Blackmagic Design ATEM Mini
Blackmagic Design

Blackmagic Design ATEM Mini | Mikser wideo HD, 4 kanały, streaming

1 919,00 zł
Brutto
Kod producenta: SWATEMMINI
EAN:

Produkt na specjalne zamówienie

Nowy ATEM Mini ułatwia tworzenie profesjonalnych produkcji z wykorzystaniem wielu kamer do transmisji strumieniowej na żywo do YouTube lub innowacyjnych prezentacji biznesowych za pomocą Skype'a. Wystarczy podłączyć ATEM Mini i można przełączać na żywo pomiędzy 4 wysokiej jakości wejściami kamer wideo w znacznie lepszej jakości. Możesz podłączyć się do komputera, aby zaprezentować slajdy lub dodać konsolę do gier. Wbudowany DVE pozwala na uzyskanie ekscytującego obrazu w efektach zdjęciowych, idealnego do komentarzy na żywo. Jest też mnóstwo efektów wideo. Do strumieniowania na żywo ATEM Mini posiada wyjście USB, które działa jak kamera internetowa, dzięki czemu można podłączyć się do dowolnego oprogramowania wideo.

Ilość

Kalkulator Grenke
 

Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty

 

Darmowa wysyłka powyżej 1000 PLN lub odbiór osobisty

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Jest też wyjście wideo HDMI dla projektorów. Wejścia mikrofonowe pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości mikrofonów desktopowych i lapelowych na potrzeby wywiadów i prezentacji. ATEM Mini posiada nawet wbudowane tajne funkcje nadawcze, dzięki czemu może wykonać pracę w wysokiej rozdzielczości.

Szybsza produkcja filmów plus transmisja strumieniowa na żywo (Live Streaming)
Produkcja na żywo jest najszybszym sposobem ukończenia gotowego programu, a ponadto można go jednocześnie przesyłać na żywo do globalnej publiczności za pośrednictwem YouTube. Wyjście kamery internetowej USB ATEM Mini łączy się z dowolnym komputerem i wygląda jak wbudowana kamera internetowa, dzięki czemu wszystkie programy do strumieniowego przesyłania danych dla platform mediów społecznościowych działają. Dzięki maksymalnie 4 wejściom HDMI można skonfigurować wiele kątów widzenia kamery, takich jak szerokie ujęcia oraz niezależne zbliżenia każdej osoby. Można też połączyć się z komputerem za pomocą pokazu slajdów PowerPoint, odtwarzania klipów wideo, stron internetowych lub konsol do gier. Przełączanie odbywa się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można na żywo oglądać transmisję strumieniową do dowolnej platformy społecznościowej, takiej jak YouTube, Facebook, TwitchTV i wiele innych.

Samodzielny przełącznik jakości nadawania programów radiowych i telewizyjnych
ATEM Mini charakteryzuje się kompaktową konstrukcją opartą na panelu sterowania z wszystkimi połączeniami wideo, audio i sterowania na panelu tylnym. Na panelu przednim znajdują się łatwe w użyciu przyciski do wyboru źródeł, regulacji wejść audio, a także wybierania efektów wideo i przejść. Na tylnym panelu znajdują się wejścia HDMI do podłączania kamer lub komputerów oraz dodatkowe wejścia mikrofonowe. Program ATEM Mini jest odtwarzany poprzez wyjście wideo HDMI, jak również USB do wyjścia kamery internetowej. Przyciski na panelu przednim są duże i łatwe w użyciu, dzięki czemu możliwe jest nawet korzystanie z przełącznika podczas prezentacji. Dostępne są również przyciski miksera audio do miksowania dźwięku na żywo. Zanikanie do czarnego przycisku "FTB"; pozwala zanikać pod koniec programu.

Łatwy w użyciu i szybki w nauce
ATEM Mini jest bardzo łatwy w użyciu, ponieważ wystarczy nacisnąć dowolny z przycisków wejściowych oznaczonych numerami od 1 do 4 na panelu przednim, aby zmienić lub przeciąć źródła wideo. Można wybierać pomiędzy przejściami cięcia lub przejściami efektów, wybierając przyciski cięcia lub przyciski automatyczne na panelu. W przeciwieństwie do cięcia, przycisk auto mówi ATEM Mini, aby przy przełączaniu między wejściami używał wybranego efektu wideo. Możesz wybierać spośród ekscytujących przejść, takich jak powszechnie stosowane rozpuszczanie lub bardziej dramatyczne efekty, takie jak zanurzanie w kolorze, wyciskanie DVE i naciskanie DVE. DVE doskonale nadaje się do tworzenia obrazów w efektach graficznych i można natychmiast ustawić różne pozycje obrazu za pomocą przycisków na panelu sterowania. Istnieje nawet sklep z grafiką i tytułami dostępny poprzez zewnętrzne oprogramowanie sterujące.

Wywiady na żywo
ATEM Mini jest idealny do wywiadów, ponieważ można podłączyć wiele aparatów fotograficznych w celu zbliżenia się gospodarza, rozmówcy i szerokich ujęć, a ponadto ATEM Mini jest tak mały, że gospodarz może nawet przełączać się w małych studiach. Można nagrywać przez wyjście HDMI lub strumień na żywo za pomocą oprogramowania Open Broadcaster.

Prezentacje biznesowe za pośrednictwem Skype'a
Skype zobaczy ATEM Mini jako kamerę internetową, co oznacza, że otrzymujesz wyniki z wielu kamer w studiu nadawczym dla znacznie lepszych prezentacji biznesowych. Podłącz aparat fotograficzny do zbliżenia, aparat fotograficzny do szerokiego ujęcia i komputer do prezentacji PowerPoint. Możesz nawet prezentować slajdy z obrazem w efektach zdjęciowych.

Rozruch i aktualizacje dla inwestorów
Podnieś profesjonalizm prezentacji Kickstarteru lub inwestorów, aby sfinansować Twój nowy pomysł na produkt. Podłączyć kamerę do prezentera, kamerę do podglądu produktu z bliska oraz komputer do prezentacji biznesplanu. Następnie prezentuj na żywo przez Skype'a lub zamieszczaj nagrania online, aby inwestorzy mogli je później obejrzeć.

Kształcenie i szkolenie
ATEM Mini jest idealny do filmów edukacyjnych. Konfiguracja jest szybka i łatwa, dzięki czemu można podróżować do miejsc i nagrywać produkcje wideo z wielu kamer na żywo w szerokim zakresie tematów edukacyjnych. Podłącz komputery i kamery oraz użyj panelu oprogramowania ATEM do ładowania tytułów i wykonywania efektów wideo.

Specyfikacja techniczna:

Ilość wejść: 4
Ilość wyjść: 2
Ilość wyjść AUX:1
Ilość wejść audio: 2 x 3.5 mm stereo mini jack
Ilość wyjść audio: 0, audio tylko zaembedowane 2 kanały
Timecode: brak
Wejścia wideo HDMI: 4 x HDMI typ A, 10-bit HD.
Re-sync wejścia wideo: Na każdym z 4 wejść
Standard wejścia wideo HD: 720p50, 720p59.94, 720p60, 1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60, 1080i50, 1080i59.94, 1080i60
Standard wyjścia wideo: 1080p23.98, 1080p24, 1080p25, 1080p29.97, 1080p30, 1080p50, 1080p59.94, 1080p60
Próbkowanie wideo: 4:2:2 YUV
Kolor: 10-bit


Pełna specyfikacja znajduje się na stronie producenta pod tym adresem.


Opis

Ilość Wejściowych Kanałów Wideo
4
Ilość wejść audio
2
Wejścia Wideo
HDMI
Wejścia Audio
Mini Jack
Streaming Ethernet / USB
Tak
Skaler / Synchronizator klatek
Nie
Maksymalna Rozdzielczość Wyjściowa
2. Full HD 1080p (1920 x 1080)
Rodzaj urządzenia
Miksery Wideo