Partybag 6
Partybag

Partybag 6

2 349,00 zł
Brutto
Dostępny w sprzedaży

Partybag 6 pierwszy taki na świecie, profesjonalny, ręcznie produkowany we Włoszech, w pełni przenośny zestaw głośnikowy oparty na 8" wooferze (stworzonym przez FaitalPRO®) i 1" tweeterze, ze specjalnie zaprojektowanym w Reggio Emilia, wbudowanym wzmacniaczem 100W klasy D, z możliwością komunikacji bezprzewodowej i przewodowej, niezwykle wytrzymałą baterią do 32h pracy i uzyskujący moc aż 175W RMS. Bardzo kompaktowa i wygodna do przenoszenia obudowa, lekka konstrukcja, która waży tylko 6kg i pozwoli Ci zabrać Partybag wszędzie. Umożliwia łączność pomiędzy kolejnymi zestawami za pomocą systemu odbiorników/nadajników na odległość do 100m, jak również umożliwia podpięcie bezprzewodowego mikrofonu do ręki lub lavalier, co daje nieograniczone możliwości wykorzystania, wszędzie i dla każdego.

Kolor
Wbudowany odbiornik RX
Wbudowany nadajnik TX
Mikrofon bezprzewodowy do ręki w zestawie
Mikrofon bezprzewodowy lavalier w zestawie
Otwór na statyw kolumnowy
Własne logo
Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Pierwszy na świecie profesjonalny przenośny zestaw głośnikowy, już teraz raz dostępny w Polsce! Partybag produkowany jest ręcznie we Włoszech, w regionie Reggio Emilia, przez zespół artystów i rzemieślników, którzy postawili sobie za cel stworzenie produktu, który pozwoliłby jeszcze łatwiej dzielić się muzyką.Zabierz swoją ulubioną muzykę, gdziekolwiek chcesz. 6 kg wagi w ergonomicznej i wygodnej obudowie nie będzie już stanowić problemu dla tych którzy chcą się dzielić muzyką. Już jeden Partybag potrafi rozkręcić niezłe widowisko, od Ciebie zależy gdzie!


Kompaktowy, wydajny, uniwersalny i bardzo lekki zestaw głośnikowy zasilany przez wbudowane akumulatory Li-Ion, zapewniające pracę do aż 32 godzin, co pozwala na nieograniczone możliwości wykorzystania!


Partybag to nie tylko profesjonalny zestaw głośnikowy! To przecież wzmacniacz, moduł Bluetooth, odtwarzacz MP3/USB, powerbank i trochę wolnego miejsca w kieszeniach! Do tego możliwości bezpośredniego podpięcia instrumentów muzycznych, pracy na bezprzewodowym mikrofonie, podpięcia miksera USB i wiele więcej. Podziel się swoją pasją z innymi. Bardzo łatwa łączność pomiędzy kolejnymi sztukami Partybag, pozwoli uzyskać potężny zapas mocy i wręcz nieograniczony zasięg działania. Łącz je za pomocą wbudowanych odbiorników i nadajników, które pozwolą łączyć w zestawy wiele sztuk, na odległość do 100 metrów!


Partybag to absolutna nowość na rynku. 

Ręcznie produkowany zestaw głośnikowy przez wykwalifikowanych włoskich rzemieślników, w regionie Regio Emilia, z tkaniny Cordura® (z oznaczeniem oryginalności tkaniny). Cordura to nowoczesna tkanina odporna na przetarcia, ścieranie, rozdarcia, zadrapania oraz na warunki atmosferyczne. Wytrzymała obudowa wykonana z wielu warstw drewna topoli, z systemem bass-reflex, została przystosowana do łatwego transportu zestawu, co zaowocowało ergonomicznym kształtem tylnej części obudowy i użyciem tkaniny Airnet® w celu zwiększenia cyrkulacji powietrza od strony pleców. Wbudowane akumulatory pozwolą na zabawę do 32 godzin i naładowanie wszelkich urządzeń za pomocą portu USB, który może służyć również jako źródło dźwięku. Partybag ma możliwość łączenia się w większe zestawy za pomocą kabli, lub za pomocą systemu nadajnik/odbiornik, utrzymując łączność na odległość do 100 metrów. Zestaw może zostać również doposażony w bezprzewodowy mikrofon, który połączy się z jednym lub wieloma zestawami, umożliwiając szybki przepływ informacji lub po prostu bezkablowe połączenia między wieloma sztukami. Partybag to również 120 dB maksymalnego natężenia dźwięku SPL, 8" woofer i 1" tweeter, tylko 6 kg wagi, łączność Bluetooth®, procesor głośnikowy DSP, 175 W RMS, specjalnie zaprojektowany wzmacniacz 100 W klasy D, opcjonalny mikser na złącze USB, opcjonalne wejście statywowe czy możliwość stworzenia własnego loga na grill.


Wersja podstawowa Partybag 6 zawiera: 

x1 Partybag z interfejsem Jack 6.3mm, 2x RCA, USB, Jack 6.3mm out, Bluetooth®
x1 Złącze RCA/Jack 3.5mm

x1 Instrukcja obsługi

x1 Ładowarka/zasilacz

Jako akcesoria dodatkowe, można zamówić:
- wsparcie na statyw

- bezprzewodowy mikrofon "do ręki" UHF 16CH (do pracy mikrofonu wymagany jest wbudowany moduł odbiornika)

- bezprzewodowy mikrofon "lavalier" UHF 16CH z transmiterem (do pracy mikrofonu wymagany jest wbudowany moduł odbiornika)

- wbudowany moduł bezprzewodowego nadajnika UHF 16CH (pozwala przesyłać sygnał z jednego zestawu Partybag do kolejnych)

- wbudowany moduł bezprzewodowego odbiornika UHF 16CH (pozwala odbierać sygnał z mikrofonu bezprzewodowego lub od innego zestawu Partybag)

- wbudowany moduł podwójnego bezprzewodowego odbiornika UHF 16CH (odbiera sygnał z mikrofonu bezprzewodowego lub od innego zestawu Partybag)

- mikser audio USB MMX-11USB

- własne logo na grill, jeden lub wiele kolorów (opcja ta może wydłużyć dostawę od 3 do 5 dni, logo na grill musi zostać wcześniej zaakceptowane, własne loga prosimy wysyłać na adres sklep@daars.pl

Dane techniczne:

Pasmo przenoszenia (-3dB): 70 - 20 000 Hz

Maksymalne SPL: 120 dB

Przetwornik HF (tweeter): 1", 50 W RMS

Przetwornik LF (woofer): 8", 125 W RMS, stworzony przez FaitalPRO®

Wzmacniacz: klasy D, 2x50 W RMS, kontrolowany przez DSP

Obudowa: wielowarstwowa, topola, z systemem bass-reflex

Wejścia: Jack 6.3mm (unbalanced mono) z możliwością wyboru poziomu, 2x RCA

Wejścia inne: odtwarzacz MP3/USB, odbiornik Bluetooth®

Wyjścia: Jack 6.3mm (unbalanced mono)

Czułość wejścia: 16mV/200mV (Jack MIC/Line), 400mV (RCA)

Port ładowania USB: 5V --- 500 mA, odpowiada około 8000 mAh 

Akumulator/bateria: Li-Ion 25.9V, 5000 mAh, 130 Wh

Zasięg pracy baterii na maksymalnym poziomie głośności: 8 godzin

Zasięg pracy baterii na średnim/minimalnym poziomie głośności: 32 godziny

Zewnętrzna ładowarka akumulatora: wejście 100-240V~ 50/60Hz 1A, wyjście 29.4V --- 3A

Wymiary (szer. x gł. x wys.): 31cm x 25 cm x 48 cm

Waga: 6,2kg

Ochrona woofera: metalowa osłona, czarna

Wewnętrzna pojemność: 7L w 3 kieszeniach

Materiał z którego stworzono plecak: Cordura®, ręcznie tworzony we Włoszech

Kolor: czarny, niebieski, pomarańczowy, camo forest, camo desert


Opis

Złącza wejść audio
Jack + RCA + USB
Rodzaj kolumny
Pełnopasmowa
Moc RMS / wzmacniacza
175W
Maksymalne SPL
120 dB
Rozmiar głośnika średnio/niskotonowego
8"
Rozmiar głośnika wysokotonowego
1"
Wbudowany wzmacniacz
Tak
Klasa wzmacniacza
D
Wbudowany procesor DSP
Tak

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

Partybag 6

Partybag 6 pierwszy taki na świecie, profesjonalny, ręcznie produkowany we Włoszech, w pełni przenośny zestaw głośnikowy oparty na 8" wooferze (stworzonym przez FaitalPRO®) i 1" tweeterze, ze specjalnie zaprojektowanym w Reggio Emilia, wbudowanym wzmacniaczem 100W klasy D, z możliwością komunikacji bezprzewodowej i przewodowej, niezwykle wytrzymałą baterią do 32h pracy i uzyskujący moc aż 175W RMS. Bardzo kompaktowa i wygodna do przenoszenia obudowa, lekka konstrukcja, która waży tylko 6kg i pozwoli Ci zabrać Partybag wszędzie. Umożliwia łączność pomiędzy kolejnymi zestawami za pomocą systemu odbiorników/nadajników na odległość do 100m, jak również umożliwia podpięcie bezprzewodowego mikrofonu do ręki lub lavalier, co daje nieograniczone możliwości wykorzystania, wszędzie i dla każdego.

Napisz swoją opinię