AKAI MPD 232
AKAI

AKAI MPD 232 | Kontroler USB/MIDI, 16 padów perkusyjnych, 8 suwaków, 8 enkoderów + zestaw oprogramowania

1 149,00 zł
Brutto
Kod producenta: AKAI MPD 232
Dostępność 1-2 dni

AKAI MPD 232 to kontroler padowy USB/MIDI, który stworzony został dla producentów, programistów, DJ'ów i wszelkiej maści artystów muzycznych, poszukujących narzędzia, które wyzwoli twórczą pasję. Otrzymujemy tutaj 16 dynamicznych padów czułych na siłę docisku z kolorowym podświetleniem RGB wraz z czterema dostępnymi bankami. Do tego osiem programowalnych potencjometrów 360 stopni, 8 programowalnych suwaków (45mm), przyciski transportu, kierunkowe i wiele więcej. Dzięki niewielkim rozmiarom, urządzenie może podróżować z nami wszędzie. W zestawie otrzymujemy Ableton Live Lite, Akai Pro MPC Essentials, Sonivox Big Bang Cinematic Percussion oraz Big Bang Universal Drums.

Ilość

 • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
 • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
 • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Profesjonalne pady 

Akai Professional MPD 232 to kontroler padowy „MIDI przez USB”, idealny dla producentów, programistów, muzyków i DJ-ów. To intuicyjne połączenie regulatorów i technologii MPC z bezproblemową łącznością USB, przenoszące „czucie” klasycznego tworzenia bitów do świata komputerowej produkcji muzyki. Sercem MPD 232 jest 16 ultra-czułych, bardzo łatwych w obsłudze, podświetlanych kolorowo padów MPC Thick Fat, idealnych do wyzwalania bębnów, one-shotów, próbek melodycznych, linii basowych itp. Dzięki dostępnym czterem bankom, połączeniu z 64-kanałowym, 32-krokowym sekwencerem do kontrolowania zdarzeń padowych i dynamice oraz czułości na siłę docisku, MPD 232 zapewnia niezrównane możliwości wykonawcze przy pomocy świetnie reagujących triggerów, które są w stanie uchwycić każdy szczegół Twojej gry.

Produkuj wszędzie 

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby i dokąd zmierzasz, MPD 232 gwarantuje stworzenie centrum Twojej twórczości muzycznej. Przy niecałych 5 cm grubości i wadze poniżej 2 kg MPD232 zapewnia podstawowe wyzwalanie próbek i funkcję sterowania programem DAW umieszczone w ultra-przenośnej, lekkiej i płaskiej obudowie. W połączeniu z legendarną dla Akai Professional jakością wykonania MPD232 daje producentom bitów i finger-drummerom solidny, niezawodny kontroler, zaprojektowany specjalnie w taki sposób, aby wytrzymał wszystko, bez względu na to, czym w niego rzucisz.

Przejmij kontrolę 

Niezależnie od tego, czy produkujesz w studio, czy występujesz na żywo, arsenał regulatorów i złącz w MPD 232 zapewnia często poszukiwane, w pełni konfigurowalne funkcje, które z łatwością dostosowują się do Twoich potrzeb. MPD 232 został wyposażony w interfejs MIDI, 8 konfigurowalnych suwaków, 8 konfigurowalnych gałek Q-Link i 8 konfigurowalnych przycisków Q-Link (dzięki 3 bankom wszystko jest rozszerzane do 72 niezależnych źródeł sterowania) i płynnie integruje się z Twoimi projektami twórczymi, oferując namacalne źródło sterowania do wysyłania komunikatów MIDI CC do instrumentu wirtualnego /parametru efektu lub zewnętrznych urządzeń MIDI.

Spuścizna MPC 

Kultowa seria MPC firmy Akai Professional kontynuuje definiowanie współczesnej kultury muzycznej, oferując funkcję charakterystycznego modyfikowania brzmienia, które można usłyszeć na niezliczonych płytach z różnych gatunków muzycznych. MPD232 zawiera najważniejsze przyciski i pokrętła w stylu MPC, w tym legendarne Note Repeat, MPC Swing, 16 Level i Full Level. MPD232 zapewnia poszukiwane możliwości kształtowania dźwięku, otwierając cały świat możliwości dla wciągającej i ekspresyjnej gry – od szybkich werbli po odtwarzanie mocnych próbek.

Najważniejsze cechy produktu

•    64 kanałowy, 32 – krokowy sekwencer do sterowania zdarzeniami padów,

•    16 podświetlanych, dynamicznych, czułych na siłę docisku padów Thick Fat MPC,

•    64 programowalne pady dostępne dzięki 4 bankom,

•    8 programowalnych suwaków Q-Link, 8 programowalnych pokręteł Q-Link, 8 programowalnych przycisków Q-Link,

•    72 programowalne regulatory, dostępne dzięki 3 bankom,

•    Klasyczne funkcje MPC: Note Repeat, MPC Swing, 16 Level, Full Level i Tap Tempo,

•    Specjalne przyciski transportu,

•    Zgodny z iOS, przy użyciu Camera Connection Kit (sprzedawany osobno),

•    Ogółem 30 presetów z konfiguracją dla najbardziej popularnych programów DAW,

•    Współpracuje praktycznie z każdym oprogramowaniem MIDI i sprzętem MIDI,

•    Złącza MIDI In i MIDI Out do sterowania zewnętrznymi urządzeniami,

•    Zawiera Ableton Live Lite.

Pakiet oprogramowania dołączony do wszystkich modeli serii MPD2 

Ableton Live Lite  

Ableton Live Lite zapewnia wiele funkcji Abletona Live – rewolucyjnego, wielokrotnie nagradzanego programu do produkcji muzyki, który pozwala na spontaniczne komponowanie, nagrywanie, remiksowanie, improwizowanie i edytowanie Twoich muzycznych pomysłów w jednolitym środowisku audio/MIDI. Live łączy Twoje instrumenty akustyczne, elektroniczne i wirtualne – a także Twoje cyfrowe nagrania i sekwencje MIDI – w jednym interfejsie z niezrównaną łatwością obsługi.

MPC Essentials  

Dzięki MPC Essentials możesz doładować swoją produkcję 64-bitowym pakietem do produkcji muzyki, oferującym osiem banków padów (łącznie 128 ścieżek), kolekcję brzmień 1GB i łatwe w obsłudze importowanie własnych próbek w formatach WAV i AIFF. Samodzielnie funkcjonujące oprogramowanie MPC Essentials wraz z serią MPD2 daje natychmiastowe twórcze możliwości. Tworzy do ośmiu banków padów, co daje maksymalnie 128 brzmień i próbek pod Twoimi placami. Ponadto możesz dodać maksymalnie 4 efekty insertowe w każdym padzie i uzyskać jeszcze więcej dynamicznej ekspresji.

SONiVOX Drum Suite 

Z serią MPD2 możesz doświadczyć natychmiastowego potencjału twórczego dzięki wysokiej klasy instrumentom wirtualnym Big Bang Drums i Big Bang Cinematic Percussion firmy SONiVOX, lidera branży pod względem rozwijania nowatorskich wtyczek do produkcji muzyki.

Big Bang Drums zapewniają znakomitą barwę i brzmienie dla każdego projektu muzycznego ze świata popu, hip-hopu, world-music, funku, rocka czy każdego innego gatunku muzycznego. Big Bang Universal Drums 2 zebrały każdą kroplę esencji zestawu perkusyjnego i uchwyciły zróżnicowane uderzenia pałkami i szczotkami, od delikatnych i klimatycznych po ryczące grzmoty. Wszystkie programy przedstawiane są w wielopodejściowym formacie multivelocity, opartym na algorytmie karuzelowym, zapewniającym szczyt realizmu. Ten poziom szczegółowości przy samplingu wprowadza niezwykłą czystość i autentyczne „czucie” do wszystkich Twoich utworów muzycznych.

Bez względu na to, czy szukasz dodatkowych rytmicznych smaczków, czy starasz się stworzyć najbardziej porywający sygnał do walki, Big Bang Cinematic Percussion 2 ma tę moc, której potrzebujesz, by ukończyć swoją pracę w ciągu kilku minut. W swojej istocie Bang Cinematic Percussion serwuje potężny zestaw filmowych instrumentów perkusyjnych, skrupulatnie stworzonych przez najlepszych sound designerów z SONiVOX, gotowych na wykrzesanie konkretnego ognia pod Twoimi nutami. Każdy instrument został w pełni uchwycony na nagraniu i zagrano na nim odpowiednią techniką. Format obejmujący wiele poziomów velocity i wiele podejść z zastosowaniem algorytmu karuzelowego zapewnia szczyt realizmu.


Specyfikacja

Pady: 16 dynamicznych padów czułych na siłę docisku; kolorowe podświetlenie RGB, 4 banki dostępne przy pomocy przycisków Pad Bank,

Pokrętła:8 programowalnych potencjometrów 360°, 3 banki dostępne przez przycisk Control Bank,1 pokrętło do nawigacji po ekranie i zaznaczania/dokonywania wyboru przez wciśnięcie,

Suwaki: 8 programowalnych suwaków 45 mm, 3 banki dostępne przy pomocy przycisku Control Bank,

Przyciski:

 • 8 programowalnych przycisków, podświetlanych na pomarańczowo,
 • 17 specjalnych przycisków funkcyjnych, podświetlanych na pomarańczowo,
 • 3 przyciski transportu,
 • 4 przyciski kierunkowe (strzałki) do nawigacji po wyświetlaczu,
 • 16 przycisków sekwencera krokowego, podświetlenie czerwono-zielone,
 • 1 przycisk banku sekwencera krokowego z dwiema czerwonymi diodami i przycisk nagrywania sekwencera krokowego z czerwonym podświetleniem,

Wyświetlacz: 20 x 4 znaki, podświetlenie monochromatyczne z regulacją kontrastu,

Złącza:

 • 1 port USB,
 • 1 wejście zasilania (zasilacz sprzedawany osobno),
 • 1 x wejście MIDI 1/8” (w zestawie adapter 1/8”-MIDI),
 • 1 x wyjście MIDI 1/8” (w zestawie adapter 1/8”-MIDI)1 złącze Kensington lock,

Zasilanie:

 • przez złącze USB komputera lub ładowarkę USB (sprzedawaną osobno),
 • przez zasilacz (sprzedawany osobno): 6V DC, 1A, plus w środku,

Wymiary (szer. x gł. x wys.): 16,6” x 10,0” x 1,9” – 42,2 cm x 25,4 cm x 4,8 cm,

Waga: 4,2 lbs. – 1,9 kg.


Opis

Rodzaj instrumentu
Kontroler uzupełniający

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

AKAI MPD 232 | Kontroler USB/MIDI, 16 padów perkusyjnych, 8 suwaków, 8 enkoderów + zestaw oprogramowania

AKAI MPD 232 to kontroler padowy USB/MIDI, który stworzony został dla producentów, programistów, DJ'ów i wszelkiej maści artystów muzycznych, poszukujących narzędzia, które wyzwoli twórczą pasję. Otrzymujemy tutaj 16 dynamicznych padów czułych na siłę docisku z kolorowym podświetleniem RGB wraz z czterema dostępnymi bankami. Do tego osiem programowalnych potencjometrów 360 stopni, 8 programowalnych suwaków (45mm), przyciski transportu, kierunkowe i wiele więcej. Dzięki niewielkim rozmiarom, urządzenie może podróżować z nami wszędzie. W zestawie otrzymujemy Ableton Live Lite, Akai Pro MPC Essentials, Sonivox Big Bang Cinematic Percussion oraz Big Bang Universal Drums.

Napisz swoją opinię