AKAI APC KEY 25
AKAI

AKAI APC KEY 25 | Klawiatura sterująca dla Ableton Live

415,00 zł
Brutto
Kod producenta: AKAI APC KEY 25
Dostępność 1-2 dni

AKAI APC (Ableton Preformance Controller) KEY 25 to najmniejszy sterownik z klawiaturą, zasilany przez USB dla oprogramowania Ableton Live. Stworzony na bazie 25 klawiszy, daje użytkownikowi wiele możliwości pracy i dostosowania pod własne potrzeby. Siatka 40 padów z 3-kolorowym podświetleniem informującym nas o statusie np. załadowany, odtwarzany czy nagrywany. Dodatkowo znajdziemy tutaj standardowe funkcję octave up i octave down, sustain, 8 przypisywalnych i mapowalnych pokręteł, jak i przyciski volume, pan, send i device. Kontroler jest domyślnie skonfigurowany do pracy z oprogramowaniem Ableton Live. W zestawie znajduje się Ableton Live Lite, Hybrid 3 od AIR Music Tech, SONiVOX Twist oraz brzmienia z Toolroom Records (do pobrania).

Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

W 2009 roku firma Akai Professional, przy współpracy z twórcami Ableton Live (aplikacji do produkcji i odtwarzania muzyki) zaprezentowała oryginalny kontroler Ableton Performance Controller – APC40. Ten znakomity sterownik zrewolucjonizował rynek integrując sprzęt i oprogramowanie w sposób wcześniej niespotykany, a następnie stał się głównym sterownikiem używanym w trakcie występów przez użytkowników Ableton Live. Po latach doświadczeń i pozyskiwania cennych opinii od użytkowników, firma Akai Professional wprowadziła na rynek kontrolery: APC40 mkII, APC Key 25, oraz APC mini.

Główne cechy:

 - Sterownik dla programu Ableton Live z klawiaturą,

 - Bezproblemowa integracja z programem Ableton Live,

 - Siatka 40 padów do wyzwalania klipów, trójkolorowe podświetlenie określa aktualny status klipów,

 - 25 miniklawiszy o akcji syntezatorowej,

 - 8 konfigurowalnych pokręteł zmapowanych do Abletona Live, obsługujących poziomy głośności, wysyłek i inne funkcje,

 - Przycisk Shift i przyciski kierunkowe (strzałki) do przesuwania widoku siatki,

 - Specjalne przyciski Octave Up, Octave Down oraz Sustain,

 - Zasilanie przez USB, praca w trybie plug-and-play z komputerami Mac i PC,

 - Zestaw narzędzi dla twórców: Ableton Live Lite, Hybrid 3 od AIR Music Tech, SONiVOX Twist oraz brzmienia od artystów z Toolroom Records (wersja do pobrania).

Uniwersalna klawiatura

APC Key 25 przeznaczony jest dla występujących twórców oraz kompozytorów. To pierwszy kontroler Akai dla Ableton Live, wyposażony w dobrej jakości klawiaturę. Sekcja padów do wyzwalania klipów służy do sterowania aplikacją Ableton Live w czasie rzeczywistym, natomiast za pomocą 25 miniklawiszy o akcji syntezatorowej można komponować dźwięki, tworzyć melodie, układać linie basowe i grać akordy. Poziom kreatywnej ekspresji zwiększają dodatkowo przyciski Octave Up, Octave Down i Sustain, dające dostęp do pełnego zakresu dźwięków i pozwalające wydłużyć wybrzmienie dźwięku w stylu fortepianowym.

Kolorowe pady

Istotnym elementem APC Key 25 jest sekcja wielokolorowych padów w układzie 5×8, służących do wyzwalania klipów. Pady można wykorzystać do uruchamiania klipów lub do tworzenia utworów od podstaw za pomocą 40 czułych przycisków. Trójkolorowe podświetlenie określa aktualny status (jeden z trzech). Aby sprawdzić, czy klip jest załadowany, odtwarzany czy nagrywany, nie trzeba w trakcie występu zerkać na ekran komputera. Dodatkowo, za pomocą przycisku Shift i przycisków oznaczonych strzałkami można zmieniać widok siatki padów.

Wykręć, to co chcesz

Na panelu APC Key 25 znajduje się 8 pokręteł, które zawsze przydają się w praktyce. Przyciski Volume, Pan, Send i Device służą do przełączania funkcji obsługiwanych przez gałki. W ten sposób możesz w locie zmieniać poziom głośności klipów w miksie, zmieniać ustawienie ścieżki w panoramie, dopasować poziom pogłosu bądź innych efektów w czasie przejść lub kreatywnie wykorzystać filtry itd. Dodatkowo każdą z gałek można przypisać i zmapować do wybranej funkcji programu.

Łatwa integracja

APC Key 25 jest domyślnie skonfigurowany, zmapowany do funkcji programu Ableton Live, co pozwala błyskawicznie zacząć występ lub pracę nad utworami. Gdy podłączysz APC Key 25 do komputera, sprzętowe kontrolery będą działać 1 do 1 z funkcjami programu Ableton Live. Nie trzeba nic więcej konfigurować. Weteranów używających APC zainteresuje to, że wszystkie regulatory APC Key 25 można w locie przypisać do różnych funkcji dopasowując ustawienia pod kątem występu lub stylu produkcji. APC Key 25 świetnie sprawdza się także w roli głównego kontrolera MIDI do sterowania różnymi aplikacjami, takimi jak instrumenty wirtualne, wtyczki i programy DAW.

Zasilanie przez USB i uniwersalne sterowniki

APC Key 25 pobiera zasilanie z portu USB i działa w trybie plug-and-play. Nie potrzeba dodatkowego zasilacza ani sterowników. Nieduże wymiary sprawiają, że muzycy bez problemu mogą używać tego kontrolera obok innych sterowników, w tym większych kontrolerów APC.

Zestaw do produkcji dźwięków

Razem z APC Key 25 otrzymujesz aplikację Ableton Live Lite, dwa znakomite syntezatory wirtualne i zestaw profesjonalnych sampli i loopów, z którymi możesz zacząć tworzyć niemal natychmiast po wyjęciu sterownika z pudełka. Ableton Live Lite to intuicyjny program audio/MIDI umożliwiający muzykom spontaniczne komponowanie, nagrywanie, remiksowanie, improwizację oraz pełną edycję własnych pomysłów muzycznych. Hybrid 3 od AIR Music Tech jest wysokiej klasy syntezatorem dla muzyków elektronicznych, DJ-ów, sound designerów i producentów uwielbiających zabawę z syntezatorami. Instrument potrafi zabrzmieć tłusto w stylu retro, można z niego także wydobyć ostre, nowoczesne brzmienia i wszystkie barwy pomiędzy. SONiVOX Twist to instrument wirtualny wykorzystujący syntezę morfingu spektralnego. Wyposażony w dynamiczny interfejs, zaawansowany generator paternów i sekcję efektów pokładowych Twist oferuje solidne brzmienie przy prostym zestawie kontrolerów. Specjalnie dla Ciebie artyści z wytwórni Toolroom Records przygotowali kolekcję modnych brzmień elektronicznych – doskonały pakiet sampli stworzonych wyłącznie dla Akai Professional. Twórz, komponuj i remiksuj używając profesjonalnych brzmień dostarczonych przez jeden z najważniejszych labeli muzyki elektronicznej na świecie.

Specyfikacja techniczna:

 - Zestaw 40 padów perkusyjnych (5×8) z podświetleniem LED,

 - Urządzenie w pełni kompatybilne z Ableton Live,

 - 25 klawiszy typu mini (2 oktawy),

 - 8 kontrolnych potencjonometrów,

 - Zasilanie USB,

 - Urządzenie Plug&Play,

 - Kompaktowy design.

Wymagania systemowe:

Macintosh: Intel® Mac z systemem Mac OS X 10.5 lub nowszym,

Windows: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 lub Windows 8; procesor wielordzeniowy; 2 GB RAM; karta dźwiękowa kompatybilna z Windows (rekomendowana obsługa sterowników ASIO), zalecana obsługa QuickTime,

Wolny port USB.


Opis

Rodzaj instrumentu
Klawiatura sterująca

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

AKAI APC KEY 25 | Klawiatura sterująca dla Ableton Live

AKAI APC (Ableton Preformance Controller) KEY 25 to najmniejszy sterownik z klawiaturą, zasilany przez USB dla oprogramowania Ableton Live. Stworzony na bazie 25 klawiszy, daje użytkownikowi wiele możliwości pracy i dostosowania pod własne potrzeby. Siatka 40 padów z 3-kolorowym podświetleniem informującym nas o statusie np. załadowany, odtwarzany czy nagrywany. Dodatkowo znajdziemy tutaj standardowe funkcję octave up i octave down, sustain, 8 przypisywalnych i mapowalnych pokręteł, jak i przyciski volume, pan, send i device. Kontroler jest domyślnie skonfigurowany do pracy z oprogramowaniem Ableton Live. W zestawie znajduje się Ableton Live Lite, Hybrid 3 od AIR Music Tech, SONiVOX Twist oraz brzmienia z Toolroom Records (do pobrania).

Napisz swoją opinię