Primacoustic Radiator
Primacoustic

Primacoustic Radiator | Dyfuzor, ustrój akustyczny, 60 x 60 cm

1 770,00 zł
Brutto
Kod producenta: Z840 2500 00-
EAN:

Produkt na specjalne zamówienie

Primacoustic Radiator to wielozadaniowe urządzenie, które służy do rozpraszania energii akustycznej o wysokich częstotliwościach. Radiator jest idealny do studia nagrań i kina domowego, w których wyeliminujemy echo trzepoczące bez nadmiernego tłumienia pomieszczenia. Estetyczny wygląd sprawia, że ​​Radiator jest idealny do poprawy akustyki wnętrz w każdym środowisku. Jest to jednak tylko jedna z możliwości: mierząc 60cm x 60cm, Radiator pasuje do systemu standardowych sufitów podwieszanych typu T-Bar i idealnie nadaje się jako portal między pomieszczeniem a przestrzenią nadsufitową, aby zwiększyć poczucie przestrzeni, umożliwiając przenikanie energii akustycznej między dwiema przestrzeniami powietrznymi.

Ilość

  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, [email protected]

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

Radiator może być również podwieszony. Szereg starannie rozmieszczonych otworów montażowych pozwala na połączenie wielu Radiatorów razem z dostarczonym osprzętem montażowym w celu utworzenia paneli sufitowych, które można zawiesić nad przestrzenią roboczą do nagrywania, aby wyeliminować fale stojące i silne odbicia dźwieku. Wreszcie, w połączeniu z panelami Broadway, można wprowadzić wiele kreatywnych projektów, aby kontrolować środowisko akustyczne, jednocześnie wprowadzając poczucie zastosowania konkretnego projektu i stylu do pomieszczenia.

Naturalne laminowane wykończenie drewna i świetnie wyglądające połączenia sprawiają, że Radiator jest idealnym elementem centralnym, który doda pikanterii każdemu wystrojowi pomieszczenia.

Instrukcja obsługi: https://www.primacoustic.com/wp-content/uploads/Radiator-Manual.pdf

Strona producenta: https://www.primacoustic.com/radiator/

  • Wymiary: 24" x 24" x 3" (603 x 603 x 76 cm)
  • Materiał: Baltic Birch
  • Działa w paśmie: 565 Hz do 2.2 kHz