PreSonus StudioLive III 16
PreSonus

PreSonus StudioLive 16 | EOL

5 540,00 zł
Brutto
Kod producenta: StudioLive 16
Dostępny w sprzedaży

PreSonus StudioLive 16 to rozbudowany cyfrowy mikser audio. Posiada 16 kanałów wejściowych, 17 doskonałej klasy przedwzmacniaczy XMAX oraz 17 zmotoryzowanych tłumików. Dzięki korzystaniu z cyfrowego miksera mamy możliwość zapisywania presetów ustawień i przywracania ich w jednej chwili. Jest to ogromne udogodnienie dla osób realizujących koncerty, festiwale, w szczególności kiedy występuje kilku artystów. Każdy kanał miksera PreSonus StudioLive III 16 posiada Fat Channel czyli możliwość ładowania wtyczek, korektorów, kompresorów czy innych efektów. Wejścia sieciowe umożliwiają podłączenie cyfrowych stagebox'ów, dzięki którym możemy za pomocą jednego przewodu ustawić box z wejściami XLR i przedwzmacniaczami nawet do 100 metrów od miksera.

Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Cyfrowa konsoleta/rejestrator StudioLive® 16 to zdecydowanie najlepszy mikser w swojej klasie. Trzecia generacja mikserów StudioLive stanowi rezultat dziewięciu lat badań i rozwoju, a mikser wyposażono w opcję pełnego przywołania ustawień, 17 czułe na dotyk, zmotoryzowane suwaki oraz 17 preampy XMAX z pamięcią ustawień. Mimo wielu rozbudowanych funkcji, legendarna dla urządzeń PreSonus® prosta obsługa w StudioLive 16 stała się jeszcze łatwiejsza i możesz dopasować sposób obsługi oraz sterowanie do własnego stylu pracy. Pożądane brzmienie StudioLive również jest lepsze niż kiedykolwiek. Na pokładzie dostępne są zupełnie nowe, zaprojektowane od podstaw procesory Fat Channel oraz EQ i kompresory w stylu vintage. Dodaj do tego wbudowaną obsługę sieci ABV, pokładowy rejestrator wielośladowy Capture™ na karty SD oraz kompletny zestaw oprogramowania, a otrzymasz potężny system do miksu i rejestracji, który jest tak samo groźny w warunkach koncertowych i w studiu nagrań.

Aplikacja PreSonus Capture to intuicyjny i stabilny program do nagrywania wielościeżkowego i przeprowadzania wirtualnych prób. Capture zainstalowano bezpośrednio w StudioLive 16. Capture pozwala za pomocą jednego przycisku rejestrować materiał w pokładowym rejestratorze wielośladowym StudioLive 16 na kartach SD. Po skończeniu nagrywania otwórz sesję Capture w programie Studio One® dla komputerów Mac® i Windows® (aplikacja w zestawie) i przetransferuj cały miks do sesji Studio One, wraz z poziomami suwaków, ustawieniami Fat Channel i tak, razem z perkusyjnym solo, które musiałeś znieść ostatniej nocy.

Dostępna w StudioLive 16 sekcja Fat Channel przeszła gruntowny remont i nadal zapewnia cyfrową precyzję, ale teraz z analogowym sercem i duszą. Fat Channel w nowej odsłonie umożliwia pracę z wtyczkami, wśród których znajdują się korektory i kompresja w stylu vintage na każdym kanale, od klasycznych limiterów w stylu lampowym do pasywnych EQ. Oprócz procesorów na wszystkich torach StudioLive 16 wyposażono w parametryczną korekcję na wszystkich wyjściach miksu. Korzystaj z szerokich możliwości pokładowych procesorów tak, jak w studiu, nagrywając w terenie lub podczas koncertów w trasie!

Poprzeczka powędrowała znacznie wyżej i StudioLive 16 daje teraz jeszcze więcej możliwości, jeśli chodzi o pracę ze scenami i presetami. W ustawieniach scen miksera dostępna jest opcja Scene Safe, w której możesz włączyć ochronę przed zmianą parametrów na poszczególnych kanałach po przywołaniu sceny. Podobnie, rozszerzono koncepcję presetów Fat Channel tak, aby działały niczym sceny dla pojedynczych kanałów, oferując nie tylko możliwość zapisu ustawień toru wejściowego i Fat Channel, ale także wysyłek aux i torów bus. Oczywiście możesz też użyć filtrów podczas wyboru ustawień, które chcesz załadować.

Czy nie wkurza cię, gdy podczas przygotowania do koncertu zauważasz, że została ci wolna subgrupa – ale zabrakło ci kanałów na miksie monitorowym? To nie będzie już problemem, dzięki 16 FlexMixom, które można indywidualnie ustawić jako auxy, subgrupy lub miksy matrix. 16 FlexMixów uzupełniają 4 uniwersalne subgrupy, co daje w sumie 20 torów miksu, nie licząc głównego miksu i poszczególnych kanałów. Dostępne są także 24 DCA więc można łatwo i wygodnie kontrolować grupy kanałów. Najlepsze w tym wszystkim, że możesz  wybrać między pracą w stylu 1-do-1 lub z dzielonymi warstwami: przypisz wszystkie kanały do górnej warstwy, z jednym tłumikiem na kanał, albo rozdziel tłumiki między tory wejściowe i wyjściowe, wliczając DCA i wyjścia aux. To tylko niektóre z wielu sposobów, w jaki możesz dostosować swój mikser StudioLive 16 do własnych preferencji i sposobu pracy.

Oprócz funkcji sieciowych AVB konsolety StudioLive 16 posiadają port Ethernet 1 GB, który można połączyć z bezprzewodowym routerem lub bezpośrednio z komputerem i zdalnie sterować niemal wszystkimi funkcjami. Miksuj poprzez sieć przewodową lub bezprzewodową, używając aplikacji UC Surface dla komputerów Mac, Windows PC i iPada. Możesz nawet dodać drugi – albo trzeci, a nawet czwarty! – ekran aby działać szybciej. Muzycy mogą kontrolować swoje miksy w odsłuchach na scenie za pomocą aplikacji QMix®-UC dla urządzeń iPhone®, iPod® touch, lub Android™ bez konieczności powiększania sieci. Działaj bezprzewodowo, przewodowo albo tak i tak.

Dane techniczne:
- 16-kanałowy mikser cyfrowy
- 17 przedwzmacniaczy XMAX
- 17 zmotoryzowanych suwaków
- 7-calowy ekran dotykowy
- 26 torów BUS
- 24 tory Filter DCA
- Fat Channel na każdy kanał
- UC Surface
- Studio One 4 Artist
- Rejestrator wielośladowy Capture (karty SD, interfejs USB, interfejs AVB)
- Aplikacja QMix-UC dla urządzeń iPhone, iPod Touch, lub Android
- Wymiary (wys. x szer. x gł.): 16,5 cm x 44,7 cm x 58,3 cm
- Waga: 10,5 kg


Opis

Ilość kanałów wejściowych
16
Wbudowany procesor efektów
Tak

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

PreSonus StudioLive 16 | EOL

PreSonus StudioLive 16 to rozbudowany cyfrowy mikser audio. Posiada 16 kanałów wejściowych, 17 doskonałej klasy przedwzmacniaczy XMAX oraz 17 zmotoryzowanych tłumików. Dzięki korzystaniu z cyfrowego miksera mamy możliwość zapisywania presetów ustawień i przywracania ich w jednej chwili. Jest to ogromne udogodnienie dla osób realizujących koncerty, festiwale, w szczególności kiedy występuje kilku artystów. Każdy kanał miksera PreSonus StudioLive III 16 posiada Fat Channel czyli możliwość ładowania wtyczek, korektorów, kompresorów czy innych efektów. Wejścia sieciowe umożliwiają podłączenie cyfrowych stagebox'ów, dzięki którym możemy za pomocą jednego przewodu ustawić box z wejściami XLR i przedwzmacniaczami nawet do 100 metrów od miksera.

Napisz swoją opinię