M-Audio Keystation 88 II
M-Audio

M-Audio Keystation 88 II | Klawiatura sterująca USB/MIDI, 88 dynamicznych klawiszy

799,00 zł
Brutto
Kod producenta: MA KEYSTATION 88 II
Dostępny w sprzedaży

M-Audio Keystation 88 II to profesjonalna klawiatura sterująca, która posiada 88 dynamicznych klawiszy. Pozwala to na ekspresyjną grę i w pełni wykorzystanie różnych brzmień od fortepianowych do wielu elektronicznych czy organowych. M-Audio Keystation 88 II łączy się z komputerami Mac i PC poprzez złącze USB, pozwala to na prostą i szybką pracę z całą gamą oprogramowania muzycznego i wtyczek. Dodatkowe koła pitch bend umożliwiają osiągnięcie efektu 'podciągnięcia struny' lub szybkiej modulacji, co daje więcej możliwości gry. Dzięki temu klawiatura Keystation 88 II sprawdzi się zarówno podczas produkcji muzycznej, pracy w studio i komponowania oraz występów i gry na żywo w połączeniu z programami DAW, wtyczkami i wirtualnymi instrumentami.

Ilość

 • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
 • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
 • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Doświadczenie czystej gry
Wejdź do świata nieograniczonego tworzenia i grania muzyki dzięki komputerowi z klawiaturą sterującą Keystation 88 II. Keystation 88 II to prosty i potężny kontroler MIDI, starannie skonstruowany do sekwencjonowania muzyki i grania na instrumentach wirtualnych na komputerach Mac i PC. Sercem Keystation 88 II jest wysokiej klasy klawiatura zapewniająca naturalną reakcję, posiadająca 88 pełnowymiarowych, dynamicznych klawiszy, które wychwytują każdy najmniejszy niuans Twojej gry. W celu zapewnienia nieograniczonego dostępu do pełnego słyszalnego spektrum dźwięku Keystation 88 zawiera specjalne, umieszczone pod ręką przyciski zmiany oktawy. Bez względu na to, czy to są partie solowe, złożone akordy czy niskie linie basu, Keystation 88 II sprosta wszystkim Twoim potrzebom i pozwoli skupić się na tym, co ważne – na Twojej grze!

Wyraź siebie!
Keystation 88 II ma najważniejsze narzędzia do uchwycenia wciągającej, ekspresyjnej gry. Dzięki umieszczonym w wygodnym miejscu kołom pitch-bend i modulacji możesz przejąć kontrolę nad instrumentami wirtualnymi i dodawać portamento, vibrato lub każdy inny parametr zmapowany do koła modulacji oraz zyskać niespotykaną dotąd, dopasowaną do własnych potrzeb kontrolę. Keystation 61 II ma także wejście pedału sustain 1/4” (6,3 mm) do podłączania zewnętrznych pedałów takich jak SP2 (sprzedawany osobno), do dodatkowych możliwości ekspresji i używania pedału sustain, jak w prawdziwym fortepianie.

Pochłaniająca kontrola DAW
Dzięki Keystation 88 II pozbędziesz się kłopotów związanych z wykorzystaniem komputera do grania i produkcji muzyki. Połączenie zasilania przez USB, działania class-compliant i obsługi USB-MIDI sprawia, że konfiguracja jest banalnie prosta i daje producentom oraz wykonawcom natychmiastowy dostęp do nowoczesnej produkcji muzycznej. Dzięki łatwo dostępnym przyciskom transportu i przyciskom kierunkowym możesz doświadczyć najwyższego poziomu usprawnienia procesu nagrywania – graj i nagrywaj z oprogramowaniem muzycznym bez używania myszy czy touchpada. Oprócz tego Keystation 88 II obsługuje połączenie z iOS przy pomocy Apple iPad Camera Connection Kit (sprzedawany osobno) oraz umożliwia grę z użyciem aplikacji audio na iPada i inne urządzenia z iOS.

Potężne narzędzie do mobilnego grania
Keystation 88 II to idealne rozwiązanie dla podróżujących muzyków, którzy wymagają nieograniczonego panowania nad oprogramowaniem muzycznym podczas występów lub mobilnych sesji nagraniowych. Keystation 88 II to połączenie niewielkich rozmiarów z mocną obudową przygotowaną na trudne warunki trasy budową. Dzięki przydatnemu w warunkach mobilnych zasilaniu przez USB gra i produkcja muzyczna w trasie stała się teraz bardzo prosta.

Główne cechy:

 • Lekka, bardzo łatwa w przenoszeniu klawiatura sterująca z 88 dynamicznymi klawiszami, zapewniających naturalne czucie gry jak na fortepianie,
 • Zasilanie przez USB zapewnia bezproblemowe połączenie USB-MIDI do grania na instrumentach wirtualnych, sterowania oprogramowaniem nagrywającym itp.,
 • Specjalne przyciski zmiany oktawy w górę i dół dają dostęp do pełnego zakresu klawiatury.
 • Wbudowane koła pitch-bend i modulacji zapewniają platformę do wciągającej, ekspresyjnej gry,
 • Umieszczone pod ręką przyciski transportu i przyciski kierunkowe zapewniają łatwy interfejs do sterowania programem DAW i instrumentami wirtualnymi,
 • Kompatybilny z iOS przy użyciu Apple iPad Camera Connection Kit (sprzedawanego osobno),
 • Zasilanie przez USB lub zasilacz 9V DC, 200 mA (plus w środku; sprzedawany osobno),
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 250 x 92 x 1368 mm,
 • Waga: 7,7 kg.


W zestawie z klawiaturami serii Keystation II znajduje się pełen pakiet oprogramowania, dający użytkownikom natychmiastowy potencjał twórczy z dostępem do światowej klasy programu DAW i tysiąca najlepszych brzmień instrumentów wirtualnych.

Ableton Live Lite
Jeden z najpopularniejszych programów do grania i produkcji muzyki na świecie. Jest potężnym narzędziem, które umożliwia muzykom i producentom spontaniczne komponowanie, nagrywanie, remiksowanie, improwizowanie i edytowanie muzycznych pomysłów w płynnym środowisku audio/MIDI. Eksploracja brzmieniowych możliwości w czasie rzeczywistym, zarówno na scenie jak i w studiu. Jeśli będziesz zadowolony ze swojej pracy, Ableton Live Lite pozwoli Ci na zapisanie lub zgranie efektów Twojej pracy do jednej ścieżki.

SONiVOX Eighty-Eight Ensemble
To światowej klasy fortepian wirtualny z próbkami 274-centymetrowego Stainwaya CD327. Dokładnie zarejestrowany i profesjonalnie zsamplowany Eighty Eight Ensemble 2 zapewnia producentom i wykonawcom możliwość tchnięcia w ich kompozycje, nagrania i wykonania zapierający dech w piersiach realizm tego światowej klasy fortepianu. Wykorzystaj brzmienia kombinowane i nałóż na wierne próbki fortepianu brzmienia string i pad w celu stworzenia zmieniających się, bogatych pejzaży dźwiękowych.

Xpand!2
To multitimbralowa stacja robocza oferująca 4 aktywne części brzmieniowe (part) na każdy program (patch). Każda część ma własne ustawienia kanału MIDI, zakresu dźwięków (strefy), miksu, arpeggiatora, modulacji i efektów, co stanowi doskonały sposób na kreowanie poszczególnych części. Wykorzystanie czterech części na raz do zbudowania jednego niesamowitego brzmienia – to tu Xpand!2 objawia swoją prawdziwą moc. Wykorzystując każdy rodzaj syntezy od wavetable i FM po odtwarzanie próbek, zespół ekspertów od brzmień w Air Music Tech stworzył tysiące gotowych do wykorzystania programów w Xpand!2.


Opis

Rodzaj instrumentu
Klawiatura sterująca
Ilość klawiszy / padów
88

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

M-Audio Keystation 88 II | Klawiatura sterująca USB/MIDI, 88 dynamicznych klawiszy

M-Audio Keystation 88 II to profesjonalna klawiatura sterująca, która posiada 88 dynamicznych klawiszy. Pozwala to na ekspresyjną grę i w pełni wykorzystanie różnych brzmień od fortepianowych do wielu elektronicznych czy organowych. M-Audio Keystation 88 II łączy się z komputerami Mac i PC poprzez złącze USB, pozwala to na prostą i szybką pracę z całą gamą oprogramowania muzycznego i wtyczek. Dodatkowe koła pitch bend umożliwiają osiągnięcie efektu 'podciągnięcia struny' lub szybkiej modulacji, co daje więcej możliwości gry. Dzięki temu klawiatura Keystation 88 II sprawdzi się zarówno podczas produkcji muzycznej, pracy w studio i komponowania oraz występów i gry na żywo w połączeniu z programami DAW, wtyczkami i wirtualnymi instrumentami.

Napisz swoją opinię