zapewnić stabilne zamocowanie monitora.

Ilość

  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, [email protected]

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

Primacoustic Recoil Stabilizer ™ to wyjątkowe urządzenie do montażu głośników, zaprojektowany dla monitorów bliskiego pola. Minimalizuje zakłócające odsłuch sprzężenie rezonansowe między głośnikiem a powierzchnią na której stoi, zapewniając jednocześnie stabilną podstawę, która zmniejsza odrzut spowodowany energią ruchu głośnika.

Zmniejszając „odrzut” do tyłu, gdy cewka głośnika przepycha energię do przodu, początkowy stan przejściowy nie jest już opóźniony, a percepcja przetwarzanego  impulsu jest łatwiejsza. Przy pierwszym odsłuchu od razu zauważamy poprawę w przetwarzaniu impulsów sygnału oraz poszerzenie zakresu najniższych częstotliwości. Przy dalszym słuchaniu można uchwycić więcej szczegółów w szerszym paśmie częstotliwości, lepszą odpowiedź na transienty i bardziej zdefiniowaną przestrzeń dźwiękową. Wszystko to nie tylko ułatwia podejmowanie decyzji podczas miksowania, ale poprzez usunięcie niezdefiniowanych rezonansów zanieczyszczających odsłuchiwany materiał dźwiękowy, twoje miksy natychmiast lepiej przekładają się na inne pomieszczenia i systemy audio.

Recoil Stabilizer ™ jest dostępny w różnych rozmiarach, masach i kątach, aby sprostać szerokiemu wachlarzowi konstrukcji głośników obecnie dostępnych na rynku i osobistych preferencji montażowych.

Instrukcja obsługi: https://www.primacoustic.com/wp-content/uploads/Recoil-Manual.pdf

Strona producenta: https://www.primacoustic.com/recoils/

Wymiary: 508mm x 330mm x (86 / 57mm) (szerokość x głębokość x (wysokość))

Maksymalne obciążenie: 40kgOpis

Rodzaj urządzenia
Izolator podłoża