Blackmagic Design ATEM SDI Pro ISO | Mikser wideo 1080p, 4-kanałowy, SDI, streaming USB-C, x2 SDI OUT, x2 Audio Mini Jack In
Blackmagic Design

Blackmagic Design ATEM SDI Pro ISO | Mikser wideo 1080p, 4-kanałowy, SDI, streaming USB-C, x2 SDI OUT, x2 Audio Mini Jack In

4 569,00 zł
Brutto
Kod producenta: SWATEMMXEPBPRISO
EAN: 9338716007954

Produkt na specjalne zamówienie

ATEM SDI to gama mikserów do produkcji na żywo zaprojektowanych dla nadawców, którzy potrzebują ekstremalnej przenośności! Miksery ATEM SDI są bardzo podobne do ATEM Mini, jednak mają połączenia wideo 3G-SDI i każdy model posiada dwa razy więcej wyjść wideo. Otrzymujesz 4 wejścia SDI w modelach ATEM SDI i ATEM SDI Pro ISO oraz 8 wejść SDI w modelu ATEM SDI Extreme ISO. Ponadto wszystkie wejścia SDI posiadają konwerter standardów i resynchronizację. Jest nawet DVE dla efektów obrazu w obrazie! USB działa jak kamerka do podłączania wideo do komputerów, a modele Pro i Extreme mają wbudowaną funkcję strumieniowania. Mikser audio Fairlight zawiera kompresor, ogranicznik i 6-pasmowy korektor parametryczny na każdym wejściu.

Ilość

Kalkulator Grenke
  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, sklep@daars.pl

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

Samodzielny mikser o jakości nadawczej

Kompaktowa konstrukcja ATEM SDI typu „wszystko w jednym” zawiera panel sterowania oraz złącza. Na panelu sterowania znajdują się czytelne przyciski do wyboru źródeł, efektów i przejść. Duże przyciski źródeł umożliwiają ich intuicyjną obsługę, pozwalając prezenterowi na samodzielne wykonywanie przejść. Dostępne są nawet przyciski do miksowania dźwięku! Modele ATEM SDI Pro i Extreme mają przyciski do nagrywania i sterowania transmisją. Za pomocą przycisków wyboru wyjścia można zmieniać wyjście wideo pomiędzy programem, bezpośrednim sygnałem z kamery i trybem multiview. Na tylnym panelu znajdują się przyłącza SDI do kamer, dodatkowe wejścia mikrofonowe, USB do wyjścia kamerki oraz wiele wyjść SDI „aux” dla wideo programu.

ATEM SDI Pro ISO

Ten model zawiera funkcje ATEM SDI i zawiera wbudowany strumieniowanie i nagrywanie do 5 strumieni wideo w czasie rzeczywistym! To oznacza czysty sygnał na wszystkich wejściach dla edycji multicam! Projekt DaVinci Resolve jest zapisywany, więc można uruchomić produkcję na żywo do edycji, ponownego miksowania dźwięku czy korekcji koloru.

Wyjścia kamerki na oprogramowanie wideo

Dla pełnej kompatybilności wszystkie modele ATEM SDI posiadają port USB działający jak zwykłe źródło kamery internetowej. Wystarczy podłączyć komputer i rozpocząć pracę na jakimkolwiek oprogramowaniu wideo. Oprogramowanie rozpoznaje ATEM SDI jako zwykłą kamerkę, choć w rzeczywistości jest to mikser do produkcji na żywo. Gwarantuje to całkowitą kompatybilność z każdym oprogramowaniem wideo i jakość rozdzielczości Full HD 1080p. Wybierz dowolne oprogramowanie, takie jak Zoom, Microsoft Teams czy Skype jako nowy sposób tworzenia prezentacji o jakości nadawczej w profesjonalnym, wielokamerowym stylu! Wyjście kamerki ATEM SDI działa również z oprogramowaniem do transmisji, takim jak Open Broadcaster, XSplit Broadcaster i wiele innych.

Nadawanie na żywo przez Ethernet za pomocą ATEM SDI Pro

ATEM SDI Pro i ATEM SDI Extreme mają wbudowany silnik strumieniowy do nadawania na żywo za pomocą połączeń Ethernet. Umożliwia to lepszej jakości transmisję na żywo do YouTube, Facebook i Twitch bez opuszczania klatek, przy dużo łatwiejszych ustawieniach. Wystarczy wybrać usługę transmisji i wpisać klucz do transmisji. ATEM Software Control posiada palety do konfiguracji transmisji. Ponadto status transmisji jest wyświetlany w multiview. Status transmisji jest nieskomplikowany. Wskaźnik prędkości transmisji danych pokazuje prędkość internetu wymaganą do używanego formatu wideo. Jeśli technologia nie ma przed Tobą tajemnic, możesz uaktualnić profile transmisji w pliku konfiguracyjnym XML, aby dodać nowe usługi.

Podłącz dane mobilne telefonów 5G lub 4G

W plenerowej produkcji na żywo modele ATEM SDI Pro i Extreme pozwalają na podłączenie telefonu Apple czy Android do portu USB i użycie danych mobilnych. Jest to również doskonały backup głównego połączenia Ethernet. Tethering działa z najnowszymi, szybkimi telefonami sieci 5G, a także z bardziej powszechnie używanymi telefonami sieci 4G. Mikser ATEM automatycznie wykryje, gdy telefon jest podłączony i wykorzysta go do połączenia z internetem, aby z niego korzystać. To eliminuje konieczność zmiany ustawień. Po podłączeniu telefon będzie zasilany z portu USB i pozostanie naładowany dzięki mikserowi. Połączenie telefonu i danych mobilnych sprawia, że ATEM SDI Pro i ATEM SDI Extreme stają się doskonałymi mobilnymi rozwiązaniami do produkcji.

Nagrywaj na dyski flash USB przez ATEM SDI Pro

Modele ATEM SDI Pro i Extreme umożliwiają bezpośrednie nagrywanie danych strumieniowych na dyski flash USB. Otrzymujesz bardzo długie nagrania w tych samych plikach wideo H.264 z dźwiękiem AAC, które nadawałeś. To pozwala bezpośrednio przesłać je na dowolną internetową platformę wideo, taką jak YouTube czy Vimeo. Nagrywanie na kilka dysków jest też możliwe przez hub USB. Kiedy dysk jest pełny, nagrywanie jest kontynuowane na drugim dysku, by odbywało się nieprzerwanie. Ustawienia nagrania i wybór dysku są konfigurowane w ATEM Software Control, a w multiview można wyświetlić status nagrywania.

Montuj produkcję na żywo z osobnymi nagraniami ISO

Modele ATEM SDI Pro ISO oraz Extreme ISO umożliwiają montaż wydarzenia na żywo, gdyż jednocześnie nagrywają wiele strumieni wideo, w tym czyste sygnały ze wszystkich wejść i programu. Użyte obrazy z puli multimediów są zapisywane razem z plikami wideo. Pliki wideo zawierają etykiety metadanych, takich jak zsynchronizowany kod czasowy czy numery kamer. To umożliwia ponowny montaż programu z nową korekcją kolorów, efektami i grafikami. Nagrane zostają też wszystkie źródła dźwięku, umożliwiając jego profesjonalny remiks.

Edytuj produkcję na żywo w DaVinci Resolve

Modele ISO zapisują też pliki projektu DaVinci Resolve, więc jednym kliknięciem możesz otworzyć produkcję na żywo jako edycję wideo. Dodane zostaną wszystkie cięcia, zaniknięcia i grafiki z puli multimediów . To umożliwia precyzyjne zestrajanie punktów edycji lub nawet całkowite podmienianie ujęć! DaVinci Resolve Sync Bin pozwala edytować ujęcia za pomocą interfejsu multiview. Wszystkie pliki ISO będą automatycznie dopasowane według kodu czasowego, co pozwala przewijać wszystkie kąty kamery i zobaczyć je idealnie zsynchronizowane.

Dodawaj ekscytujące efekty wideo

Jedną z zalet ATEM SDI są profesjonalne wartości produkcyjne, które można osiągnąć dzięki szerokiej gamie wbudowanych efektów wideo. Przycisk CUT zapewnia natychmiastowe cięcie podczas przełączania między źródłami. Przycisk AUTO jest profesjonalnym pojęciem stosowanym w przypadku dużych mikserów nadawczych, używanym do aktywacji przejść efektów wideo. Przyciski czasu trwania efektów wideo pozwalają na ustawienie co 0,5, 1, 1,5 i 2 sekundy. Można też wybrać rodzaj efektu. Efekt Mix pozwala na płynne przejście między źródłami, a Dip zanika, przechodząc w kolor w trakcie przejścia. Alternatywnie użyj intrygujących efektów DVE, które wysyłają obraz poza ekran podczas przejścia między źródłami.

Używaj profesjonalnych mikrofonów

Dwa niezależne wejścia audio stereo 3,5mm pozwalają podłączyć komputer oraz mikrofony krawatowe. Po rozpoczęciu transmisji na żywo, ale przed rozpoczęciem programu, można podłączyć odtwarzacz muzyczny, aby stworzyć wprowadzającą ścieżkę dźwiękową. Dwa dodatkowe wejścia audio stereo zapewniają prowadzącemu i gościowi programu możliwość przypięcia mikrofonów podczas wywiadu. Wszystkie wejścia audio do ATEM SDI mają na panelu przyciski do regulacji poziomu głośności i umożliwiają wejścia do miksera dźwięku. Ponadto wszystkie modele posiadają mikser audio Fairlight ze wszystkimi wejściami SDI, a oba podłączone do miksera wejścia mikrofonowe pozwalają miksować na żywo ze wszystkich źródeł dźwięku. ATEM SDI Extreme posiada też wyjście słuchawkowe.

Automatycznie konwertuje dowolny format wejścia SDI

Każde wejście wideo 3G-SDI ma własny dedykowany konwerter standardów. To oznacza, że ATEM SDI automatycznie przekonwertuje źródła 1080p, 1080i i 720p do standardu wideo miksera. Domyślnie mikser automatycznie konfiguruje swój format wideo, jednak można go też ustawić ręcznie na dowolny inny standard wideo! Wyjścia SDI są prawdziwymi wyjściami „aux”, co pozwala niezależnie dostosować źródłowy sygnał wideo kierowany do każdego wyjścia SDI. Wszystkie wyjścia można podłączyć do kamer, bo zawierają one informacje o sterowaniu kamerą i tally. Na bardziej zaawansowanych modelach ATEM SDI Pro i ATEM SDI Extreme można wybrać wyjście SDI do wyświetlania wbudowanego multiview!

Wbudowane ukryte funkcje do transmisji

Przy całej łatwości w obsłudze, ATEM SDI kryje w sobie wysokiej klasy funkcje nadawania. Jest idealny do szkolenia nowych ekip produkujących na żywo, bo posiada te same funkcje, co ogromne miksery używane w dużych studiach nadawczych. Oferuje ATEM Advanced Chroma Key, mikser audio Fairlight, DVE, bazę kadrów na grafiki i wiele więcej. Wystarczy uruchomić darmową aplikację ATEM Software Control na systemie Mac lub Windows przy jednoczesnym połączeniu przez USB lub Ethernet, aby uzyskać dostęp do rozbudowanych funkcji ATEM SDI. Przy odrobinie eksperymentowania można nauczyć się, jak stworzyć produkcję na żywo o jakości nadawczej. Tylko ATEM SDI jest prawdziwym mikserem nadawczym ukrytym w niewielkiej i przystępnej cenowo konstrukcji.

ATEM Software Control Panel

ATEM Software Control uwalnia ukrytą moc ATEM SDI i umożliwia dostęp do każdej funkcji miksera. Aplikacja posiada wizualny interfejs użytkownika miksera z paletami parametrów do szybkich dostosowań. Mimo że normalnie można podłączyć się przez USB, podłączenie przez Ethernet umożliwia połączenie z ATEM SDI wielu użytkowników za pomocą oddzielnych kopii oprogramowania ATEM Software Control na różnych komputerach. Oprogramowanie pozwala na dostęp do kompleksowego miksowania dźwięku z zastosowaniem efektów, wczytywanie kadrów a nawet na zaawansowane programowanie makro. Można ponadto zapisać stan miksera jako plik XML. Gdy potrzebujesz odtworzyć klip, możesz również sterować nagrywarkami dysków HyperDeck przez Ethernet.

DVE dla obrazu w obrazie, przejść i efektów

Jedną z najbardziej niesamowitych funkcji ATEM SDI jest wbudowany DVE, który pozwala na efekty obrazu w obrazie i przejścia DVE. DVE pozwala tworzyć profesjonalne efekty obrazu w obrazie o niestandardowych ramkach 3D, cieniach i podświetleniu. Jakość obrazu jest równie wysoka co w najwyższej klasy modelach mikserów ATEM, a DVE obsługuje pozycjonowanie, zmianę rozmiaru i skalowanie – wszystko to w czasie rzeczywistym. DVE może także służyć do tworzenia niesamowitych przejść dzięki 16 różnym efektom DVE ściśnięcia (squeeze) oraz DVE wypychania (push). DVE zawiera funkcję „fly key”, która pozwala tworzyć przejścia wycierania grafiki z użyciem własnych grafik.

Profesjonalne przejścia podczas transmisji

ATEM SDI zawiera szeroką gamę natywnych przejść HD o jakości nadawczej, takich jak mix, dip, wipe i inne. Wszystkie przejścia można dostosować za pomocą regulacji parametrów, takich jak czas trwania, kolor i szerokość ramki, pozycja i kierunek. DVE można użyć też w przejściach, pozwalając grafice przemieścić się ponad krawędzią wycierania. Nazywa się to przejściem typu wipe i jest często stosowane w programach sportowych. W celu eliminacji błędów, ATEM SDI posiada funkcję podglądu przejścia, aby można było je sprawdzić przed transmisją na antenie.

Wbudowane grafiki z wtyczką Photoshop

Wbudowana „pula multimediów” pozwala na dodanie nawet 20 osobnych grafik RGBA o jakości nadawczej dla nagłówków, czołówek programów i logotypów. Odtwarzacz multimediów służy do wyświetlenia wybranego obrazu tak, aby widniał jako dodatkowe wewnętrzne źródło wideo do użycia w grafikach i nagłówkach. Można nawet użyć kadrów do złożonych efektów, takich jak graficzne wycieranie. ATEM SDI umożliwia pobieranie kadrów z wideo i zapisanie ich w puli multimediów. Grafiki można dodać z wykorzystaniem ATEM Software Control lub pobrać bezpośrednio z Photoshopa za pomocą wtyczki ATEM Photoshop. Wtyczka Photoshop jest idealna do często zmieniających się grafik, takich jak tablice wyników, ponieważ możesz pobierać je bezpośrednio do odtwarzacza multimediów.

Nowa funkcja ATEM Advanced Chroma Key

ATEM SDI jest idealny do prowadzenia wiadomości lub prezentacji na planie, bo zawiera zaawansowaną funkcję ATEM Advanced Chroma Key do uzyskania efektów kluczowania na zielonym ekranie. Posiada narzędzie wybierania koloru służące do próbkowania kolorów tła w celu automatycznego generowania parametrów klucza. Zawiera precyzyjne elementy sterowania do krawędzi i flary, a nawet korektor kolorów pierwszego planu, pozwalający dopasować warstwy pierwszego planu i tła w jednolite kompozycje. Można go też użyć do nanoszenia nagłówków poprzez tworzenie grafik z zielonym lub niebieskim tłem. Ponadto ATEM SDI Extreme ma 4 klucze chroma ATEM Advanced, czyli po jednym kluczu na każdą kamerę w celu produkcji z wirtualną scenografią.

Twórz niesamowite wirtualne scenografie

Modele ATEM SDI Extreme posiadają 4 upstreamowe klucze chroma, co pozwala na tworzenie fascynujących wirtualnych scenografii. 4 niezależne klucze chroma oznaczają po jednym kluczu na każdą kamerę, pozwalając stworzyć wirtualną scenografię dla nawet 4 kamer. ATEM SDI Extreme posiada 8 wejść, 4 dla kamer, a pozostałe 4 można podłączyć do komputera z wirtualną scenografią w celu renderowania tła. Jeśli nie chcesz przemieszczać kamer, możesz tworzyć wirtualne scenografie z użyciem kamer stałopozycyjnych poprzez wczytanie wstępnie renderowanych teł obrazów z multimedialnych odtwarzaczy oraz puli multimediów. Możesz ustawić makra do zmiany kamer i wczytać odpowiednie tło do odtwarzaczy multimediów.

Rozbudowana obróbka z SuperSource

Oprócz 2 niezależnych procesorów DVE, modele ATEM SDI Extreme są również wyposażone w wielowarstwowy, zaawansowany procesor SuperSource. Oferuje on 4 dodatkowe warstwy DVE oraz warstwę tła, które w ATEM SDI Extreme pojawiają się razem jako dodatkowe źródło wejścia. Do każdego SuperSource DVE można użyć dowolnego ATEM SDI Extreme. Następnie wszystko razem jest nakładane na standardowe tło z puli multimediów. SuperSource jest idealny do wyświetlania wielu obrazów w obrazie z kilkoma rozmówcami, ponieważ można ustawić efekt przed jego wyemitowaniem, zachowując dzięki temu oba główne DVE wolne od innych zadań.

Źródła i status monitora z ATEM SDI Pro multiview

Podczas tworzenia większych produkcji na żywo z użyciem wielu kamer, bardzo przydatny jest jednoczesny widok wszystkich źródeł wideo na jednym ekranie. ATEM SDI Pro i ATEM SDI Extreme zawierają profesjonalny multiview, pozwalający zobaczyć wszystkie wejścia wideo, podgląd i program na monitorze z pojedynczym SDI.

Wbudowany mikser audio z 6-pasmowym korektorem, kompresorem i ogranicznikiem

Mikser audio Fairlight wbudowany w ATEM SDI umożliwia miksowanie złożonych dźwięków na żywo. Wewnętrzny mikser posiada wystarczającą ilość kanałów dla każdego wejścia SDI, pozwalając miksować dźwięk ze wszystkich źródeł. To oznacza audio ze wszystkich źródeł SDI oraz 2 wejścia mikrofonowe stereo. Każdy kanał wejściowy posiada najwyższej jakości 6-pasmowy korektor parametryczny oraz kompresor, ogranicznik, ekspander, bramkę szumów i pełne panoramowanie. Poprzez przełączenie na „AFV” można nawet przestawić oprogramowanie na tryb automatycznego miksowania między wejściami lub jednocześnie miksować razem na żywo wiele źródeł. Wszystkim można sterować przez ATEM Software Control lub dodać panel kompatybilny z Mackie.


Twórz linki nadawcze z ATEM Streaming Bridge

ATEM Streaming Bridge pozwala na odbiór sygnału H.264 z dowolnego ATEM SDI Pro lub ATEM SDI Extreme, a następnie z powrotem konwertuje go do wideo. To umożliwia transmisję wideo do zdalnych lokalizacji w lokalnej sieci Ethernet lub globalnie za pośrednictwem internetu! Wykorzystuje zaawansowany kodek H.264.

Opracowuj własne rozwiązania zdalnego sterowania

Oprócz ATEM Software Control zawartego w ATEM SDI, do zdalnego sterowania ATEM można używać Ethernetu – w dowolnym miejscu na świecie. Popularną praktyką jest wykorzystanie Ethernetu do umiejscowienia ATEM SDI w pobliżu kamer, podczas gdy sterowanie odbywa się zdalnie w cichszym pomieszczeniu.

Szybsze przełączanie za pomocą ATEM 1 M/E Advanced Panel

Dzięki wbudowanemu portowi Ethernet, ATEM SDI może używać sprzętowych paneli sterowania w celu uzyskania najwyższej klasy przepływów pracy, które korzystają z ukrytych funkcji nadawczych miksera. ATEM 1 M/E Advanced Panel posiada szybki tryb programu/podglądu z osobnymi przyciskami źródeł dla rzędów programu i podglądu.

Profesjonalne sterowanie kamerą

Podczas pracy nad produkcją na żywo kluczowe jest, aby wszystkie kamery miały dobrze dopasowany balans kolorów, pozwalający zachować spójny wygląd, gdy robisz przejścia między kamerami. ATEM Camera Control Panel współpracuje z ATEM SDI i jest doskonałym rozwiązaniem do sterowania kamerą.

Kompatybilny z kamerami Blackmagic, panelami i dekami

ATEM SDI jest jeszcze bardziej zaawansowany i może być rozbudowywany według potrzeb. Dodaj ATEM Advanced Panel, aby uzyskać profesjonalne sterowanie mikserem, a następnie ATEM Camera Control Panel, aby szybko sterować i balansować kolory nawet czterech kamer. Do masteringu doskonale nadają się nagrywarki Blackmagic HyperDeck Studio. Możesz nawet strumieniować na żywo za pomocą UltraStudio lub Blackmagic Web Presenter! Następnie dodaj Micro Converter SDI to HDMI 3G do monitorowania HDMI!

Specyfikacja Blackmagic Design ATEM SDI Pro ISO:

 • Całkowita liczba wejść wideo: 4
 • Całkowita liczba wyjść: 3
 • Całkowita liczba wyjść „aux”: 2
 • Całkowita liczba wejść audio: Wtyk mini jack 2 x 3,5mm stereo.
 • Całkowita liczba wyjść audio: Brak, tylko wbudowane audio.
 • Połączenie z kodem czasowym: Brak
 • Wejścia wideo SDI: 4 x 3G-SDI, 10-bitowe przełączalne HD., 2-kanałowe wbudowane audio.
 • Ponowna synchronizacja wejścia wideo: Na wszystkich 4 wejściach SDI.
 • Konwertery liczby klatek na sekundę i formatów: Na wszystkich 4 wejściach SDI.
 • Wyjście programowe SDI: 2
 • Ethernet: Ethernet obsługuje 10/100/1000 BaseT dla transmisji na żywo, oprogramowania sterującego, aktualizacji oprogramowania oraz bezpośredniego lub sieciowego połączenia z panelem.
 • Interfejs komputera: 1 x USB typu C 3.1 Gen 1 do nagrywania na dyski zewnętrzne, wyjścia kamery internetowej, oprogramowania sterującego, aktualizacji oprogramowania i podłączenia panelu.
 • Standardy wideo HD dla wejścia: 720p50, 720p59,94, 720p60, 1080p23,98, 1080p24, 1080p25, 1080p29,97, 1080p30, 1080p50, 1080p59,94, 1080p60, 1080i50, 1080i59,94, 1080i60
 • Standardy wideo HD dla wyjścia: 1080p23,98, 1080p24, 1080p25, 1080p29,97, 1080p30, 1080p50, 1080p59,94, 1080p60
 • Standardy wideo dla transmisji: 1080p23,98, 1080p24, 1080p25, 1080p29,97, 1080p30, 1080p50, 1080p59,94, 1080p60
 • Standardy wideo Ultra HD: Brak
 • Próbkowanie wideo: 4:2:2 YUV
 • Precyzja kolorów: 10-bitowa
 • Przestrzeń kolorów: Rec 709
 • Konwersja przestrzeni barw: Sprzętowa w czasie rzeczywistym.
 • Klucze upstream: 1
 • Klucze downstream: 1
 • Zaawansowane kluczowanie Chroma: 1
 • Klucze liniowe/Luma: 2
 • Klucze przejść: Tylko DVE
 • Całkowita liczba warstw: 5
 • Generatory wzorców: 1
 • Generatory palet kolorów: 2
 • DVE z obramowaniem i dodaniem cieni: 1
 • Interfejs: Minimalna rozdzielczość monitora 1366 x 768.
 • Mikser: 6 wejść 2-kanałowch.
 • AFV: Możliwość włączenia/wyłączenia funkcji „Audio Follow Video” dla każdego kanału oraz osobna regulacja wzmocnienia dla każdego kanału.
 • Kontrola dźwięku: Pomiar poziomu dźwięku i wartości szczytowej. Plus nowe ulepszenia audio Fairlight: kompresor, bramka, ogranicznik, 6 pasm korektora parametrycznego. Regulator master gain.
 • Wejście analogowe: Niezbalansowane stereo
 • Opóźnienie wejścia analogowego: Maks. 8 klatek
 • Impedancja wejściowa: 1.8k
 • Maks. poziom wejściowy: +6dBV
 • Zasilanie podłączonych mikrofonów: Dostępne na obu wtykach mini jack 3,5mm.
 • Transmisja bezpośrednia: ATEM SDI Pro ISO obsługuje bezpośrednią transmisję na żywo za pomocą protokołu Real Time Messaging Protocol (RTMP) za pośrednictwem sieci Ethernet lub współdzielone mobilne połączenie internetowe przez USB typu C.
 • Bezpośrednie nagrywanie wideo i audio: Port USB typu C 3.1 Gen 1 może nagrywać bezpośrednio na nośniki zewnętrzne.
 • Nagrywanie wideo: 4 x wejście SDI ISO jako format H.264 .mp4 w jakości do 70Mb/s w standardzie wideo ATEM z dźwiękiem AAC., 1 x wyjście programu jako format H.264 .mp4 przy ustawieniu jakości transmisji i standardzie wideo ATEM z dźwiękiem AAC.
 • Nagrywanie audio: 6 x 2-kanałowe wejście audio nagrywane jako oddzielne 24-bitowe pliki .wav 48KHz. W tym 2 x analogowe wejście audio stereo i 4 x 2-kanałowe wbudowane wejście audio SDI.
 • Miksowanie: Przełączanie programów nagrane jako plik projektu DaVinci Resolve .drp.
 • Format nośników danych: Obsługuje nośniki sformatowane w systemie plików ExFAT (Windows/Mac) lub HFS+ (Mac).
 • Monitoring multiview: 1 x 10 widoków, w tym Program/Podgląd z możliwością konfiguracji po lewej/prawej, 4 wejścia SDI, Odtwarzacz multimedialny, Stan transmisji, Stan nagrywania i Mierniki audio.
 • Standard wideo multiview: HD
 • Odtwarzacze multimedialne: 1
 • Kanały: Wypełnienie i klucz dla każdego odtwarzacza multimedialnego.
 • Maks. liczba kadrów w puli multimediów: 20 z wypełnieniem i kluczem.
 • Format kadrów w puli multimediów: PNG, TGA, BMP, GIF, JPEG oraz TIFF.
 • Panel sterowania: Wbudowany panel sterowania. Zawiera oprogramowanie sterujące z funkcjami sterowania kamerą. Obsługuje opcjonalny panel sprzętowy
 • Przyłącze panelu sterowania: Ethernet obsługuje 10/100/1000 BaseT. Ethernet do bezpośredniego lub sieciowego połączenia panelu z mikserem. ATEM SDI Pro ISO obsługuje również bezpośrednie połączenie USB typu C. Aktualizacja oprogramowania przez Ethernet lub USB typu C.
 • Kompatybilność panelu sterowania: Zawiera ATEM Software Control Panel. Kompatybilny również z ATEM 1 M/E Advanced Panel, ATEM 2 M/E Advanced Panel i ATEM 4 M/E Advanced Panel. ATEM SDI Pro ISO można skonfigurować za pomocą narzędzia Blackmagic Videohub Hardware Panel Setup, aby kierować źródła do miejsc docelowych za pomocą Videohub Smart Control Pro i Videohub Master Control Pro.
 • Zawiera panel sterowania: ATEM Software Control Panel jest dostępny bezpłatnie dla Mac 11.0 Big Sur, Mac 12.0 Monterey lub nowszych oraz 64-bitowego Windows 10 lub Windows 11.
 • Aktualizacje oprogramowania: Za pomocą bezpośredniego podłączenia USB lub sieci Ethernet do komputerów z systemem Mac OS X lub Windows. Zawiera ATEM Switcher Utility.
 • Konfiguracja: Za pomocą panelu ATEM Software Control Panel, z wyłączeniem adresu IP miksera ATEM, który jest ustawiany za pomocą ATEM Switcher Utility podłączonego przez USB do jego obudowy.
 • Systemy operacyjne: Mac 11.0 Big Sur, Mac 12.0 Monterey lub nowsza wersja, Windows 10, 64 bity, Windows 11.
 • Zasilanie: 1 x zewnętrzny zasilacz 12V.
 • Zużycie energii: 36W
 • Temperatura robocza: 5°C do 40°C
 • Temperatura przechowywania: -10°C do 60°C
 • Wilgotność względna: 0% - 90% kondensacja nie występuje
 • Gwarancja: 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta.

Opis

Ilość Wejściowych Kanałów Wideo
4
Ilość wejść audio
2
Wejścia Wideo
SDI
Wejścia Audio
Mini Jack
Streaming Ethernet / USB
Tak
Skaler / Synchronizator klatek
Tak
Maksymalna Rozdzielczość Wyjściowa
2. Full HD 1080p (1920 x 1080)
Rodzaj urządzenia
Miksery Wideo