AKAI Advance 49
AKAI

AKAI Advance 49 | EOL

Kod producenta: AKAI ADVANCE 49
Dostępność 1-2 dni

AKAI dzięki zastosowanym funkcjom i rozwiązaniom, stworzyło produkt zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. AKAI Advance 49 oddaje nam do dyspozycji 49 pół-ważonych, dynamicznych klawiszy z aftertouch, 8 pokręteł typu enkoder oraz 8 dynamicznych i czułych na siłę docisku padów z podświetleniem RGB. Wysokiej rozdzielczości ekran o przekątnej 4,3 cala pozwala nam na podgląd parametrów w czasie rzeczywistym. Do zestawu otrzymujemy 16 GB brzmień do pobrania (w tym brzmienia: Vacuum Pro, Loom, Hybrid 3, Velvet czy Toolroom Records) oraz oprogramowanie Virtual Instrument Player, za pomocą którego posiadamy dostęp do każdego wirtualnego instrumentu. Znajdziemy tutaj również takie ułatwienia jak przycisk pad bank, zmiana oktawy, note repeat, time-division, pattern arpeggiator i tap tempo. 

Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Klawiatury Akai Advance są zupełnie inne od wszystkiego, na czym grałeś wcześniej. Advance daje niespotykaną jak dotąd łatwość obsługi w czasie gry i nieograniczone sterowanie dowolnym wirtualnym instrumentem przy pomocy wyjątkowego, kolorowego wyświetlacza, połączonego z przyjaznymi w obsłudze sprzętowymi regulatorami.

Klawiatura Advance sprawnie łączy siłę instrumentów wirtualnych z łatwością obsługi stacji roboczej, więc możesz tworzyć tak, jak nigdy dotąd. Wreszcie znika podział na instrumenty wirtualne i sprzętowe!

Klawiatura Advance przekształca komputerowe wtyczki na całkowicie ręczną obsługę. Panel klawiatury posiada wbudowany kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 4,3 cala, zapewniający sterowanie w czasie rzeczywistym i informacje zwrotne ze wszystkich instrumentów wirtualnych. Ekran natychmiastowo dostosowuje się do regulatorów wybranej wtyczki, dostarczając bezpośredni dostęp 1:1 do instrumentu i różnych edytowalnych funkcji. Co więcej, klawiatury Advance współpracują z każdym instrumentem wirtualnym VSTi. Przy użyciu specjalnie stworzonej dla klawiatur Advance aplikacji Virtual Instrument Player (VIP), cała Twoja biblioteka VSTi będzie sterowana jednym programem. VIP działa jako wtyczka we wszystkich najważniejszych programach DAW lub jako samodzielna aplikacja zarówno na systemach operacyjnych komputerów Mac, jak i Windows.

Skomplikowana, ale prosta w użyciu

W przypadku każdej klawiatury zapobiegliwie zadbano o dodanie fizycznych regulatorów wraz z podświetlanymi (RGB), dynamicznymi, czułymi na siłę nacisku padami. Gumowane koła pitch bendu i modulacji zapewniają proste, bezpośrednie i naturalne manipulowanie dźwiękami. Obsługiwane z łatwością pokrętła – enkodery (obracające się bez końca) pozwalają na zmianę ustawień, dających subtelny lub radykalny efekt. Nasze specjalne, półważone, dynamiczne klawisze z funkcją aftertouch sprawiają, że jest to idealna klawiatura zarówno dla doświadczonych wykonawców grających na żywo, jak i producentów studyjnych.

Dajemy wszystko, czego potrzebujesz

Do klawiatury Advance dołączona jest aplikacja Virtual Instrument Player (VIP). VIP daje Ci bezpośredni dostęp do każdego instrumentu wirtualnego z Twojej kolekcji – z lub bez programu DAW – stwarza to potężne możliwości wykorzystania instrumentów wirtualnych do grania na żywo lub włączenia ich do sesji nagraniowej.

Użytkownicy programu VIP mogą także tworzyć set listy, które zapewniają dostęp na żądanie do zindywidualizowanych instrumentów do występów na scenie lub pracy w studiu. Poprzez proste naciśnięcie jednego przycisku na klawiaturze Advance możesz dostosować się do zmian w utworze w trakcie występu, nawet bez dotykania komputera. To jest to, czego chcesz!

Polubisz także udogodnienia VIP-a w zakresie: przeglądania ustawień instrumentu i presetów, podziału klawiatury, ustawiania do 8 instrumentów w jednej instancji VIP-a, szerokich możliwości indywidualnego mapowania oraz obsługi wszystkich wtyczek VSTi. Możesz uruchomić tyle instancji Virtual Instrument Player, na ile pozwoli Twój komputer. VIP działa jako wtyczka VSTi, AU, RTAS lub AAX, pozwalając na dostęp do VSTi na praktycznie każdym programie DAW, takim jak Pro Tools, Logic Pro X, czy Ableton Live.

Dzięki klawiaturze Advance 49 jest możliwość pobrania 16 GB ponad 10 000 brzmień od wiodących w branży twórców z AIR Music Technology, SONiVOX i TOOLROOM RECORDS. Ta wszechstronna kolekcja 9 wtyczek dostarcza natychmiastową paletę współczesnych, poszukiwanych brzmień zarówno do występów na żywo, jak i produkcji w studiu.

Cechy:

 - Klawiatura do zaawansowanej obsługi instrumentów wirtualnych,

 - Zintegrowany, kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości o przekątnej 4,3 cala, ze specjalnymi przyciskami interfejsu,

 - Ekran dostarcza podgląd parametrów wtyczek w czasie rzeczywistym 1:1,

 - Zawiera program Virtual Instrument Player do zarządzania presetami instrumentów wirtualnych, mapowania oraz tworzenia złożonych presetów,

 - 49 półważonych, dynamicznych klawiszy wysokiej jakości, z funkcją aftertouch,

 - 8 dużych pokręteł typu enkoder (obracających się bez końca),

 - 8 dynamicznych i czułych siłę docisku padów MPC z podświetleniem RGB,

 - Specjalne przyciski pad bank, sterowania transportem i zmiany oktawy,

 - Przyciski note repeat, time-division, pattern arpeggiator i tap tempo,

 - Gumowane koła pitch-bend i modulacji,

 - Wejścia pedału ekspresji i nożnego przełącznika,

 - Wejścia/wyjścia MIDI: 5-pinowe i USB do współpracy z oprogramowaniem i sprzętem obsługującym MIDI,

 - Działa jako niezależny kontroler,

 - Dodatkowo setki innych instrumentów wirtualnych i brzmień od rosnącej listy partnerów, do kupienia w VIP Store.

 - Najważniejsze cechy programu Virtual Instrument Player:

 - Obsługuje praktycznie wszystkie wtyczki w standardzie VSTi,

 - Działa na komputerze jako niezależny odtwarzacz instrumentów wirtualnych,

 - Działa także jako wtyczka w programie DAW obsługującym AU, VST lub AAX,

 - Porządkuje Twoją kolekcję wtyczek dzięki intuicyjnemu przeglądaniu według nazwy wtyczki, kolekcji, typu instrumentu, brzmienia itd.,

 - Umożliwia edycję i miksowanie do 8 instrumentów wirtualnych jednocześnie,

 -  Funkcja Setlist pozwala wykonawcom grającym na żywo na przełączanie się między presetami wszystkich wtyczek z klawiatury,

 - Szerokie możliwości dzielenia klawiatury, indywidualnego mapowania i miksowania instrumentów,

 - Skonfigurowane mapowanie dla setek wiodących w branży instrumentów,

 - Uruchomienie nieograniczonej liczby instancji VIP w programie DAW,

 - Zawiera brzmienia: Vacuum Pro, Loom, Hybrid 3, Xpand!2, Velvet i Transfuser firmy AIR Music Tech; Eighty Eight Ensemble formy SONiVOX i ekskluzywne brzmienia stworzone przez artystów z TOOLROOM RECORDS (do pobrania).


Opis

Rodzaj instrumentu
Klawiatura sterująca
Ilość klawiszy / padów
57

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Oceń 

2019-03-14

AKAI Advance 49

Fajne brzmienia i możliwości.

Napisz swoją opinię

AKAI Advance 49 | EOL

AKAI dzięki zastosowanym funkcjom i rozwiązaniom, stworzyło produkt zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. AKAI Advance 49 oddaje nam do dyspozycji 49 pół-ważonych, dynamicznych klawiszy z aftertouch, 8 pokręteł typu enkoder oraz 8 dynamicznych i czułych na siłę docisku padów z podświetleniem RGB. Wysokiej rozdzielczości ekran o przekątnej 4,3 cala pozwala nam na podgląd parametrów w czasie rzeczywistym. Do zestawu otrzymujemy 16 GB brzmień do pobrania (w tym brzmienia: Vacuum Pro, Loom, Hybrid 3, Velvet czy Toolroom Records) oraz oprogramowanie Virtual Instrument Player, za pomocą którego posiadamy dostęp do każdego wirtualnego instrumentu. Znajdziemy tutaj również takie ułatwienia jak przycisk pad bank, zmiana oktawy, note repeat, time-division, pattern arpeggiator i tap tempo. 

Napisz swoją opinię