Primacoustic Nimbus Grey
Primacoustic

Primacoustic Nimbus Grey | Panel akustyczny podwieszany, sufitowy, 61 x 121 cm

1 590,00 zł
Brutto
Kod producenta: Z840 1225 08-
EAN:

Produkt na specjalne zamówienie

Nimbus jest wykonany z wełny szklanej o grubości 38 mm i wysokiej gęstości (96 kg / m³), ​​która jest całkowicie zabezpieczona mikrosiateczką i krawędziami utwardzanymi żywicą. Panel akustyczny jest następnie pokryty transparentną akustycznie tkaniną Broadway ™, albo pokryty opatentowanym przez Primacoustic teksturowanym białym wykończeniem do malowania. Instalacja jest łatwa dzięki dołączonym wkręcanym kotwom Cloud Helix ™, linom podwieszającym SlipNot ™ i haczykom sufitowym. Podobnie jak wszystkie panele Broadway, Nimbus przeszedł testy ogniowe, uzyskując najbardziej rygorystyczne oceny bezpieczeństwa pożarowego w USA, Kanadzie i Europie.

Ilość

  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, [email protected]

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

Primacoustic Nimbus to wysokowydajny absorber sufitowy zaprojektowany do zwieszania z sufitu i przechwytywania energii akustycznej otoczenia poprzez pochłanianie dźwięku uderzającego w powierzchnię panelu, jednocześnie zatrzymując silne odbicia od sufitu na tylnej stronie panelu.

Każdy zestaw Nimbus jest dostarczany z dwoma panelami, ośmioma kotwami Helix Cloud i linkami do zawieszania SlipNot, a także kotwami i haczykami oczkowymi do montażu na suficie. Dostępne są wersje w kolorze czarnym, szarym lub beżowym z tkaniny akustycznej; lub w białym wykończeniu teksturowanym do malowania. Primacoustic Nimbus z wdziękiem zwisa z sufitu dowolnego pomieszczenia, aby zapewnić skuteczną kontrolę pogłosu i lepszą zrozumiałość mowy.

Instrukcja obsługi: https://www.primacoustic.com/wp-content/uploads/Acoustic-Clouds-manual-web-04-2021.pdf

Strona producenta: https://www.primacoustic.com/nimbus/

  • Wymiary: 610 x 1218mm, grubość 38mm
  • Dostarczane w opakowaniu zawierającym 2 szt. paneli