M-Audio Hammer 88
M-Audio

M-Audio Hammer 88 | Klawiatura sterująca USB, MIDI, 88 ważonych klawiszy z mechanizmem młoteczkowym

1 999,00 zł
Brutto
Kod producenta: MA HAMMER 88
Dostępny w sprzedaży

M-Audio Hammer 88 to profesjonalna klawiatura sterująca przeznaczona do pracy z oprogramowaniem komputerowym z łącznością poprzez USB oraz wyjściem MIDI, które może być używane do zewnętrznych syntezatorów. M-Audio Hammer 88 wyposażona jest w pełną klawiaturę fortepianową z 88 ważonymi klawiszami z mechanizmem młoteczkowym. Dodatkowe dwa koła pitch bend dla modulacji i ekspresji gry. Klawiatura może być również dzielona na strefy. Zasilana jest poprzez USB. W komplecie otrzymujemy bogaty pakiet oprogramowania jak AIR Mini Grand Acoustic Grand Piano - wtyczka zapewniająca 7 różnych brzmień fortepianowych, AIR DB-33 Tonewheel Organ - brzmienia organowe m.in. Hammond B3, AIR Velvet Electronic Piano - brzmienia fortepian elektrycznych Fender, Hohner i inne, Ableton Live Lite.

Ilość

 • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
 • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
 • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Klawiatura dla pianisty 

Przedstawiamy Hammer 88, bezkompromisową, wysokiej klasy klawiaturę sterującą, idealną dla profesjonalnych i półprofesjonalnych pianistów lub uczniów, poszukujących realistycznego czucia gry jak na prawdziwym fortepianie, współpracującą z instrumentami wirtualnymi lub modułami brzmieniowymi. Sercem Hammer 88 jest 88 dynamicznych, w pełni ważonych klawiszy z mechanizmem młoteczkowym, gwarantujących dokładne uchwycenie każdego najmniejszego niuansu Twojej gry, zapewniających przy tym niezrównaną reakcję tradycyjnego fortepianu – klasyczne „czucie” gry, połączone z bezkonkurencyjnymi możliwościami brzmieniowymi instrumentów wirtualnych. Jest to idealne połączenie dla pianistów i producentów, pozwalające na niespotykane dotąd doświadczenie kolekcji wtyczek.

Ekspresja
Zwróć uwagę swoją ekspresją dzięki klawiaturze Hammer 88 i jej podstawowym kontrolerom, umieszczonym w przemyślany sposób w celu uzupełnienia i ulepszenia Twojej gry. Przy pomocy koła pitch-bend i osobnego koła modulacji możesz dodawać efekty portamento i glissando. Możesz też zmapować koło modulacji do dowolnego parametru z kolekcji Twoich instrumentów wirtualnych w celu przekształcania i modyfikowania brzmienia w locie. Przy pomocy osobnego suwaka Master Volume możesz natychmiast regulować intensywność gry lub zmapować go do dowolnego, zgodnego parametru w programie DAW lub instrumencie wirtualnym w celu uzyskania poszerzonej, ręcznej kontroli. Użyj konfigurowalnych przycisków Up/Down do wybierania różnych programów, efektów, komunikatów MMC, zmiany oktawy itp. Dzięki trzem osobnym wejściom: Sustain, Expression i Sustain możesz dodać trochę artykulacji bazującej na obsłudze pedałów. 

Kontrola zewnętrznych urządzeń
Nie ograniczaj się do instrumentów wirtualnych uruchamianych na komputerze! Przejmij kontrolę nad swoim sprzętem studyjnym przy pomocy Hammer 88. Dzięki umieszczonemu w dogodnym miejscu wyjściu MIDI (5-pinowe) możesz przesyłać wszystkie dane MIDI do każdego zgodnego urządzenia zewnętrznego, w tym sprzętowych syntezatorów, modułów brzmieniowych i automatów perkusyjnych. Dzięki Hammer 88 z łatwością możesz najlepiej wykorzystać zewnętrzne generatory dźwięku. Ten kontroler został od początku zaprojektowany w taki sposób, abyś zasiadł pewnie za sterami.

Płynna integracja z DAW
Instrument nie powinien ograniczać Twojej kreatywności, powinien ją wzmacniać! Hammer 88 jest zasilanym przez USB urządzeniem „class-compliant” i obsługuje połączenie USB-MIDI, umożliwiające szybką, bezproblemową konfigurację i skupienie się na tym, co ważne – na graniu. Poza tym – dla miłośników iOS – Hammer 88 obsługuje płynne połączenie przez Apple iPad Camera Connection Kit (sprzedawane osobno), umożliwiające grę i komponowanie z wykorzystaniem aplikacji audio na iPadzie lub innych urządzeniach z iOS.

W zestawie pakiet oprogramowania wysokiej klasy
Wejście do świata instrumentów wirtualnych nigdy nie było tak proste – a to dzięki profesjonalnemu pakietowi oprogramowania przygotowanego do produkcji muzyki, które zapewnia poszukiwane i w pełni dostosowywane do własnych potrzeb brzmienia fortepianu, organów i e-piano. Oprócz tego wykonawcy i producenci pragnący udoskonalić swoje umiejętności gry zyskują darmową 3-miesięczną subskrypcję uznanej przez krytyków platformy Skoove.

AIR Mini Grand Acoustic Grand Piano
Mini Grand jest prostym w użyciu, ale przy tym potężnym wirtualnym fortepianem z siedmioma różnymi brzmieniami typu piano, pasującymi do szerokiej gamy stylów i potrzeb produkcyjnych. Łączy w sobie najwyższej jakości próbki fortepianu, innowacyjną technologię obsługi ponownego wciskania pedału (re-pedaling), symulację pomieszczenia i opcję stretched tuning (odstrojenie dźwięków w kolejnych oktawach, jak w przypadku instrumentów akustycznych), więc jest idealną wtyczką do autentycznych, budzących emocje brzmień fortepianu.

AIR DB-33 Tonewheel Organ
DB-33 Tonewheel Organ to wirtualne organy, które odtwarzają brzmienia i możliwości regulacji klasycznych organów wirnikowych takich jako Hammond B3 i kolumny z wirującymi głośnikami, z którą często współpracują. Zawierają 122 presety z brzmieniami oraz bardzo realistyczne symulacje lampowego przesterowania i kolumny z wirującymi głośnikami, której można także używać jako osobnego efektu na ścieżce audio.

AIR Velvet Electronic Piano
Velvet to wirtualny fortepian elektryczny, który łączy w sobie pięć legendarnych instrumentów z lat 60. i 70. Bazuje na Fender Rhodes Suitcase, Fender Rhodes MK I i MK II, Wurlitzer 200A i Hohner Pianet-T i dokładnie emuluje jakość brzmienia, reakcję i wszelkie niuanse każdego z tych instrumentów w celu ożywienia Twoich ścieżek.

SONiVOX Eighty-Eight Ensemble
SONiVOX Eighty-Eight Ensemble to światowej klasy fortepian wirtualny z próbkami 274-centymetrowego Stainwaya CD327. Dokładnie zarejestrowany i profesjonalnie zsamplowany, wypełni Twoje produkcje zapierającym dech w piersiach realizmem światowej klasy fortepianu.

Skoove – w zestawie 3-miesięczna subskrypcja
Dzięki Skoove możesz nauczyć się grać na pianinie przy pomocy setek interaktywnych, lekcji online wysokiej jakości, stworzonych dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych pianistów. Wyjątkowa metoda nauki Skoove prowadzi Cię w czasie rzeczywistym podczas gry, pozwalając na szybsze doskonalenie umiejętności i naukę wszystkiego, co potrzebne, by stać się pełnoprawnym pianistą.

Ableton Live Lite
Ableton Live Lite – jeden z najpopularniejszych programów do grania i produkcji muzyki na świecie. Jest potężnym narzędziem, które umożliwia muzykom i producentom spontaniczne komponowanie nagrywanie, remiksowanie, improwizowanie i edytowanie muzycznych pomysłów w płynnym środowisku audio/MIDI. Eksploracja brzmieniowych możliwości w czasie rzeczywistym – zarówno na scenie, jak i w studiu. Jeśli będziesz zadowolony ze swojej pracy, Ableton Live Lite pozwoli Ci na zapisanie lub zgranie efektów Twojej pracy do jednej ścieżki.

Najważniejsze cechy

 • 88 w pełni ważonych klawiszy z mechanizmem młoteczkowym,
 • Połączenie USB-MIDI do gry na instrumentach wirtualnych, sterowania oprogramowaniem nagrywającym itp. 5-pinowe wyjście MIDI do zewnętrznych urządzeń MIDI,
 • Koła pitch-bend i modulacji oraz przyciski do zmiany oktawy, umożliwiające ekspresyjną grę,
 • Wiele stref klawiatury do tworzenia warstw, podziałów i grania 4-dźwiękowych akordów za pomocą jednego klawisza
 • Wejścia pedałów: Sustain (forte), Expression (ekspresji) i Soft (una corda/piano),
 • Zasilana przez USB, nie wymaga zasilacza,
 • Nie wymaga sterowników, obsługa plug-and-play na komputerach Mac i PC,
 • Kompatybilna z iOS, przy użyciu Apple iPad Camera Connection Kit (sprzedawanego osobno),
 • Zasilacz (opcjonalny) do samodzielnej pracy,
 • W zestawie pulpit.

Dane techniczne:
Klawisze: 88, dynamiczne, ważone,
Oktawy: 10,
Złącza: Port USB, pedał sustain (forte), pedał soft (una corda/piano), pedał ekspresji, MIDI Out,
Zasilanie: USB, Zasilacz,
Wymiary (szer. x gł. x wys.) 30,2 x 12,7 x 142,0 cm,
Waga: 17,5 kg.


Opis

Rodzaj instrumentu
Klawiatura sterująca
Ilość klawiszy / padów
88

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresie



Prosimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

M-Audio Hammer 88 | Klawiatura sterująca USB, MIDI, 88 ważonych klawiszy z mechanizmem młoteczkowym

M-Audio Hammer 88 to profesjonalna klawiatura sterująca przeznaczona do pracy z oprogramowaniem komputerowym z łącznością poprzez USB oraz wyjściem MIDI, które może być używane do zewnętrznych syntezatorów. M-Audio Hammer 88 wyposażona jest w pełną klawiaturę fortepianową z 88 ważonymi klawiszami z mechanizmem młoteczkowym. Dodatkowe dwa koła pitch bend dla modulacji i ekspresji gry. Klawiatura może być również dzielona na strefy. Zasilana jest poprzez USB. W komplecie otrzymujemy bogaty pakiet oprogramowania jak AIR Mini Grand Acoustic Grand Piano - wtyczka zapewniająca 7 różnych brzmień fortepianowych, AIR DB-33 Tonewheel Organ - brzmienia organowe m.in. Hammond B3, AIR Velvet Electronic Piano - brzmienia fortepian elektrycznych Fender, Hohner i inne, Ableton Live Lite.

Napisz swoją opinię