AKAI APC MINI
AKAI

AKAI APC MINI | Kontroler dla Ableton Live, 64 pady, 9 suwaków

359,00 zł
Brutto
Kod producenta: AKAI APC MINI
Dostępność 1-2 dni

AKAI APC MINI to kolejny z serii kompaktowy kontroler do oprogramowania Ableton Live. Tym razem mamy do dyspozycji aż 64 czułych, wielokolorowych padów w układzie 8x8, które dzięki trójkolorowemu podświetleniu, poinformują nas o statusie na każdym padzie (załadowany, odtwarzany i nagrywany). Kontroler jest zasilany z USB i nie potrzebuje żadnych dodatkowych sterowników do pracy. Do użytku otrzymujemy również 9 suwaków oraz przyciski volume, pan, send czy device, którymi możemy wybierać funkcje, które są przez suwaki sterowane. APC MINI został domyślnie skonfigurowany do funkcji programu Ableton Live. W zestawie prócz urządzenia i aplikacji Ableton Live Lite otrzymujemy również Hybrid 3 od AIR Music Tech i pakiet sampli od Toolroom Records.

Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Główne cechy:

 - Przenośny, znakomicie wyposażony sterownik do programu Ableton Live,

 - Bezproblemowa integracja 1 do 1 z programem Ableton Live,

 - Sekcja padów w układzie 8×8 z trój-kolorowym podświetleniem określającym status klipów,

 - 8 konfigurowalnych potencjometrów suwakowych + 1 suwak master,

 - Przycisk Shift i przyciski kierunkowe (strzałki) do zmiany widoku siatki,

 - Zasilanie przez USB, kontroler działa w trybie plug-and-play z komputerami Mac i PC,

 - Nieduży i solidnie wykonany sterownik dla podróżujących wykonawców i twórców,

 - Zestaw producencki zawiera: program Ableton Live Lite, Hybrid 3 od AIR Music Tech oraz zestaw brzmień od artystów z Toolroom Records (do pobrania).

Nowości z serii APC

W roku 2009 firma Akai Professional, przy współpracy z twórcami niezwykłego programu do produkcji i odtwarzania muzyki – Ableton Live, zaprezentowała oryginalną wersję kontrolera Ableton Performance Controller – APC40. Najwyższej klasy kontroler zrewolucjonizował temat integracji sprzętu i oprogramowania stając się podstawowym sterownikiem, z jakiego w trakcie występów korzystają użytkownicy Ableton Live z całego świata. Teraz, po pięciu latach zbierania cennych informacji od użytkowników firma Akai Professional wprowadza trzy, nowe modele kontrolerów APC – APC40 mkII, APC Key 25, oraz APC mini.

Małe, a cieszy!

Wszechstronny skuteczny, znakomicie wyposażony. Jedynym elementem "mini” tego kontrolera Ableton Live są jego wymiary. To sprawia, że APC Mini można określić mianem najbardziej poręcznego wśród przenośnych, uniwersalnych sterowników do programu Ableton Live. Do tego kontroler został wykonany z jakością typową dla produktów Akai. Stworzony dla podróżujących artystów i twórców pracujących stacjonarnie, APC Mini ma wszystkie, najważniejsze funkcje z flagowego kontrolera Akai Pro dla Abletona – APC40 mkII. Przy tym jest tak nieduży, że bez problemu zmieścisz go w plecaku. Z tym jakże inspirującym kontrolerem dźwięki w Ableton Live możesz tworzyć dosłownie wszędzie – gdziekolwiek jesteś.

Kolorowe pady

APC mini posiada sekcję wielokolorowych padów do wyzwalania klipów, w układzie 8×8. Za pomocą 64 czułych przycisków możesz tworzyć utwory i odtwarzać klipy. Trójkolorowe podświetlenie pokazuje aktualny, jeden z trzech statusów każdego klipu. Teraz wiesz, czy klip jest załadowany, odtwarzany czy nagrywany bez konieczności zerkania na ekran komputera w trakcie występów. Widokiem siatki padów 8×8 można dodatkowo manipulować używając przycisku Shift i przycisków oznaczonych strzałkami.

Głośniej albo ciszej

Za pomocą 9 suwaków zmiksujesz swoje dźwięki w zupełnie nowy sposób. Przyciski Volume, Pan, Send i Device służą do przełączania funkcji obsługiwanych przez suwaki. W ten sposób możesz w locie zmieniać poziom głośności klipów w miksie, zmieniać ustawienie ścieżki w panoramie, dopasować poziom pogłosu bądź innych fektów w czasie przejść lub kreatywnie wykorzystać filtry itd. Ponadto każdy z suwaków można przypisać, zmapować do dowolnej funkcji w programie, co daje jeszcze więcej możliwości.

Łatwa integracja

APC Mini został domyślnie skonfigurowany do funkcji programu Ableton Live, co pozwala błyskawicznie zacząć występ lub pracę nad utworami. Gdy podłączysz APC mini do komputera, sprzętowe kontrolery będą działać 1 do 1 z funkcjami programu Ableton Live – nie musisz nic więcej konfigurować. Weteranów korzystających z APC zainteresuje to, że wszystkie regulatory APC Mini można szybko, w locie przypisać do innych funkcji. Jeżeli jesteś artystą tworzącym muzykę elektroniczną i Live jest twoim podstawowym narzędziem pracy, DJ-em używającym Live do gry na żywo albo muzykiem, który wykorzystuje Live na scenie lub studiu, szybko odkryjesz, że APC Mini to niezwykle intuicyjne, wszechstronne urządzenie, z którym błyskawicznie połączysz się w całość z programem.

Zasilanie USB i uniwersalne sterowniki

APC Mini, jak na przenośny sterownik przystało, czerpie zasilanie z portu USB i pracuje w trybie plug-and-play. Dzięki temu, że APC Mini jest znacznie mniejszy od innych sterowników muzycy mogą używać tego kontrolera równocześnie z innymi urządzeniami: sterownikami APC, kontrolerami efektów itd. Użytkownicy mogą nawet podłączyć kilka sztuk APC mini jednocześnie, co zapewnia jeszcze większą swobodę manipulacji.

Narzędzia dla twórców

W zestawie z APC Mini użytkownicy otrzymują aplikację Ableton Live Lite, wysokiej klasy syntezator wirtualny oraz kolekcję profesjonalnych sampli i loopów – możesz więc tworzyć dźwięki już kilka chwil po wyjęciu wszystkiego z pudełka. Ableton Live Lite to intuicyjny program audio/MIDI umożliwiający muzykom spontaniczne komponowanie, nagrywanie, remiksowanie, improwizację oraz pełną edycję własnych pomysłów muzycznych. Hybrid 3 od AIR Music Tech jest wysokiej klasy syntezatorem dla muzyków elektronicznych, DJ-ów, sound designerów i producentów interesujących się zagadnieniami syntezy. Ten instrument potrafi zabrzmieć tłusto w stylu retro, ale można z niego tez wydobyć ostre, nowoczesne brzmienia i wszelkie barwy pomiędzy. To nie koniec. Artyści z wytwórni Toolroom Records przygotowali kolekcję modnych brzmień elektronicznych – doskonały pakiet sampli stworzonych wyłącznie dla Akai Professional. Twórz, komponuj i rób remiksy używając profesjonalnych brzmień dostarczonych przez jeden z najważniejszych labeli muzyki elektronicznej na świecie.

Wymagania systemowe:

Macintosh: Intel® Mac z systemem Mac OS X 10.5 lub nowszym,

Windows: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 lub Windows 8; procesor wielordzeniowy; 2 GB RAM; karta dźwiękowa kompatybilna z Windows (rekomendowana obsługa sterowników ASIO), zalecana obsługa QuickTime,

Wolny port USB.

Specyfikacja techniczna:

 - Zestaw 64 padów perkusyjnych (8×8) z podświetleniem LED,

 - Urządzenie w pełni kompatybilne z Ableton Live,

 - 8 kanałów z faderami,

 - 1 kanał master z faderem,

 - Zasilanie USB,

 - Urządzenie plug-and-play,


Opis

Rodzaj instrumentu
Kontroler uzupełniający

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresie



Prosimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

AKAI APC MINI | Kontroler dla Ableton Live, 64 pady, 9 suwaków

AKAI APC MINI to kolejny z serii kompaktowy kontroler do oprogramowania Ableton Live. Tym razem mamy do dyspozycji aż 64 czułych, wielokolorowych padów w układzie 8x8, które dzięki trójkolorowemu podświetleniu, poinformują nas o statusie na każdym padzie (załadowany, odtwarzany i nagrywany). Kontroler jest zasilany z USB i nie potrzebuje żadnych dodatkowych sterowników do pracy. Do użytku otrzymujemy również 9 suwaków oraz przyciski volume, pan, send czy device, którymi możemy wybierać funkcje, które są przez suwaki sterowane. APC MINI został domyślnie skonfigurowany do funkcji programu Ableton Live. W zestawie prócz urządzenia i aplikacji Ableton Live Lite otrzymujemy również Hybrid 3 od AIR Music Tech i pakiet sampli od Toolroom Records.

Napisz swoją opinię