Tokina FIRIN 20mm f/2 FE AF Sony E
Tokina

Tokina FIRIN 20mm f/2 FE AF Sony E

3 690,00 zł
Brutto
Dostępność 1-2 dni

Tokina FIRIN 20mm f/2 FE AF Sony E jest profesjonalnym, stałoogniskowym, szerokokątnym obiektywem. Jasna przysłona f/2 pozwala na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych oraz rozmycia tła przy zdjęciach z bliska. Tokina FIRIN 20mm f/2 FE AF Sony E współpracuje ze wszystkimi aparatami oraz kamerami o mocowaniu Sony E z matrycami pełnoklatkowymi lub mniejszymi. Dzięki wbudowanemu napędowi autofocusa jest doskonałym wyborem zarówno do fotografii jak i wideo. Sprawdzi się podczas zdjęć wnętrz, przyrody, dynamicznych ujęć ze stabilizatorem, szerokich planów otoczenia. Komunikacja z aparatem pozwala na wspomaganie ostrzenia w przypadku ręcznego ustawiania ostrości.

Ilość

 • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
 • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
 • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Nowa wersja obiektywu posiada dokładnie ten sam schemat optyczny, składający się z 13 soczewek w 11 grupach optycznych. W jego budowie zastosowano 3 soczewki o niskiej dyspersji oraz dwa elementy asferyczne. Dzięki temu zminimalizowano możliwość powstawania aberracji, a obraz jest praktycznie pozbawiony dystorsji. Również rozdzielczość obiektywu jest na najwyższym poziomie.

System napędu AF oparty został na pierścieniowym silniku ultradźwiękowym. Rozwiązanie takie zapewnia pełną współpracę aparatami wyposażonymi w bagnet Sony E. Nowy silnik cechuje się szybkością działania, dokładnością oraz wysoką precyzją przy jednoczesnym zachowaniu niemal całkowitej ciszy. Pozwala również na pracę w trybie manualnym z funkcją asystenta ustawienia ostrości.

Wyposażenie obiektywu w pełni zgodną z systemem elektronikę, dającą możliwość przekazywania jednocześnie dystansu i stanu przysłony, pozwala używać najnowszych funkcji serii A7 takich jak: 5-osiowa stabilizacja optyczna, autofocus, czy elektroniczna skala odległości. Dzięki temu wykorzystywać można wszystkie mocne strony zestawu: doskonałe właściwości optyczne obiektywu oraz nadzwyczajne możliwości przetwarzania obrazu i danych z obiektywu w aparacie.

Wytworzone z niebywałą dokładnością, wysokiej jakości wykończenia oraz precyzyjne zaprojektowanie dają obiektywom FIRIN trwałość, wygląd i osiągi godne produktów optycznych klasy premium. Dbałość o szczegóły, perfekcyjne wykonanie i wykończenie komponentów, niezrównana konstrukcja optyczna i zbalansowaną ergonomia dają obiektyw łatwy w obsłudze, który prezentuje się równie dobrze jak obrazy które tworzy. Otwarcie przysłony aż do F2 by móc cieszyć się pięknym rozmyciem (bokeh).

 • Kompaktowy rozmiar - Firin 20mm F2 FE AF został zaprojektowany specjalnie z myślą o aparatach bezlusterkowych z wymienną optyką. Dzięki temu udało się połączyć doskonałą jakość optyczną obiektywu z jego niewielkimi wymiarami i niską wagą. W efekcie Firin 20mm stanowi lekki i kompaktowy zestaw wraz z aparatem.

 • Optyczna doskonałość – obiektyw został zoptymalizowany do pracy z nowej generacji, pełnoklatkowymi matrycami aparatów fotograficznych Sony. Jego układ optyczny zawiera 3 soczewki o super niskiej dystorsji oraz 2 soczewki asferyczne. Dzięki temu udało się zminimalizować występowanie negatywnych zjawisk takich jak aberracja chromatyczna, aberracja sferyczna czy dystorsja a jednocześnie uzyskać doskonałą rozdzielczość obrazu nawet przy w pełni otwartej przysłonie.

 • Funkcjonalność – rozwijając możliwości swojego poprzednika Firin 20mm F2 FE AF został wyposażony w nowoczesny układ automatycznego ustawiania ostrości, w pełni zgodny ze specyfikacją aparatów Sony co zapewnia przyjemność fotografowania.

 • Pierścieniowy silnik napędu AF – nowy rodzaj napędu układu AF zapewnia precyzję oraz szybkość działania przy praktycznie bezgłośnej pracy.

 • Asystent ustawienia ostrości MF – działanie układu automatycznego ustawienia ostrości nie wyklucza możliwości ręcznego przeostrzenia; w takim przypadku obraz na wyświetlaczu może zostać automatycznie powiększony i pojawi się również wskazanie odległości do fotografowanego obiektu.

 • Automatyczna korekcja – dzięki pełnej komunikacji z aparatem obiektyw Tokina Firin 20mm F2 FE AF przesyła wszystkie niezbędne dane potrzebne do wprowadzenia automatycznej korekcji winietowania, dystorsji oraz aberracji chromatycznej. Korekcja może być wykonana zarówno w postprocesie jak i bezpośrednio z poziomu aparatu.

 • Stabilizacja obrazu – pełna współpraca z aparatem pozwala również na bezproblemowe i wydajne działanie systemu stabilizacji obrazu w aparatach Sony.

 • Kontrola przysłony – sterowanie przysłoną odbywa się za pośrednictwem aparatu. Zapewnia to możliwość używania wszystkich trybów fotografowania dostępnych w aparacie.


Sprzedawany zestaw zawiera:

 • Obiektyw Tokina FíRIN 20mm F2 FE AF
 • Osłona przeciwsłoneczna
 • Komplet dekielków
 • Oryginalne opakowanie

Dane techniczne:
Mocowanie: Sony E
Producent: Tokina
Typ: Szerokokątne
Kąt widzenia: 92°40'
Minimalna odległość ostrzenia: 0,28 m
Autofocus: tak
Sposób ostrzenia: autofocus, manual
Maksymalna skala odwzorowania: 1:10.29
Minimalna przysłona: f/2
Maksymalna przysłona: f/22
Listki przysłony: 9
Rozmiar filtra (mm): 62 mm
Wymiary: 73,4 x 81,5 mm


Opis

Stabilizacja obrazu
Nie
Mocowanie obiektywu
Sony E
Ogniskowa
20
Przysłona maksymalna
2.0
Pokrycie matrycy
Pełna klatka
Typ obiektywu
Stałoogniskowy

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

Tokina FIRIN 20mm f/2 FE AF Sony E

Tokina FIRIN 20mm f/2 FE AF Sony E jest profesjonalnym, stałoogniskowym, szerokokątnym obiektywem. Jasna przysłona f/2 pozwala na pracę w trudnych warunkach oświetleniowych oraz rozmycia tła przy zdjęciach z bliska. Tokina FIRIN 20mm f/2 FE AF Sony E współpracuje ze wszystkimi aparatami oraz kamerami o mocowaniu Sony E z matrycami pełnoklatkowymi lub mniejszymi. Dzięki wbudowanemu napędowi autofocusa jest doskonałym wyborem zarówno do fotografii jak i wideo. Sprawdzi się podczas zdjęć wnętrz, przyrody, dynamicznych ujęć ze stabilizatorem, szerokich planów otoczenia. Komunikacja z aparatem pozwala na wspomaganie ostrzenia w przypadku ręcznego ustawiania ostrości.

Napisz swoją opinię