Electro-Voice RE3-ND86-8M
Electro-Voice

Electro-Voice RE3-ND86-8M | Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem ND86 do ręki

2 810,00 zł
Brutto
Kod producenta: RE3-ND86-8M
Dostępność 1-2 dni

Electro-Voice przedstawia najnowsze rozwiązania mikrofonów bezprzewodowych z serii RE3. Model Electro-Voice RE3-ND86-8M to zestaw bezprzewodowy w którego skład wchodzi: wymienna bezprzewodowa góra ND86-RC3 z kapsułą ND86, nadajnik ręczny RE3-HHT, odbiornik RE3-RX, dwie anteny i adapter dla statywu. ND86-8M został stworzony dla wielu wydarzeń wokalnych, koncertów czy prezentacji. Instalacja jest szybka i prosta, dzięki funkcji skanowania i synchronizacji "czystych" częstotliwości. Otrzymujemy zatem stabilne i solidne połączenie pomiędzy nadajnikiem ręcznym RE3-HHT, a odbiornikiem RE3-RX. "Główka" ND86-RC3 z kapsułą ND86 jest odkręcana i można ją zastosować do wielu innych systemów, jak również szybko zmienić możliwości zastosowania naszego zestawu np. wymieniając na kondensator RE420.

Ilość

 • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
 • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
 • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Zestaw zawiera:

 • Odbiornik RE3-RX Diversity
 • Nadajnik do ręki RE-HHT
 • Wymienną głowę ND86-RC3 z kapsułą ND86
 • Adapter statywu mikrofonowego
 • Dwie anteny odbiornika
 • Uniwersalny zasilacz sieciowy
 • Dwie baterie AA
 • Akcesoria montażowe odbiornika w obudowie rack
 • Instrukcja obsługi
 • Pakiet dokumentacji
 • Deklaracja zgodności

Bezprzewodowa główka ND86-RC3 z kapsułą ND86:

 • Electro-Voice ND86-RC3 to wytrzymała dynamiczna wokalowa kapsuła mikrofonowa o charakterystyce superkardioidalnej, która cechuje się wysoką sprawnością. Jest ona dokręcana do ręcznych nadajników bezprzewodowych. Ta kapsuła mikrofonowa jest elektrycznie i mechanicznie dopasowana do ręcznych nadajników bezprzewodowych Electro-Voice (oraz wielu innych firm), które posiadają styki w postaci trzech pierścieni i mają nagwintowane złącze o średnicy 1,25 cala ze skokiem gwintu wynoszącym 0,9 mm (28-thread pitch). Ruchomy kołnierz identyfikacyjny będzie obracać się swobodnie do momentu mocnego dokręcenia kapsuły do korpusu i wówczas zostanie on zablokowany w danej pozycji. Pozwala to ustawić właściwą pozycję logo marki na nadajniku.

 • Ta precyzyjnie zestrojona kapsuła została zaprojektowana w sposób pozwalający na znakomitą kontrolę akustyki nawet w największych obiektach i zapewnia wyraźny, wyrównany i pełen szczegółów dźwięk, a także znakomitą izolację od sąsiednich dźwięków na scenie.

 • Dynamiczna kapsuła tej została zbudowana w oparciu o dużą membranę z Mylaru, która gwarantuje niezwykle bogatą i pełną szczegółów charakterystykę częstotliwościową. Uzyskano to przez połączenie dużej powierzchni oraz niskiej masy tego materiału. Pierwsza z tych cech jest odpowiedzialna za dobrze zbalansowany dźwięk, natomiast niska masa przekłada się na szybkość reakcji i pozwala uzyskać wyjątkowo szybką charakterystykę transjentową.

 • Kapsuła mikrofonowa posiada innowacyjny system antywstrząsowego montażu, który składa się z czteropunktowego zawieszenia na obwodzie kapsuły połączonego ze specjalnie zestrojoną pompą pneumatyczną w podstawie. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe ograniczenie zakłóceń wynikających z obsługi mikrofonu przez wyeliminowanie słyszalnych drgań mechanicznych i szumów w miksie.

 • Grill Memraflex jest zrobiony z wytrzymałego, mocno splecionego drutu, który znosi wyjątkowo nieostrożne traktowanie. Kapsuła mikrofonowa jest cały czas chroniona i świetnie wygląda po każdej imprezie, w każdym kolejnym roku jej używania. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony kapsuła posiada też membranę z tkaniny hydrofobowej, która zapobiega przedostawaniu się do membrany wilgoci oraz zanieczyszczeń. W kapsule zastosowano dodatkową cewkę, której obecność pozwala tłumić przydźwięki sieci energetycznej oraz zakłócenia elektromagnetyczne. Dzięki temu można bez obaw używać mikrofonów dynamicznych ND w bliskości zestawów głośnikowych oraz racków ze sprzętem, które generują zakłócenia elektromagnetyczne.

Nadajnik ręczny RE3-HHT:

 • RE3-HHT jest lekkim, ale równocześnie wytrzymałym ręcznym nadajnikiem UHF. Znakomicie nadaje się do użycia podczas profesjonalnych występów oraz prezentacji. Dzięki zastosowaniu powszechnie używanego połączenia gwintowego o średnicy 1,25 cala ze skokiem gwintu 0,9 mm (28 UN-2A) z kapsułą mikrofonową możliwa jest współpraca z bardzo wieloma ich modelami. Chociaż w podstawowym zastosowaniu jest on przeznaczony do działania z kapsułami z serii ND oraz RE, które zostały specjalnie opracowane dla systemu RE3, nadajnik ręczny RE3-HHT może też być użyty z innymi kapsułami mikrofonowymi posiadającymi złącze o średnicy 1,25 cala i gwint 28 UN-2A.

 • Korpus wykonany w całości z metalu jest bardzo solidny i wytrzymały, a układ elektroniczny nadajnika jest zasilany dwiema bateriami alkalicznymi AA lub akumulatorkami NiMH.

 • Ultrasoniczna funkcja synchronizacji pracy sprawia, że konfiguracja systemu jest bardzo prosta. Dzięki niej następuje szybkie zsynchronizowanie częstotliwości transmisji nadajnika z ustawioną częstotliwością pracy odbiornika, a także przesłanie innych niezbędnych danych.

 • Przełączalna moc wyjściowa (zależnie od pasma) pomaga w pokonywaniu wyzwań w przypadku długich i krótkich zakresów transmisji.

 • Pasmo strojenia zapewnia bogatą paletę opcji dostrajania częstotliwości, istotnie przyczyniając się do unikania różnych źródeł potencjalnych zakłóceń.

 • Dzięki zastosowaniu typowego połączenia gwintowego między korpusem nadajnika, a kapsułą mikrofonową możliwa jest bardzo prosta i wygodna ich wymiana, z wykorzystaniem wielu dostępnych modeli.

 • Obecność zewnętrznych styków ładowania pozwala na wygodne użycie opcjonalnej stacji ładowania BC2 i ładowanie użytych akumulatorków NiMH równocześnie w dwóch nadajnikach ręcznych lub bodypack, bez konieczności wyjmowania z nich akumulatorków.

Szczegóły dotyczące zakresów:

Nazwa zakresu 5L 5H 6M
Zakres częstotliwości (MHz) 488-524 560-596 653-663
Zakres przestrajania 36 MHz 36 MHz 10 MHz
Liczba częstotliwości do wyboru 1440 1440 400
Moc promieniowania (mW) 10/50 10/50 10/20


Odbiornik Diversity RE3-RX:

 • RE3-RX jest profesjonalnym odbiornikiem posiadającym obudowę wielkości 1/2 standardu rack 19". Dodatkowo zapewniona jest pełna kontrola ustawień sparowanego nadajnika z bezpośrednią synchronizacją wszystkich jego parametrów pracy. Odbiornik bezproblemowo synchronizuje działanie z dowolnym nadajnikiem ręcznym RE3-HHT lub typu bodypack RE-BPT w tym samym zakresie częstotliwości. Konfiguracja pracy systemu jest szybka i prosta dzięki wykorzystaniu funkcji skanowania w poszukiwaniu czystych częstotliwości oraz synchronizacji nadajnika z odbiornikiem. Pewna transmisja radiowa między wytrzymałym nadajnikiem ręcznym a odbiornikiem diversity sprawia, że działanie systemu jest niezawodne.

 • Technologia odbioru różnicowego minimalizuje ryzyko zaników sygnału przez zapewnienie dwóch oddzielnych lokalizacji anten, z których sygnał jest elektronicznie wybierany na podstawie stale i bardzo często dokonywanych pomiarów siły oraz stabilności transmitowanego sygnału.

 • Łatwa w użyciu funkcja skanowania pasma częstotliwości upraszcza wybór i dostrojenie do czystej częstotliwości transmisji. Funkcja synchronizacji pozwala na bezprzewodowe zsynchronizowanie wszystkich parametrów pracy ze skojarzonym nadajnikiem.

 • Bardzo szerokie pasmo strojenia zapewnia dostęp do szerokiego zakresu częstotliwości wybieranych w krokach co 25 kHz w celu zapewnienia bezproblemowej pracy w przypadku systemów jedno- oraz wielokanałowych.

 • Łatwy w odczycie wyświetlacz LCD oferuje wygodny podgląd wszystkich pozycji menu oraz parametrów pracy systemu.

Opis

Maksymalne SPL
134,5 dB
Złącza wyjść audio
XLR + TRS
Mikrofon w zestawie
Do ręki
Przetwornik mikrofonu
Dynamiczny
Charakterystyka mikrofonu
Superkardioidalna
Pasmo przenoszenia mikrofonu
30 - 17 000 Hz

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

Electro-Voice RE3-ND86-8M | Zestaw bezprzewodowy z mikrofonem ND86 do ręki

Electro-Voice przedstawia najnowsze rozwiązania mikrofonów bezprzewodowych z serii RE3. Model Electro-Voice RE3-ND86-8M to zestaw bezprzewodowy w którego skład wchodzi: wymienna bezprzewodowa góra ND86-RC3 z kapsułą ND86, nadajnik ręczny RE3-HHT, odbiornik RE3-RX, dwie anteny i adapter dla statywu. ND86-8M został stworzony dla wielu wydarzeń wokalnych, koncertów czy prezentacji. Instalacja jest szybka i prosta, dzięki funkcji skanowania i synchronizacji "czystych" częstotliwości. Otrzymujemy zatem stabilne i solidne połączenie pomiędzy nadajnikiem ręcznym RE3-HHT, a odbiornikiem RE3-RX. "Główka" ND86-RC3 z kapsułą ND86 jest odkręcana i można ją zastosować do wielu innych systemów, jak również szybko zmienić możliwości zastosowania naszego zestawu np. wymieniając na kondensator RE420.

Napisz swoją opinię