PTZOptics 20X-NDI-GY
PTZOptics

PTZOptics 20X-NDI-GY | Kamera PTZ 20x Zoom, NDI|HX, 3G-SDI, IP, HDMI

13 590,00 zł
Brutto
Kod producenta: PT20X-NDI-GY
EAN: 737993160472

Produkt na specjalne zamówienie

Kamera PTZ Broadcast i konferencyjna - PTZOptics 20X-NDI to kamera 1080p z 20-krotnym zoomem optycznym do rejestrowania zarówno szerokokątnych, jak i tele ujęć. Dzięki obsłudze przesyłania strumieniowego NDI | HX, 3G-SDI, HDMI i IP (H.264, H.265 i MJPEG) kamera ta idealnie nadaje się do transmisji sygnałów wideo w wysokiej rozdzielczości do streamingu, nagrywania lub wideokonferencji.

KLUCZOWE CECHY
• Szerokokątny obiektyw 60,7 stopnia.
• Wysoka wydajność w scenariuszach ze słabym oświetleniem dzięki szerokiemu zakresowi dynamicznemu.
• Pełna rozdzielczość HD 1920x1080p do 60 klatek na sekundę.
• Sterowanie RS232 i RS485 (szeregowy), IP (LAN / WAN) i NDI | HX
• Strumieniowe przesyłanie strumieniowe HDMI, 3G-SDI, NDI lub IP (3 jednocześnie)
• PoE (Power over Ethernet) lub 12VDC

Ilość

Kalkulator Grenke
  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, sklep@daars.pl

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

• Redukcja szumów 2D i 3D dzięki naszemu najnowszemu „niskoszumowemu czujnikowi CMOS”.
• Strumieniowe przesyłanie strumieniowe H.264, H.265 i MJPEG przez port LAN RJ-45

CO JEST W PUDEŁKU
Kamera PTZ NDI|HX z 20-krotnym zoomem
Zasilacz + przewód
Pilot na podczerwień
Kabel RS-232C
Instrukcja obsługi
NewTek NDI
Wbudowana kompatybilność NDI dla wiodącej w branży technologii IP firmy NewTek. Natychmiastowy dostęp przez sieć przewodem Ethernet, do sterowania dźwiękiem, wideo, streamingu i sterownia kamerą PTZ. NDI ™ jest znakiem towarowym firmy NewTek, Inc.

3G-SDI
3G-SDI jest preferowanym okablowaniem dla wideo 1080p z prędkością do 60 klatek na sekundę na duże odległości.

Power Over Ethernet
Modele kamer PTZOptics HD-SDI zawierają także PoE (Power Over Ethernet). Port Ethernet może być wykorzystywany do zasilania, sterowania i przesyłania strumieniowego wideo / audio.

Sterowanie kamerą RS-232 / RS-485
Każdy PTZOptics zawiera porty wejściowe / wyjściowe RS-232 i RS-485. Porty te używają poleceń VISCA do integracji z większymi systemami sterowania, takimi jak Crestron i Extron.

Transmisja RTMP na żywo
Każda kamera PTZOptics ma możliwość przesyłania strumieniowego na żywo bezpośrednio z kamery do ulubionej sieci CDN. Po prostu podłącz informacje strumieniowe RTMP swojego CDN do interfejsu IP kamery i rozpocznij streaming!

Streaming wideo IP
Teraz obejmuje transmisję strumieniową IP h.265 „High-Efficiency Codec” wraz z transmisją strumieniową h.264 i multicast. Posuwając się o krok dalej, oferujemy nasze oprogramowanie open source, aby programiści mogli dostosować dowolne oprogramowanie.

Częstotliwość ramek rozgłoszeniowych
PTZOptics oferuje aktualizację oprogramowania układowego w celu transmisji częstotliwości klatek dla aktualnych kamer PTZ G2 SDI-Out.

Trzy jednoczesne wyjścia wideo
Jednocześnie produkuj wideo 1080p60fps z HDMI, 3G-SDI i wielu strumieni IP H.264 / H.265 / MJPEG IP dla maksymalnej elastyczności.

Szerokie pole widzenia
Modele 12X oferują szerokie pole widzenia z możliwością powiększania do wąskiego kąta 6,9 °. Modele 20X oferują szerokie pole widzenia 60,7 ° i ścisłe pole widzenia 3,36 °.

Aplikacje na smartfony
PTZOptics ma zaktualizowaną aplikację do sterowania kamerami na iOS. Aplikacja jest również dostępna dla systemu Android. Aplikacja nie jest dołączona bezpłatnie do każdego kosztu aparatu, należy ją dokupić osobno.

Połączenie wideo HDMI
Każda kamera PTZOptics jest wyposażona w wyjście wideo HDMI o rozdzielczości do 1080p.

Wejście audio 3,5 mm
Każda kamera PTZOptics ma wejście audio 3,5 mm, którego można użyć do osadzenia dźwięku. Modele HD-SDI obsługują osadzanie dźwięku poprzez wejście liniowe na HDMI i Ethernet dla strumieniowania IP.

3 lata gwarancji
PTZOptics oferuje najlepszą na rynku 3-letnią gwarancję. Naprawy wykonywane są w naszym amerykańskim centrum napraw zlokalizowanym poza Filadelfią, Pensylwania.

Zdolny do Photobooth
Kamery PTZOptics są w stanie przechwytywać i przechowywać nagrania nieruchome i ruchome (odpowiednio jako pliki .jpg i .mp4) lokalnie w wewnętrznej pamięci kamery w celu ich pobrania przez port sieciowy kamery.
Niesamowita moc NDI

Uchwyćmy trochę nisko wiszących owoców dzięki zaletom transmisji wideo IP i wyeliminuj potrzebę kart przechwytujących wideo w naszym następnym projekcie systemu transmisji strumieniowej na żywo. Wyobraź sobie całą generację inżynierów wideo, którzy nigdy nie używają drogiego okablowania SDI i urządzeń do przechwytywania. Za pomocą NDI będziemy mieli dostęp do źródeł z dowolnego miejsca w naszej sieci. Nie będziemy już ograniczani do źródeł bezpośrednio podłączonych do jednego systemu. Karty przechwytywania służą do konwersji wideo o niskim opóźnieniu z tradycyjnego wideo HDMI lub SDI na USB lub PCIe, gdzie możemy ich używać z oprogramowaniem produkcyjnym, takim jak vMix, Wirecast, Livestream i więcej. Co, jeśli moglibyśmy całkowicie wyeliminować potrzebę przechwytywania kart poprzez zapewnienie tej samej jakości wideo o niskim opóźnieniu bezpośrednio do Wirecast, vMix, LiveStream, OBS lub xSplit za pośrednictwem połączenia Ethernet, którego już używamy.

Za jednym zamachem wyeliminowaliśmy wiele dodatkowych urządzeń z naszego procesu produkcji wideo i znacznie obniżyliśmy koszty wdrożenia nowego systemu. Pod koniec dnia otworzyliśmy nowy wszechświat możliwości, w których sieć, którą już masz, stała się preferowaną metodą routingu wideo. Potrzebujesz kolejnego ujęcia z kamery? Wystarczy podłączyć pojedynczy kabel Cat-5 do kamery PTZOptics NDI, aby natychmiast uzyskać wysokiej jakości wideo, sterowanie kamerą i zasilanie.

W tym miejscu guma styka się z drogą, w przeciwieństwie do okablowania SDI, Ethernet może zapewnić zasilanie kamerom wykorzystującym źródło PoE, takie jak przełącznik, upraszczając instalację i eliminując potrzebę dodatkowych gniazd. I w przeciwieństwie do tradycyjnych kabli sterujących RS-232, Ethernet może być również używany do sterowania naszymi kamerami w twoim ulubionym oprogramowaniu do produkcji wideo lub za pośrednictwem jednego z naszych joysticków IP bez konieczności bezpośredniego okablowania analogowego sterowania dla każdej kamery.

NDI ułatwi przejście do wideo IP. Chcesz dodać kamerę PTZOptics ze Studio do połączenia GoToMeeting ze swoim producentem na całym świecie? Nie ma problemu. Uzyskaj do niego dostęp z dowolnego komputera w sieci za pomocą transmisji NDI lub wyjścia oprogramowania przełączającego wideo, takiego jak Wirecast lub vMix. Twoje ulubione oprogramowanie do produkcji wideo stanie się znacznie wydajniejsze dzięki dostępowi do wszystkich źródeł NDI w sieci. Chcesz transmitować na żywo za pomocą głównego komputera i skonfigurować dodatkowe urządzenie do izolowanych nagrań z każdej kamery? Nie ma problemu. Pobierz bezpłatną aplikację NDI IsoCorder z NewTek i zacznij.

Jak widać, możemy zacząć przewidywać nowe przepływy pracy IP wykorzystujące bezpłatne i profesjonalne narzędzia wideo IP dostępne w NewTek i setkach innych programistów NDI. Czy pracujesz z zespołem kreatywnym? Pokochają bezpłatną wtyczkę Adobe Creative Cloud dla NDI. Czy pracujesz nad budżetem? Wypróbuj bezpłatną wtyczkę Open Broadcaster Software dla NDI lub zacznij od taniej licencji vMix HD. Przejście w kierunku produkcji wideo IP pozwoli odpowiedzieć na twoje kolejne wyzwanie transmisji strumieniowej na żywo „Jasne, że możemy to zrobić”. Dodanie kolejnej kamery do systemu będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek za pomocą jednego kabla Ethernet do sterowania dźwiękiem, wideo, kamerą PTZ i zasilania, aby uprościć życie.

Osiąganie celów dzięki filmom opartym na IP stanie się rozwiązaniem, bez którego nie chcesz żyć. Dzięki NDI firma NewTek wykonała już ciężkie prace i przygotowała przyszłościowe rozwiązanie dla świata wysokiej jakości wideo IP. Transmisje na żywo Początkujący i profesjonaliści w dziedzinie transmisji znajdą sposoby na wykorzystanie oprogramowania i sprzętu zgodnego z NDI, aby zmienić myślenie o transmisji na żywo i produkcji wideo.

Niezależnie od tego, czy jesteś szkołą, która chce transmitować poranny program informacyjny, czy małą firmą dodającą wideo na żywo do swojej strategii marketingowej za pomocą systemu kamer PTZ, nawet zespoły profesjonalistów z branży transmisyjnej przekonają się, że wideo IP prawdopodobnie pomoże ci osiągnąć twoje cele.

Wierzymy, że ta technologia może zaoszczędzić organizacjom tysiące dolarów dzięki małym i dużym projektom wideo na żywo i dlatego dołączyliśmy do setek innych producentów w branży, standaryzując się wokół protokołu NewTek NDI. Podstawowe zrozumienie tego, co jest możliwe w przypadku IP Video i NDI firmy NewTek, znacznie ułatwi przygotowanie przyszłego rozwiązania do produkcji wideo na żywo. Niezależnie od tego, czy jesteś jednoosobowym studiem produkcyjnym szukającym sposobów na osiągnięcie więcej za mniej, czy zaawansowanym zespołem ekspertów ds. Transmisji, wierzymy, że przyszłość wideo IP znacznie poprawi twoje możliwości.


Kamera i obiektyw
Matryca wideo 1/2.7” CMOS, 2.12 Mega Pixels
Szybkość klatek 1080p-60/50/30/25, 1080i-60/50,
720p-60/50/30/25
Szybkość klatek (CVBS) 576i-30, 480i-30
Długość ogniskowej 20x, F4.42mm-88.5mm, F1.8-F2.8
Zoom obiektywu 20x
Pole widzenia 60.7°
Minimalne oświetlenie 0.5 Lux z F1.8, AGC ON
Szybkość migawki 1/30s - 1/10000s
SNR ≥55dB
Obsługiwane odbicie pionowe i lustrzane
Kąt widzenia w poziomie od 3.36° (tele) do 60.7° (szeroki)
Kąt widzenia w pionie od 1.89° (tele) do 34.1°(szeroki)
Środowisko pracy : w pomieszczeniu
Ruch Pan & Tilt
Ruch panoramy ± 170 °
Ruch pionowy: w górę: 90 °, w dół: 30 °
Presety 10 przez IR (255 przez port szeregowy lub IP)
Tylny panel
Wyjścia wideo
Interfejs
NDI | HX, HDMI, 3G-SDI, IP, CVBS
Network Interface RJ45
Audio Interface Line In, 3.5mm (NDI, HDMI & IP Stream)
Komunikacja
Interfejs
RS-232, RS485, PELCO-D/P, NDI
Baud Rate 2400/4800/9600 bits
Napięcie
Interfejs
JEITA type Power Adapter (DC IN 12V)
3G-SDI Interface BNC – 75 Ohm, Female
USB 2.0 Interface Future Use
Electrical Index
Power Supply 12W (Max)
Input Voltage 12V DC (10.8 - 13.0V DC) or PoE 802.3af
Physical Specifications
Wymiary (cale) 5,6 W x 6,5 H x 6,7 D (7,8 H maks. Z przechyleniem)
Wymiary (mm) 142 W x 164 H x 169 D (189 H maks. Z przechyleniem)
Wymiary pudełka 9 ”x 9” x 10 ”| 229 mm x 254 mm x 229 mm
Waga kamery 3,05 funta. (1,38 kg)
Waga w pudełku 5,4 funta. (2,45 kg)

tłumaczenie opisu jest własnością firmy DAARS S.C. i nie zezwalamy na jego kopiowanie.


Opis

Rozmiar matrycy
1/2.7"
Maksymalna ilość kl./s (Full HD)
60p
Maksymalna ilość kl./s (4K)
Nie obsługuje 4K
Wyjścia Wideo
SDI,HDMI,Ethernet
Zoom optyczny
20x