Roland VRC-01 AeroCaster | 5-kanałowy bezprzewodowy mikser audio-wideo, Android, Google Chrome, iOS
Roland

Roland VRC-01 AeroCaster | 5-kanałowy bezprzewodowy mikser audio-wideo, Android, Google Chrome, iOS

1 359,00 zł
Brutto
Kod producenta: Roland VRC 01
EAN: 4957054518370

Produkt na specjalne zamówienie

Witamy w bezprzewodowej transmisja na żywo!

Uwolnij się od skomplikowanej konfiguracji i plątaniny kabli potrzebnych do podłączenia kamer, komputerów i mikserów dla wielokamerowego livestreamingu. Wystarczy iPad i kilka telefonów komórkowych, a rewolucyjny system Roland AeroCaster sprawi, że w ciągu kilku minut będziesz mógł bezprzewodowo przełączać źródła i streamować na swojej ulubionej platformie.

AeroCaster sprawia, że każdy może w łatwy i przystępny sposób stworzyć bezprzewodowy zestaw wielu kamer z profesjonalną jakością. Wykorzystując moc urządzeń mobilnych, które każdy nosi przy sobie, przełomowy system otwiera nowy świat kreatywnych możliwości dla każdej aplikacji livestreamingowej, od internetowych talk show i występów muzycznych po handel na żywo czy zdalną edukację.

Ilość

  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, sklep@daars.pl

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

Roland VRC-01 AeroCaster to super wydajny system przełączania źródeł audio i wideo dla telefonów, który jest niezwykle wszechstronny i łatwy w konfiguracji. Praktycznie w mgnieniu oka będziesz mógł przesyłać strumień z wielu kamer telefonowych i wysokiej jakości dźwięk do serwisów YouTube, Facebook, Twitch oraz własnych kanałów RTMP przez sieć Wi-Fi lub komórkową 4G/5G.

System AeroCaster składa się z aplikacji AeroCaster LIVE dla iPada, sprzętowej powierzchni kontrolnej i interfejsu audio AeroCaster VRC-01 oraz aplikacji AeroCaster Camera dla urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android. Obsługiwane jest również udostępnianie ekranu przez BYOD z komputerów i urządzeń mobilnych.

 • Potężne bezprzewodowe rozwiązanie produkcyjne ze sprzętową powierzchnią sterującą / interfejsem audio i w pełni funkcjonalną aplikacją na iPada
 • Jednoczesne przełączanie do czterech urządzeń bezprzewodowych oraz kamery na głównym iPadzie
 • Obsługa bezprzewodowych połączeń z kamerą z maksymalnie czterech obsługiwanych smartfonów i tabletów z systemem iOS i Android
 • Bezprzewodowe udostępnianie ekranów z komputerów i urządzeń mobilnych za pośrednictwem przeglądarki internetowej Google Chrome
 • Przełączanie między kamerami, mediami i scenami za pomocą różnych efektów przejścia
 • Zapisywanie i przywoływanie 30 scen z tytułami, grafiką i oknami typu obraz w obrazie
 • Pula multimediów umożliwiająca integrację wideo, audio, zdjęć i grafiki przechowywanych na iPadzie
 • Przesyłaj strumieniowo bezpośrednio do serwisów YouTube, Facebook Live, Twitch i własnych kanałów RTMP przez sieć Wi-Fi lub komórkową 4G/5G
 • Śledź komentarze widzów w aplikacji AeroCaster LIVE
 • Nagrywanie wyjścia programu i niezależnych kanałów z kamer podczas transmisji na żywo lub w trybie offline
 • Intuicyjna sprzętowa powierzchnia kontrolna i interfejs audio z dwoma wejściami XLR, wejściem stereo 3,5 mm oraz wyjściami słuchawkowymi i monitorowymiPołącz się z ulubioną platformą streamingową

AeroCaster zapewnia łatwe, bezprzewodowe połączenie z wiodącymi platformami streamingowymi. Zakup systemu daje ci pełny dostęp do wszystkich funkcji AeroCaster, bez konieczności opłacania abonamentu.

Zaangażuj się w komentarze widzów

Podczas transmisji na Facebooku, YouTube lub Twitch, komentarze widzów są wyświetlane w aplikacji AeroCaster LIVE.

Przechwytywanie obrazu z pięciu źródeł

Oprócz zdalnego przechwytywania wideo z czterech urządzeń mobilnych, możesz uzyskać dostęp do piątego źródła wideo na żywo za pomocą kamery na iPadzie.

Zmiany jednym dotknięciem dzięki funkcji scen

Stwórz do 30 presetów scen z nakładkami tekstowymi, grafiką (w tym przezroczystymi plikami PNG), regulowanymi oknami typu "obraz w obrazie" lub widokami z podziałem ekranu.

Profesjonalne efekty przejścia

Używaj cięć, rozpraszania i wycierania, aby uzyskać płynne przejścia w czasie rzeczywistym.

Dostęp do zawartości multimedialnej iCloud i iPada

Twórz tytuły i wyświetlaj klipy wideo, zdjęcia i grafiki, korzystając z danych przechowywanych w iCloud lub lokalnej bibliotece multimediów iPada.

Kamera, której potrzebujesz, jest w Twojej kieszeni

Nie zawsze potrzebujesz drogich DSLR i kamer do codziennych produkcji wideo. Dzięki systemowi AeroCaster możesz w pełni wykorzystać niesamowite kamery w najnowszych telefonach i użyć ich jako wysokiej jakości wejścia dla Twojego livestreamu.

Łatwe nagrywanie wideo dzięki bezprzewodowej swobodzie

Dzięki całkowicie bezprzewodowej łączności, możesz użyć łatwo dostępnych uchwytów stacjonarnych, aby umieścić telefony w miejscach, w których trudno jest użyć tradycyjnej kamery. A dzięki niedrogim uchwytom gimbalowym, możesz rejestrować ustabilizowane ujęcia z tak daleka, jak tylko pozwoli na to sieć bezprzewodowa.

Dostosuj wszystkie swoje kamery z jednego miejsca

Po podłączeniu urządzeń mobilnych do AeroCaster LIVE, masz zdalny dostęp do wszystkich zaawansowanych ustawień kamer z poziomu aplikacji. Balansuj i dopasowuj obraz pomiędzy różnymi kamerami telefonów i kontroluj ustawienia takie jak ostrość, zoom, ekspozycja, balans bieli i inne.

Nagrywanie programów i ISO

Niezależnie od tego, czy transmitujesz na żywo, czy pracujesz w trybie offline, elastyczny system AeroCaster pozwala na łatwe nagrywanie produkcji w celu późniejszej edycji i dystrybucji. Przechwyć połączone wyjście programowe na iPadzie oraz odizolowane strumienie wideo z każdego telefonu. Następnie bezprzewodowo przenieś nagrania z telefonów na iPada i umieść wszystkie pliki w wybranej przez siebie aplikacji w celu przeprowadzenia postprodukcji.

Bezprzewodowe współdzielenie ekranu z Google Chrome

AeroCaster LIVE oferuje również proste rozwiązanie do udostępniania ekranu z komputerów i urządzeń mobilnych. Prezenterzy mogą łatwo łączyć się przez przeglądarkę Google Chrome za pośrednictwem sieci Wi-Fi, bez konieczności stosowania kabli, adapterów wideo czy kluczy sprzętowych.

Połącz niesamowity obraz z doskonałym dźwiękiem

Sprzętowy interfejs AeroCaster obsługuje wszystkie twoje potrzeby w zakresie wejścia i wyjścia audio z mocą małego miksera. Korzystając z prostych i przejrzystych elementów sterujących, jedna osoba może zarządzać przełączaniem wideo i miksowaniem audio - bez konieczności posiadania wcześniejszego doświadczenia w produkcji.

Usłysz to, co słyszy Twoja publiczność

Dzięki możliwości monitorowania miksu audio przez słuchawki lub podłączone głośniki monitorowe, będziesz mieć pewność, że widzowie na żywo słyszą przekazywane treści.

Strumieniuj z najwyższą jakością dźwięku

Sprzęt AeroCaster posiada dwa wejścia combo do podłączenia mikrofonów XLR, elektronicznych instrumentów muzycznych lub innych urządzeń czy instrumentów. A dzięki szerokiej gamie wbudowanych efektów, Twój talent zawsze będzie brzmiał najlepiej. Gniazdo słuchawkowe umożliwia podłączenie mikrofonu zestawu słuchawkowego lub mikrofonu w słuchawkach jako trzeciego źródła wokalu, a dzięki wejściu stereofonicznemu 3,5 mm możesz wprowadzić dodatkowy dźwięk z urządzenia mobilnego lub odtwarzacza muzycznego.

Odtwarzaj swoją muzykę tematyczną

Z poziomu aplikacji AeroCaster LIVE masz zintegrowany dostęp do treści multimedialnych przechowywanych na iCloud Drive. Odtwórz swój motyw przewodni, aby rozpocząć strumień, uruchomić bumpery między przerwami lub po prostu dodać fajną muzykę w tle lub efekty dźwiękowe, kiedy tylko chcesz.

Występy muzyczne

AeroCaster ułatwia artystom nawiązywanie kontaktów z fanami i zdobywanie nowych dzięki angażującym materiałom z wielu kamer. Uchwyć ujęcia pod dowolnym kątem i przechwyć wysokiej jakości miks audio stereo z konsoli głównej za pomocą sprzętu AeroCaster.

Talk show na żywo

Z AeroCaster, nigdy nie było tak łatwo przygotować i przeprowadzić internetowy talk show lub podcast wideo. Zwiększ jakość dźwięku dzięki profesjonalnym mikrofonom, przełączaj kamery pomiędzy różnymi prezenterami za pomocą jednego dotknięcia. A dzięki możliwości udostępniania ekranu przez Google Chrome bez problemu zintegrujesz w programie wykresy, filmy i inne treści.

Sprzedaż na żywo

Zachęć kupujących i zwiększ zyski, prezentując swoje produkty z jakością produkcji, na którą zasługują. Zamontuj telefony, aby uchwycić idealne ujęcia bohaterów i widoki demonstracyjne, a następnie przełączaj się między nimi na żywo za pomocą szybkich dotknięć ekranu. Możesz też wyświetlać zdjęcia produktów studyjnych, filmy i inne materiały, korzystając z biblioteki multimediów iPada.

Specyfikacja Roland VRC-01 AeroCaster:

AEROCASTER VRC-01
Connecters MIC 1, 2 jacks: Combo type (XLR, 1/4-inch TRS phone), balanced, phantom power (DC 48 V, 4 mA Max)
LINE IN jack: Stereo miniature type
MONITOR OUT jack: RCA phono type
PHONES/HEADSET jack: Stereo miniature type
DC IN 5V port: USB Type-C (R)
DEVICE port: USB Type-C (R)
Controller MIC 1 LEVEL fader
MIC 2 LEVEL fader
LINE IN LEVEL fader
MAIN LEVEL fader
MIC 1 COMP/LIMITER knob
MIC 2 COMP/LIMITER knob
MIC 1 GAIN knob
MIC 2 GAIN knob
LOOP BACK knob
HEADSET/ONBOARD MIC knob
REVERB knob
LIP SYNC DELAY knob
PHONES/HEADSET knob
MIC 1 +48V switch
MIC 2 +48V switch
Indicator POWER
DEVICE
SIG/PEAK
Nominal Input Level MIC 1, 2 jacks: -64 to +4 dBu (Maximum input level: +24 dBu)
LINE IN jacks: -10 dBu (Maximum input level: +10 dBu)
Input Impedance MIC IN 1, 2 jacks: 10 k ohms (ANALOG GAIN < 24 dBu), 5 k ohms (ANALOG GAIN < 24 dBu)
LINE IN jacks: 15 k ohms
Nominal Output Level MONITOR OUT jacks: -10 dBu (Maximum output level: +10 dBu)
PHONES/HEADSET jack: 15 mW + 15 mW (32 ohms load)
Output Impedance MONITOR OUT jacks: 1 k ohms
Audio Effects Delay, Reverb, HPF, Noise Gate, De-Esser, Compressor, Limiter
Power Supply USB AC adaptor (commercially available)
* Recommended to use an USB AC adaptor that can supply 5V, 1.0 A or more.
USB Bus power
Current Draw 700 mA (AC adaptor)
500 mA (USB bus power)
Operation Temperature +0 to +40 degrees Celsius
+32 to +104 degrees Fahrenheit
Dimensions 220(W) x 166(D) x 60(H) mm
8-11/16(W) x 6-9/16(D) x 2-3/8(H) inches
Weight (without cables) 600 g
1 lb 6 oz
Accessories Leaflet "Read Me First"
USB Type-C to Lightning cable
USB Type-C to USB Type-A cable
 
* 0 dBu = 0.775 Vrms
AEROCASTER LIVE
Video Input Satellite camera
Browser source
Built-in camera (iPad).
* 5 inputs in total
* Satellite cameras can be used with AeroCaster Camera or Web browser.
* Need to install the “AeroCaster Camera” App on your iPhone and Android Phone.
* “Browser source” use PC or mobile devices (iOS, Android OS) via Google Chrome web browser.
* Codec:H.264 Bitrate:Up to 20Mbps
Video Processing RGB 4:4:4, 8-bit
1080/60p
* Depends on iPad internal processing
* Video input will be converted automatically.
Input Formats Up to 1080/30p
* Automatically adjusts resolution and frame rate according to network bandwidth.
Output Formats Up to 1080/60p
* Reccommend Apple USB-C Digital AV Multiport Adapter or Apple Lightning-Digital AV Adapter.
Still image and video and audio playback Up to 100.
* Use still images and videos saved in the iPad.
* File format conforms to iOS Photo Library.
* PNG alpha channel supported.
* Support mp4(aac), m4a(aac), mp3, wav as audio source.
Scene Up to 30.
* Text, Media (Overlay), PinP, SPLIT, QUAD are either can be registered.
Video Effects Transition: CUT, MIX (DISSOLVE), WIPE
DSK (overlay): Text, Media
Composition: PinP, KEY (Luminance Key, Chroma Key), Simple telop function
* PNG alpha channel composition supported
Audio Processing Sampling Rate: 24 bits, 48 kHz
Streaming Platform YouTube Live
Facebook Live
Twitch
* Custom RTMP supported
Recording Format : MP4 (H.264/AAC)
Bitrate : 1Mbps〜10Mbps
Other Functions (Zoom, Exposure, White Balance, Focus, LED Light, Stabilization)
* Depends on smart phone or tablet
OPERATING CONDITIONS
AeroCaster LIVE (for iPad) Operating System:
iOS 14 or later
CPU:
Apple A12 processor or better (A12Z or better is recommended)
AeroCaster Camera (for iPhone, iPad) Operating System:
iOS 13 or later
CPU:
Apple A10 processor or better (iPhone 7 or higher recommended)
AeroCaster Camera (for Android) Operating System:
Android 10 or later
CPU:
Models with H.264 hardware encoder
Others:
Screen resolution 1280x720 or higher
Equipped with two or more cameras in front and rear
* Switching between 3 or more camera lenses is supported only for Xperia and Google Pixel series
* In the interest of product improvement, the specifications and/or appearance of this unit are subject to change without prior notice.

Opis

Ilość Wejściowych Kanałów Wideo
4
Wejścia Wideo
Transmisja bezprzewodowa
Wejścia Audio
RCA,XLR
Streaming Ethernet / USB
Tak
Skaler / Synchronizator klatek
Tak
Maksymalna Rozdzielczość Wyjściowa
2. Full HD 1080p (1920 x 1080)
Rodzaj urządzenia
Miksery Wideo