Primacoustic Cumulus Black
Primacoustic

Primacoustic Cumulus Black | Pułapka basowa narożna, tri-corner bass trap, dwie sztuki

697,00 zł
Brutto
Kod producenta: Z840 1210 00-
EAN:

Produkt na specjalne zamówienie

Wykonany z wełny szklanej o wysokiej gęstości (96 kg / m³), ​​Cumulus zapewnia wyjątkowe pochłanianie dźwięku, jest bezpieczny w obsłudze i został przetestowany pod kątem spełnienia rygorystycznych wymagań przeciwpożarowych klasy A / 1 do stosowania w dowolnym miejscu. Przednia i tylna powierzchnia są sklejone z mikrosiateczką, a krawędzie są utwardzane żywicą, aby w pełni otoczyć drobne włókna. Panel jest następnie owinięty akustycznie transparentną tkaniną, aby zapewnić maksymalne pochłanianie dźwięku. Unikalny system zacisków sprężynowych bezpiecznie utrzymuje panel na miejscu, a jednocześnie sprawia, że ​​montaż jest szybki, łatwy i niewidoczny. 

Ilość

  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, [email protected]

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

Mając wybór, akustycy zawsze będą stosować narożniki do akustycznej kontroli dźwięku. Wynika to przede wszystkim ze sposobu, w jaki dźwięk rozchodzi się w pomieszczeniu, w którym ściany i sufit działają jak falowody, które kierują dźwięk do narożników, w których się gromadzi. Cumulus osadzony jest wysoko, w rogu, gdzie ściany i sufit przecinają się, zapewniając maksymalną wydajność.

Na pierwszy rzut oka Cumulus wydaje się być dość duży. Ale kiedy panel  o wielkości 60 cm znajdzie  się na swoim miejscu, rozszerza się tylko o 43cm, zajmując niewiele miejsca na ścianie. Tworzy także  43cm głębokości wnękę powietrzną za przednim panelem, która zapewnia szerokopasmowe pochłanianie do 100 Hz w celu kontroli zakresu w problematycznym obszarze nisko-średnich częstotliwości. To sprawia, że ​​Cumulus jest idealnym akustycznym punktem wyjścia dla kina domowego i pomieszczeń postprodukcyjnych, których ściany charakteryzują się ograniczoną przestrzenią dla adaptacji akustycznej i cierpią z powodu przesycenia nisko-średnich częstotliwości. W profesjonalnych studiach Cumulus pomaga wyeliminować fale stojące, a w kabinach lektorskich stanowi skuteczne rozwiązanie dla często występującego „podbarwienia piersiowego”, który jest plagą większości kabin wokalnych w zakresie od 200 Hz do 300 Hz.

Cumulus to bardzo skuteczny absorber szerokopasmowy, dostępny w trzech neutralnych architektonicznie kolorach pasujących do większości dekorów pokojowych. Cumulus jest dostarczany w komplecie z całym osprzętem instalacyjnym, oszczędzając nasz cenny czas.

Instrukcja obsługi: https://www.primacoustic.com/wp-content/uploads/Cumulus-Manual-V3-READER-1.pdf

Strona producenta: https://www.primacoustic.com/cumulus/

Wszystkie absorbery Primacoustic zostały poddane pomiarom akustycznym wg norm ASTM C423 i E795-05 oraz testom palności zgodnie z normą EN 13501-1. Dokumentacja jest dostępna na stronach poszczególnych produktów.

Edge: Reversed and bevelled

Mounting hardware: Eye hook, drywall anchor and spring clip

Qty: 2