Pioneer RMX-1000-W
Pioneer

Pioneer RMX-1000-W | Procesor efektów FX

3 089,00 zł
Brutto
Kod producenta: RMX-1000-W
Dostępność 1-2 dni

Pioneer RMX-1000-W to mocniejszy brat popularnego efektora RMX-500. Nieco inaczej niż u poprzednika, RMX-1000-W został podzielony na trzy sekcje: Scene FX, Izolator FX i Release FX. Pierwsza pozwoli nam na użycie wielu efektów i dźwięków oraz ich parametrów. Izolator FX to strefa, w której możemy manipulować rytmem za pomocą trzech pokręteł odpowiadających za niskie, średnie i wysokie pasmo. Release FX pozwoli na szybki powrót do oryginalnej ścieżki w trzech trybach: Spin Back, Echo oraz Break. Funkcja Quantize z nowym silnikiem BPM pozwoli na idealne dopasowanie efektów do aktualnie odtwarzanego beat'u. Mamy tutaj również możliwość zapisywania naszych dokonań oraz ustawień efektora na karcie SD, funkcje auto BPM czy możliwość użytku jako kontroler MIDI.

Ilość

 • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
 • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
 • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393
 • Technologiczna innowacja jest zapisana w kodzie DNA produktów Pioneer. Teraz masz możliwość przeniesienia studyjnego poziomu manipulacji dźwiękiem wprost do stanowiska DJ-skiego i wyzwolić własne sample w mgnieniu oka. Funkcja Quantize napędzana nowym silnikiem BPM zapewnia, że Twoje efekty zawsze będą idealnie dopasowane do beatu.

 • RMX-1000-W oferuje wszystkie możliwości efektów studyjnych i beatbox-ów z dodatkową zaletą wygody użytkowania sprzętu pro-DJ. Intuicyjny interfejs najlepszych produktów Pioneer (np. izolator z DJM-2000, X-Pad z DJM-900NEXUS oraz różne łańcuchy FX z EFX-1000) zostały połączone w jednym urządzeniu.

 • Upraszczając te koncepcje RMX-1000-W wykorzystuje intuicyjny interfejs sterowania DJ do manipulacji różnymi parametrami w macro. Każdy efekt został zaprojektowany do współpracy w wyjątkowy unikalny sposób z interfejsem w celu uzyskania rezultatów dotąd możliwych tylko po wielu godzinach pracy w studio.

 • Przez zapisanie swojego materiału na karcie SD, DJ może efektywnie zabrać własne ustawienia dokądkolwiek, gdzie będą występować. Ponadto Pioneer zamierza udostępnić na swojej stronie ustawienia i sample znanych DJ-ów dzięki czemu użytkownicy będą mieli znakomity materiał do rozpoczęcia.

 • Korzystanie z RMX-1000-W jako kontrolera USB dla wtyczek RMX-1000-W VST / AU plug-ins oferuje użytkownikowi to samo wrażenie, które mają podczas miksowania w studio, dzięki czemu można tchnąć nowego ducha w produkcję studyjną i zaoszczędzić wiele godzin pracy nad edycją.

 • RMX-1000-W jest urządzeniem o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu i może na stanowisku DJ-skim współpracować z mikserami, odtwarzaczami CDJ, czy laptopami lub komputerami w studio w procesie produkcji i przetwarzania.

Scene FX

 • Tarcza Scene FX umożliwia zbudowanie i przełamywanie ścieżek łącząc różne typy efektów.
 • Górna sekcja służy do budowania ścieżki efektami Noise, Echo oraz Spiral Up, a dolna do przełamywania dźwiękami Crush Echo, Spiral Down lub Reverb Down.
 • Obracanie centralnie umieszczonego pokrętła przesuwa efekty od Wet do Dry i podnosi wysokość i intensywność efektu podczas odtwarzania.
 • Dodatkowo dwa pokrętła pod-parametrów umożliwiają DJ-owi manipulowanie czasem i rezonansem.

Izolator FX

Przejęte z wysokiego modelu miksera Pioneer DJM-1000, rozwiązanie izolatorów w RMX-1000-W pozwala zmienić rytm i tembr sygnału wejściowego używając wysokiego-średniego i niskiego pasma.

Ponadto trzy efekty zostały wgrane do pamięci i dostępne są przez pokrętła zapewniając jeszcze większe możliwości: Cut/Add, Trans/Roll i Gate/Drive.

X-Pad zapewnia wyjątkową kontrolę wysokości dźwięku

 • Dotykowy X-Pad zaczerpnięty z najwyższego modelu miksera Pioneer DJM-900NEXUS, oferuje zupełnie nowy poziom innowacyjności.
 • DJ może natychmiast wpleść sample perkusji stukając w przyciski (Kick, Snare, Clap i Hi-Hat) lub używając X-Pad do obrócenia (powtarzanie) sampla w różnej prędkości.
 • DJ może zapisać własne beaty i wzory przełączając na opcję Overdub, po czym użyć Roll i Mute do manipulowania każdym samplem w różnych kombinacjach.
 • Przycisk Quantize wplata każde stuknięcie pada sampli do najbliższego beatu, dzięki czemu dźwięk zawsze jest idealnie dopasowany w czasie.
 • Dodatkowo DJ może dodać 16 sampli w czterech komórkach pamięci sample, które można natychmiast wyzwolić i manipulować podczas występu na żywo.
 • Dzięki niezrównanej elastyczności, użytkownik może edytować komórki pamięci sampli przez remixbox, a nawet zmieniać je w trakcie występu.
 • Jakby tego było mało, RMX-1000-W wyposażono w pokrętło Pitch zmienia wysokość dźwięku dodając jeszcze więcej charakteru do każdego powtórzonego beatu.

Release FX

Release FX umożliwia eleganckie i płynne wyjście ze skomplikowanych efektów i powrót do oryginalnej ścieżki.

Trzy tryby oferujące trzy prędkości; Spin Back, Echo i Break; oferują możliwość wyboru sposobu powrotu do normalnego odtwarzania.

W celu zapewnienia jeszcze większej swobody, użytkownik nie musi całkowicie wychodzić z aktywowanego efektu; można częściowo wyjść i wrócić przez manipulowanie bardzo czułym przełącznikiem Release. Można również kompletnie wyciszyć oryginalny utwór tak, że słychać będzie tylko efekt.

Pierwszy na świecie dedykowany dla DJ-ów kontroler Virtual Studio Technology/Audio Units

RMX-1000-W jako pierwsze urządzenie na rynku umożliwia kontrolę sprzętu VST/AU w studio nagrań. Wystarczy podłączyć urządzenie do laptopa i można używać RMX-1000-W do sterowania funkcjami VST/AU. Nie ma potrzeby korzystania z klawiatury i myszki: stuknij w przycisk lub obróć pokrętło RMX-1000-W. 

Pozostałe funkcje

 • Wysokiej jakości konstrukcja redukuje zakłócenia zapewniając czysty dźwięk.
 • Funkcja Auto BPM automatycznie mierzy i śledzi tempo muzyki.
 • Połączenie USB-MIDI oznacza, że RMX-1000-W może być używano jako kontroler MIDI.
 • Kompaktowe rozmiary i atrakcyjna linia wzornicza sprawiają, że RMX-1000-W jest bardzo poręczny i atrakcyjny na każdym stanowisku Dj-skim.
 • Funkcja Quantize może zostać nałożona w każdym etapie odtwarzania lub produkcji zapewniając analizę muzyki w czasie rzeczywistym oraz automatyczną synchronizację beatu.

Specyfikacja:

- Wejścia: RCA, TRS 1/4"

- Wyjścia: RCA, TRS 1/4"

- Port USB B

- Częstotliwość próbkowania: 48 kHz

- A/D, D/A: 24 bity

- Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz

- Stostunek S/N: 102 dB

- THD: <0.005%

- Headroom: 20 dB

- Rozmiary: 334 x 157 x 57 mm

- Waga: 1.3 kg


Opis

Rodzaj instrumentu
Efektor

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

Pioneer RMX-1000-W | Procesor efektów FX

Pioneer RMX-1000-W to mocniejszy brat popularnego efektora RMX-500. Nieco inaczej niż u poprzednika, RMX-1000-W został podzielony na trzy sekcje: Scene FX, Izolator FX i Release FX. Pierwsza pozwoli nam na użycie wielu efektów i dźwięków oraz ich parametrów. Izolator FX to strefa, w której możemy manipulować rytmem za pomocą trzech pokręteł odpowiadających za niskie, średnie i wysokie pasmo. Release FX pozwoli na szybki powrót do oryginalnej ścieżki w trzech trybach: Spin Back, Echo oraz Break. Funkcja Quantize z nowym silnikiem BPM pozwoli na idealne dopasowanie efektów do aktualnie odtwarzanego beat'u. Mamy tutaj również możliwość zapisywania naszych dokonań oraz ustawień efektora na karcie SD, funkcje auto BPM czy możliwość użytku jako kontroler MIDI.

Napisz swoją opinię