PreSonus StudioLive III 24
PreSonus

PreSonus StudioLive 24 | EOL

10 999,00 zł
Brutto
Kod producenta: PRE STU LIV 24
Dostępny w sprzedaży

PreSonus StudioLive 24 to profesjonalny 24 kanałowy, cyfrowy mikser audio. Zapewnia najwyższą jakość brzmienia, wbudowane przedwzmacniacze XMAX z pamięcią ustawień. Procesory Fat Channel, korektor, kompresory, dzięki którym możemy w zaawansowany sposób skonfigurować i dopasować brzmienie każdego kanału. Dzięki zmotoryzowanym tłumikom i presetom w prosty sposób przywracać zapisane ustawienia, co ułatwia obsługę festiwali, koncertów. PreSonus StudioLive 24 posiada również wbudowany ścieżkowy rejestrator zapisujący na żywo każdą ścieżkę, co pozwala na późniejszy miks i mastering całego nagrania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla realizacji płyt koncertowych. Porty Ethernet umożliwiają łączenie z cyfrowymi stageboxami na duże odległości i zdalną obsługę miksera przez komputer.

Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Cechy:

 - 24 kanały [16 mic, 8 mic/line]
 - Preampy XMAX
 - 25 zmotoryzowane suwaki
 - Ekran dotykowy 7"
 - Wejście tape [Bluetooth 4.1]
 - Wyjście AES/EBU
 - 26 torów bus
 - 24 tory Filter DCA
 - Rejestrator pokładowy [karty SD]
 - Interfejs USB 38x38
 - Interfejs AVB 55x55
 - Fat Channel na każdy kanał
 - Efekty [EQ, kompresor, reverb, delay] nowoczesne oraz typu Vintage
 - Oprogramowanie [UC Surface, Studio One 3 Artist, Capture, QMix]

Opis:

 - Cyfrowa konsoleta/rejestrator StudioLive 24 to zdecydowanie najlepszy mikser w swojej klasie. Trzecia generacja mikserów StudioLive stanowi rezultat dziewięciu lat badań i rozwoju, a mikser wyposażono w opcję pełnego przywołania ustawień, 25 czułe na dotyk, zmotoryzowane suwaki oraz 25 preampy XMAX z pamięcią ustawień. Mimo wielu rozbudowanych funkcji, legendarna dla urządzeń PreSonus® prosta obsługa w Studiolive 24 stała się jeszcze łatwiejsza i możesz dopasować sposób obsługi oraz sterowanie do własnego stylu pracy. Pożądane brzmienie StudioLive również jest lepsze niż kiedykolwiek. Na pokładzie dostępne są zupełnie nowe, zaprojektowane od podstaw procesory Fat Channel oraz EQ i kompresory w stylu vintage. Dodaj do tego wbudowaną obsługę sieci ABV, pokładowy rejestrator wielośladowy Capture™ na karty SD oraz kompletny zestaw oprogramowania, a otrzymasz potężny system do miksu i rejestracji, który jest tak samo groźny w warunkach koncertowych i w studiu nagrań.

 - Aplikacja PreSonus Capture to intuicyjny i stabilny program do nagrywania wielościeżkowego i przeprowadzania wirtualnych prób. Capture zainstalowano bezpośrednio w Studiolive 24, więc swojego laptopa możesz zostawić w domu. Capture pozwala za pomocą jednego przycisku rejestrować materiał w pokładowym rejestratorze wielośladowym Studiolive 24 na kartach SD. Po skończeniu nagrywania otwórz sesję Capture w programie Studio One® dla komputerów Mac® i Windows® (aplikacja w zestawie) i przetransferuj cały miks do sesji Studio One, wraz z poziomami suwaków i ustawieniami Fat Channel.

 - Dostępna w Studiolive 24 sekcja Fat Channel przeszła gruntowny remont i nadal zapewnia cyfrową precyzję, ale teraz z analogowym sercem i duszą. Fat Channel w nowej odsłonie umożliwia pracę z wtyczkami, wśród których znajdują się korektory i kompresja w stylu vintage na każdym kanale, od klasycznych limiterów w stylu lampowym do pasywnych EQ. Oprócz procesorów na wszystkich torach Studiolive 24 wyposażono w parametryczną korekcję na wszystkich wyjściach miksu. Korzystaj z szerokich możliwości pokładowych procesorów tak, jak w studiu, nagrywając w terenie lub podczas koncertów w trasie.

 - W Studiolive 24 możesz na niespotykaną dotąd skalę dopasować ustawienia do swojego stylu pracy. W warstwach użytkownika dowolnie rozmieścisz tłumiki kanałów i szyn tak, aby było ci wygodnie – to bardzo proste do wykonania. I to nie koniec. Co powiesz na własne ustawienia sekcji Fat Channel, gdzie możesz ustawić parametry na których ci zależy dokładnie pod swoimi palcami? Do wyboru masz nawet kilka trybów pracy, ułatwiających personalizację ustawień miksera. Na przykład można sterować mikserem za pomocą paru iPadów i – opcjonalnie – komputera z aplikacją UC Surface i różnymi widokami, pozwalającymi na podgląd i kontrolę wszystkich parametrów potrzebnych w danej chwili.

 - Poprzeczka powędrowała znacznie wyżej i Studiolive 24 daje teraz jeszcze więcej możliwości, jeśli chodzi o pracę ze scenami i presetami. W ustawieniach scen miksera dostępna jest opcja Scene Safe, w której możesz włączyć ochronę przed zmianą parametrów na poszczególnych kanałach po przywołaniu sceny. Podobnie, rozszerzono koncepcję presetów Fat Channel tak, aby działały niczym sceny dla pojedynczych kanałów, oferując nie tylko możliwość zapisu ustawień toru wejściowego i Fat Channel, ale także wysyłek aux i torów bus. Oczywiście możesz też użyć filtrów podczas wyboru ustawień, które chcesz załadować.

 - Czy nie wkurza cię, gdy podczas przygotowania do koncertu zauważasz, że została ci wolna subgrupa – ale zabrakło ci kanałów na miksie monitorowym? To nie będzie już problemem, dzięki 16 FlexMixom, które można indywidualnie ustawić jako auxy, subgrupy lub miksy matrix. 16 FlexMixów uzupełniają 4 uniwersalne subgrupy, co daje w sumie 20 torów miksu, nie licząc głównego miksu i poszczególnych kanałów. Dostępne są także 24 DCA więc można łatwo i wygodnie kontrolować grupy kanałów. Najlepsze w tym wszystkim, że możesz wybrać między pracą w stylu 1-do-1 lub z dzielonymi warstwami: przypisz wszystkie kanały do górnej warstwy, z jednym tłumikiem na kanał, albo rozdziel tłumiki między tory wejściowe i wyjściowe, wliczając DCA i wyjścia aux. To tylko niektóre z wielu sposobów, w jaki możesz dostosować swój mikser Studiolive 24 do własnych preferencji i sposobu pracy.

 - Miksery PreSonus Studiolive 24 są ściśle zintegrowane z całym pakietem najnowszego oprogramowania. Miksuj bezprzewodowo lub w sieci przewodowej z dowolnego miejsca używając programu UC Surface dla komputerów Mac, Windows i iPada. Steruj zdalnie preampami XMAX w mikserze i procesorami Fat Channel z aplikacji Studio One Artist, nagrywaj z efektami przy niskiej latencji. Całkowicie zautomatyzuj wirtualne próby i nagrywaj koncerty w programie Capture. Zapisuj sceny miksera razem z nagraniami na żywo w Capture i edytuj w Studio One Artist.

 - Oprócz funkcji sieciowych AVB konsolety Studiolive 24 posiadają port Ethernet 1 GB, który można połączyć z bezprzewodowym routerem lub bezpośrednio z komputerem i zdalnie sterować niemal wszystkimi funkcjami. Miksuj poprzez sieć przewodową lub bezprzewodową, używając aplikacji UC Surface dla komputerów Mac, Windows PC i iPada. Możesz nawet dodać drugi – albo trzeci, a nawet czwarty! – ekran aby działać szybciej. Muzycy mogą kontrolować swoje miksy w odsłuchach na scenie za pomocą aplikacji QMix®-UC dla urządzeń iPhone®, iPod® touch, lub Android™ bez konieczności powiększania sieci.


Pełna specyfikacja dostępna jest na stronie producenta.


Opis

Ilość kanałów wejściowych
24
Wbudowany procesor efektów
Tak

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

PreSonus StudioLive 24 | EOL

PreSonus StudioLive 24 to profesjonalny 24 kanałowy, cyfrowy mikser audio. Zapewnia najwyższą jakość brzmienia, wbudowane przedwzmacniacze XMAX z pamięcią ustawień. Procesory Fat Channel, korektor, kompresory, dzięki którym możemy w zaawansowany sposób skonfigurować i dopasować brzmienie każdego kanału. Dzięki zmotoryzowanym tłumikom i presetom w prosty sposób przywracać zapisane ustawienia, co ułatwia obsługę festiwali, koncertów. PreSonus StudioLive 24 posiada również wbudowany ścieżkowy rejestrator zapisujący na żywo każdą ścieżkę, co pozwala na późniejszy miks i mastering całego nagrania. Jest to doskonałe rozwiązanie dla realizacji płyt koncertowych. Porty Ethernet umożliwiają łączenie z cyfrowymi stageboxami na duże odległości i zdalną obsługę miksera przez komputer.

Napisz swoją opinię