AKAI Force
AKAI

AKAI Force | Samodzielna stacja robocza 64-pady, wyświetlacz dotykowy 7", 10 GB brzmień

5 055,00 zł
Brutto
Kod producenta: AKAI FORCE
Dostępność 1-2 dni

Najnowszy model połączenia kontrolera DJ oraz samodzielnej stacji roboczej zostało ujawnione. AKAI Force to potężne narzędzie, które szybko wyzwoli w każdym nowe pomysły i chęć do tworzenia. Podstawą są tutaj 64 dynamiczne, czułe na siłę docisku, podświetlane (RGB) pady wraz z 7-calowym ekranem dotykowym typu "multitouch", który pozwoli nam na intuicyjną kontrolę nad urządzeniem. Znajdziemy tutaj również 8 pokręteł 360 stopni, 5 pokręteł 270 stopni do kontroli wzmocnienia czy poziomu oraz 56 przycisków funkcyjnych. AKAI Force posiada wiele złącz wejścia/wyjścia, a w tym dwa wejścia combo XLR/TRS, aż 4 wyjścia TRS, 1 wyjście słuchawkowe, porty MIDI (IN/OUT/THRU) czy gniazdo na kartę pamięci. Mimo niewielkiej wagi i rozmiarów, kontroler sprawdzi się w każdej sytuacji.

Ilość

 • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
 • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
 • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Główne cechy:

 - Samodzielny – nie wymaga komputera,

 - Matryca wyzwalania klipów 8×8 z diodami RGB,

 - Pełnokolorowy, pojemnościowy ekran wielodotykowy o przekątnej 7″,

 - Wejścia mikrofonowe/instrumentalne/liniowe, 4 wyjścia,

 - MIDI In/Out/Thru,

 - 4 konfigurowalne wyjścia CV/Gate,

 - Remiks, mash-up, DJ i produkcja z 6 typami ścieżek dla pełnego sekwencjonowania audio/MIDI/CV i możliwości wykonawczych,

 - Tryby Performance z 16-padami perkusyjnymi, dźwiękami, inteligentnymi skalami, akordami i progresjami,

 - Edycja sampli MPC,

 - Automatyczne wykrywanie tempa BPM, zmiana tempa próbki i jej wysokości dźwięku w czasie rzeczywistym,

 - 8 dotykowych pokręteł z graficznymi wyświetlaczami OLED,

 - 4 wydajne, w pełni edytowalne silniki syntezy,

 - 16 GB wewnętrznej pamięci masowej (ponad 10 GB brzmień w zestawie),

 -  Pełnowymiarowe gniazdo kart SD i 2 gniazda USB 3.0 do pendrive’ów lub kontrolerów MIDI,

 - Złącze dla dysku SATA 2.5” (SSD lub HDD),

 - Pełnowymiarowe gniazdo kart SD i 2 gniazda USB 3.0 do pendrive’ów lub kontrolerów MIDI,

 - Złącze dla dysku SATA 2,5” (SSD lub HDD).

Force łączy wyzwalanie klipów, sekwencer krokowy, sampling, silniki syntezy i ekran dotykowy w jednym samodzielnym, wydajnym urządzeniu. Łączy w sobie niezbędne nowoczesne funkcje z intuicyjnym sposobem pracy, który wykorzystuje Twoją kreatywność dla uzyskania maksymalnych możliwości ekspresji.

 • Wyświetlacz wielodotykowy

Wyświetlacz to kluczowy element Twojego kontaktu z Force. Odpalaj klipy, przeglądaj swoje brzmienia, edytuj dane MIDI, manipuluj samplami, używaj XYFX, ustawiaj brzmienia syntezatorowe i wiele więcej – wszystko przy pomocy 7-calowego, kolorowego, pojemnościowego ekranu wielodotykowego Force.

 • Matryca

Ręczna kontrola dla nieograniczonego twórczego flow. Wyzwalanie scen i klipów, sekwencja krokowa, finger drumming w trybie MPC 16 Pad i granie dźwięków przy pomocy rozszerzalnej matrycy wyzwalania klipów z wyraźnym podświetleniem RGB.

 • Sterowanie

Odkryj nowe sposoby ulepszenia swoich występów za pomocą pokręteł typu enkoder z wyświetlaczami OLED – inteligentne przypisania i wiele trybów zapewnia natychmiastowy dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich głównych elementów sterujących lub połączenie z dowolnym przypisywanym parametrem, co daje możliwość prawdziwie indywidualnego dostosowywania. Zapisuj i odtwarzaj wszelkie zmiany dzięki automatyce efektów w czasie rzeczywistym.

 • Wejścia

Ładuj próbki z pendrive’ów lub kart SD – jest nawet specjalna kieszeń na dysk SATA do rozbudowy pamięci wewnętrznej. Nagrywanie dźwięku za pomocą 2 wejść combo XLR/¼” z zasilaniem fantomowym, z możliwością przełączania poziomu: liniowy/instrumentalny.

 • Wyjścia

Prześlij dźwięk do dwóch stereofonicznych wyjść ¼ cala, które można wybrać indywidualnie dla każdej ścieżki w interfejsie Force. Użyj wyjścia słuchawkowego jako szyny służącej do odsłuchiwania klipów / scen. Przejmij kontrolę nad swoim sprzętem modularnym przy pomocy czterech niezależnych wyjść CV/Gate i połącz urządzenia peryferyjne MIDI, wykorzystując porty MIDI In/Out/Through.

 • Remiksuj

Bezproblemowo importuj do matrycy klipów 8×8 w Force stemy, pętle i one-shoty, ustawiaj tryby odtwarzania, w tym ustawienia pętli i wyzwalania w celu remiksowania i tworzenia na nowo swoich ścieżek w locie.

 • Mashup

Importuj wiele stemów, a następnie dostrój i dostosuj tempo próbek, aby uzyskać ogromny potencjał mashupowy – wszystkie sample synchronizują się z ustawionym tempem BPM, więc wszystko zawsze będzie się zgadzać.

 • XYFX

Dodaj imponującego stylu setom, wykorzystując moc wyświetlacza wielodotykowego Force i wbudowanego kontrolera XYFX. Zastosuj filtry, modulację i efekty powtarzania bitów w czasie rzeczywistym do poszczególnych ścieżek lub wybranego wyjścia.

 • Ableton Link

Podłącz Force do sieci bezprzewodowej i zsynchronizuj swój projekt z dowolną aplikacją lub urządzeniem kompatybilnym z Ableton Link, w tym z naszą kultową serią MPC.

 • Warping

Dzięki dwóm niestandardowym algorytmom Force działającym w czasie rzeczywistym: zmiany tempa próbki (time-stretching) i wykrywania BPM, które umożliwiają bezproblemową synchronizację wszystkich dźwięków w ramach projektu z głównym tempem BPM, wszystko zawsze będzie się zgadzać.

 • Cue Mix

Przygotuj miks za pomocą specjalnych kontrolerów przypisywania miksu cue oraz miksera sygnału cue dla całego dźwięku przypisanego do wyjść 3/4 lub poprzez regulator cue-blend na wyjściu słuchawkowym.

 • Ścieżki perkusyjne

Przeglądaj obszerną bibliotekę zestawów fabrycznych lub stwórz własną, korzystając z próbek załadowanych z pamięci USB lub kart SD. Dzięki pełnej funkcjonalności edycji sampli MPC połączonej z trybami 16-pad lub sekwencera krokowego łatwo jest stworzyć idealny rytm.

 • Ścieżki wtyczek

Na stałe do architektury Force zostały wpisane cztery wysokiej klasy silniki syntezatorów, każdy z pełną możliwością edycji dla potencjału tworzenia pochłaniających brzmień. Twórz sekwencje za pomocą tradycyjnego edytora piano roll, używaj wbudowanego arpeggiatora lub przejdź do trybu Note i uzyskaj natychmiastowy dostęp do inteligentnych opcji akordów, progresji i skal.

 • Poznaj silniki syntezy

Przełam sposób pracy oparty na samplach dzięki czterem silnikom syntezy od wiodącego producenta AIR Music Technology.

 • Hype | Zagraj wszystko, począwszy od mocnych brzmień typu pluck, a na zmysłowych leadach skończywszy, dzięki temu syntezatorowi bazującymi na presetach i makrach, łączącym wiele silników syntezy (wavetable, FM, subtraktywna, sampling) z gigantyczną biblioteką presetów w jednym, łatwy w użyciu pakiecie.
 • TubeSynth | Symuluje brzmienie klasycznych analogowych syntezatorów polifonicznych przy pomocy zaawansowanego algorytmu modelowania analogowego, połączonego z pięcioma zintegrowanymi efektami AIR.
 • Bassline | Dostęp do brzmień klasycznego monofonicznego syntezatora ze zmiennymi kształtami przebiegów fal oscylatora, oscylatorami sub/fifth, opcjami LPF i HPF oraz czterema zintegrowanymi efektami AIR
 • Electric | Najlepsza symulacja klasycznego e-piana z sekcjami parametrów Pickup, Envelope, Bell i Noise, pięcioma efektami AIR i dziesiątkami presetów na początek.

 • Ścieżki Keygroup

Ładuj wielopróbkowe keygroupy instrumentalne i odtwarzaj sample chromatycznie za pomocą klawiatury MIDI lub padów Force. Korzystając z wbudowanego autosamplera, twórz własne keygroupy z zewnętrznych syntezatorów sprzętowych i modułów brzmieniowych do natychmiastowego przywołania w ramach projektu.

 • Ścieżki MIDI

Wysyłaj dane MIDI ze ścieżki do zewnętrznego urządzenia MIDI, w tym syntezatora i automatu perkusyjnego. Podłącz swoje zewnętrzne urządzenia studyjne do Force i zsampluj je na ścieżkę audio.

 • Ścieżki CV

Wykorzystaj w pełni możliwości swojego sprzętu modularnego. Przy pomocy ścieżek CV wysyłaj dane MIDI do urządzeń zewnętrznych poprzez 4 wyjścia CV/Gate w Force.

 • Sampling w czasie rzeczywistym

Używając samplera Force można nagrywać dźwięk z wejść combo lub resamplować z projektu Force. Dodaj do czterech efektów insertowych w czasie rzeczywistym podczas nagrywania i natychmiast przypisz przechwycony dźwięk do ścieżek i programów w naprawdę łatwym środowisku pracy live.

 • Edycja sampli MPC

Bez wątpienia seria MPC Akai Professional utrwala najbardziej zaawansowane możliwości edycji sampli, jakie stawia przed nami współczesna produkcja muzyczna. Z Force przycinaj, plasterkuj i manipuluj próbkami z całą mocą, jaką zapewnia nasza kultowa seria MPC. Bezproblemowe przypisywanie i nakładanie próbek oraz sekwencji za pomocą padów RGB lub ekranu dotykowego Force.

 • Idealny groove

Jeśli chodzi o rejestrację Twojej gry, Force natychmiast dostosowuje się do Twoich potrzeb za pomocą wszystkich kluczowych narzędzi, jakie zapewniają nowoczesne programy DAW. Dzięki wbudowanemu sekwencerowi krokowemu, trybom padów MPC, legendarnej opcji MPC Swing i dotykowemu edytorowi siatki nagrywanie i udoskonalanie danych MIDI w celu uzyskania idealnego groove’u jest w zasięgu ręki.

 • Looper

Resampluj lub nagrywaj dźwięk z wejść Force i odkryj nieskończone możliwości twórczego loopowania. Dzięki intuicyjnemu dotykowemu interfejsowi użytkownika i pełnym możliwościom routingu sygnału audio funkcja loopingu w Force jest idealna do inspiracji studyjnej lub dodawania czegoś naprawdę oryginalnego do Twojego występu.

 • Miks

Używając mikserów ścieżek i padów ustawiaj poziomy, panoramę, przypisuj, wstawiaj efekty i wysyłaj źródłowy sygnał audio do dowolnego z czterech wewnętrznych wysyłek dla wszystkich padów programu, ścieżek projektu i wyjścia głównego. Odkryj płynne, wciągające miksowanie bez kompromisów dzięki dziesiątkom procesorów i efektów z pakietu AIR FX (słynącego z ProToolsa), wszystkim sterowanym przy pomocy inteligentne przypisywanym enkoderom lub elementom wyświetlanym na dotykowym interfejsie użytkownika.

 • Brzmienia

Force jest fabrycznie wyposażony w ponad 10GB niezbędnych brzmień od wiodących w branży dostawców sampli, w tym SampleTools firmy CR2, MSX Audio i Sample Magic. Dzięki 248 zestawom, 16 projektom demonstracyjnym, ponad 2500 pętli i ponad 500 patternom podstawowa biblioteka Force zapewnia natychmiastowy dostęp do najbardziej poszukiwanych brzmień, aby zainspirować Twoją kreatywność od początku.

Specyfikacja:

 • Pady

64 dynamiczne pady czułe na siłę docisku; kolorowe podświetlenie RGB.

 • Pokrętła

8 pokręteł dotykowych 360°,

1 pokrętło do nawigacji po ekranie z zaznaczaniem/dokonywaniem wyboru przez wciśnięcie,

5 pokręteł obracanych w zakresie 270° do regulacji poziomu wzmocnienia, miksu i poziomu.

 • Przyciski

56 specjalnych przycisków funkcyjnych; podświetlenie czerwone, pomarańczowe lub zielone.

 • Ekran

6,9” / 176 mm (przekątna),

150 x 93 mm (szerokość x wysokość),

Kolorowy wyświetlacz LED z interfejsem dotykowym.

 • Złącza

2 wejścia combo XLR + TRS 1/4” (6,35 mm) – wejścia 1/2,

4 wyjścia TRS 1/4” (6,35 mm) (2 pary stereo),

1 wyjście słuchawkowe – jack stereo 1/4″ (6,35 mm),

1 port MIDI in 1/8″ (3,5 mm),

1 port MIDI Out 1/8” (3,5 mm),

1 port MIDI Thru 1/8” (3,5 mm),

4 wyjścia CV/Gate – jack 1/8” (3,5 mm),

1 port Ethernet,

2 porty USB typu A,

1 port USB typu B,

1 gniazdo na kartę pamięci SD,

1 wejścia zasilacza.

 • Zasilanie

Przez zasilacz: 19V, 3,42A, plus w środku, w zestawie.

 • Wymiary i waga

Wymiary (szer. x gł. x wys.): 350 x 389 x 72,5 mm

Waga: 3,87 kg


Opis

Rodzaj instrumentu
Kontroler uzupełniający

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Oceń 

2019-02-26

mega

naprawdę fajny sprzęcior, dużo opcji i kombinowania, polecam!

Napisz swoją opinię

AKAI Force | Samodzielna stacja robocza 64-pady, wyświetlacz dotykowy 7", 10 GB brzmień

Najnowszy model połączenia kontrolera DJ oraz samodzielnej stacji roboczej zostało ujawnione. AKAI Force to potężne narzędzie, które szybko wyzwoli w każdym nowe pomysły i chęć do tworzenia. Podstawą są tutaj 64 dynamiczne, czułe na siłę docisku, podświetlane (RGB) pady wraz z 7-calowym ekranem dotykowym typu "multitouch", który pozwoli nam na intuicyjną kontrolę nad urządzeniem. Znajdziemy tutaj również 8 pokręteł 360 stopni, 5 pokręteł 270 stopni do kontroli wzmocnienia czy poziomu oraz 56 przycisków funkcyjnych. AKAI Force posiada wiele złącz wejścia/wyjścia, a w tym dwa wejścia combo XLR/TRS, aż 4 wyjścia TRS, 1 wyjście słuchawkowe, porty MIDI (IN/OUT/THRU) czy gniazdo na kartę pamięci. Mimo niewielkiej wagi i rozmiarów, kontroler sprawdzi się w każdej sytuacji.

Napisz swoją opinię