ADAM Audio Sub 2100
ADAM Audio

ADAM Audio Sub 2100 | Subwoofer studyjny 1000 W, 21,5"

22 999,00 zł
Brutto
Kod producenta: ADAM SUB2100
Dostępność 1-2 dni

ADAM Audio Sub 2100 jest najwyższej klasy subwooferem studyjnym z przetwornikiem o wielkości 21,5". Potężny głośnik subwoofera zapewnia wyjątkową reprodukcję niskich częstotliwości już od 18 Hz do 150 Hz i stanowi tym doskonałe uzupełnienie dla monitorów studyjnych o słabej reprodukcji tonów niskich. Moc RMS 1000 W, wzmacniacz klasy PWM, maksymalne natężenie dźwięku SPL rzędu 128 dB, 150 mm cewka, dodatkowe wyjście na kolejny subwoofer i oczywiście niesamowicie czysta reprodukcja każdego dźwięku w paśmie monitora.

Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Sub2100 to unikatowy subwoofer, stworzony przez firmę ADAM specjalnie pod kątem wymagań dużych reżyserek i studiów. Sub2100 wyposażono w ogromny 21-calowy woofer i wzmacniacz, który potrafi dostarczyć moc na stałym poziomie 1000 W. Konstrukcja typu bass reflex została tak zestrojona, aby subwoofer przetwarzał dźwięki do najniższej częstotliwości 20 Hz. Potężnej mocy system o ekstremalnie wysokiej skuteczności [99 dB/W/m] może wytworzyć sygnał akustyczny na liniowym poziomie maksymalnym SPL ≥128 dB bez żadnych objawów kompresji.

Największa cewka świata 

Źródłem niezwykłej głośności tego woofera jest gigantyczna [największa na świecie] 152 mm cewka. Dzięki temu Sub2100 osiąga wysoki poziom ciśnienia dźwięku SPL dla najniższych częstotliwości, słyszanych przez ludzkie uszy. To wszystko oznacza, że mamy do czynienia z nowym wzorcem wśród subwooferów, dla którego konkurencję stanowi tylko grzmot, występujący w naturze…

Subwoofery ADAM 

Wszystkie subwoofery ADAM Audio mają jedno zadanie: zapewnić najbardziej autentyczny przekaz muzyczny z możliwych. W przypadku subwooferów ADAM oznacza to właściwe proporcje między mocą a precyzją przetwarzania, oraz rezygnację z „upiększenia” brzmienia podbiciem poziomu częstotliwości basowych kosztem szczegółowości i dynamiki. Subwoofer ma uzupełniać tak bardzo cenione, klarowne i transparentne brzmienie monitorów ADAM o częstotliwości z zakresu niskiego i najniższego pasma.

Wszystkie subwoofery do modelu Sub2100 posiadają symetryczne [XLR] i niesymetryczne [RCA] złącza wejścia i wyjścia, oraz zestaw kontrolerów, za pomocą których można dopasować brzmienie według potrzeb do akustyki pomieszczenia.

Złącza i regulacja 

W każdym modelu znajduje się regulator poziomu sygnału w zakresie od -60dB do +6dB, przełącznik fazowy ±180°, regulowany filtr dolno-przepustowy [50 – 150 Hz], oraz przełączany filtr górno-przepustowy ustawiony na 85 Hz dla wyjścia dla monitorów satelitarnych. Dodatkowo można znaleźć przełącznik ‘Signal-on/Continuous’ dla funkcji automatycznego uruchomienia w momencie, gdy do subwoofera dociera sygnał i automatycznego wyłączenia po 15 minutach bez żadnego sygnału.

Specyfikacja:

Średnica kosza: 21,5″ [543 mm],

Średnica cewki: 6″ [150 mm],

Materiał membrany: papier.

Moc wzmacniacza: RMS /muzyczna: 1000 W / 1200 W.

Złącza wejściowe: XLR / RCA

Dane ogólne

Panel regulacji: z tyłu,

Pasmo przenoszenia: 18 Hz – 150 Hz,

Zniekształcenia THD > 60 Hz: ≤1 %,

Poziom maksymalny, szczytowy: ≥128 dB,

Częstotliwość zwrotnicy: 50 – 150 Hz,

Impedancja wejściowa: 10 kOm,

Waga: 85 kg,

Wymiary: 850 mm x 600 mm x 705 mm,

W zestawie: kabel zasilania, instrukcja.


Opis

Złącza wejść audio
XLR + RCA
Moc
1000 W
Maksymalne SPL
128 dB
Rozmiar głośnika średnio/niskotonowego
21,5"
Rozmiar głośnika wysokotonowego
Brak
Wbudowany wzmacniacz
Tak
Typ nagłośnienia
PWM
Pasmo przenoszenia
18 - 150 Hz
Przedział wielkości przetworników niskotonowych
9"+
Typ monitora
Subwoofer

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

ADAM Audio Sub 2100 | Subwoofer studyjny 1000 W, 21,5"

ADAM Audio Sub 2100 jest najwyższej klasy subwooferem studyjnym z przetwornikiem o wielkości 21,5". Potężny głośnik subwoofera zapewnia wyjątkową reprodukcję niskich częstotliwości już od 18 Hz do 150 Hz i stanowi tym doskonałe uzupełnienie dla monitorów studyjnych o słabej reprodukcji tonów niskich. Moc RMS 1000 W, wzmacniacz klasy PWM, maksymalne natężenie dźwięku SPL rzędu 128 dB, 150 mm cewka, dodatkowe wyjście na kolejny subwoofer i oczywiście niesamowicie czysta reprodukcja każdego dźwięku w paśmie monitora.

Napisz swoją opinię