HuddleCamHD SimplTrack 2 | Kamera PTZ 20x zoom USB SDI Ethernet DVI Auto-śledznie
HuddlecamHD

HuddleCamHD SimplTrack 2 | Kamera PTZ 20x zoom USB SDI Ethernet DVI Auto-śledzenie streaming wykładów

17 490,00 zł
Brutto
Kod producenta: HC20X-SIMPLTRACK2-C-
EAN: 737993162001

Produkt jest dostępny

HuddleCamHD SimplTrack2 The 2nd-Gen Auto-Tracking Camera

Kamera PTZ z automatycznym śledzeniem

Uprość przepływ pracy podczas realizacji wykładów lub konferencji dzięki HuddleCamHD SimplTrack 2. Ta kamera PTZ z automatycznym śledzeniem jest połączona z siecią IP, co zapewnia zdalne zarządzanie i zaawansowane funkcje zapewniające bezproblemową pracę 24/7.

Funkcje kamery AutoTracking

Dzięki całkowicie nowemu układowi i ulepszonej wydajności SimplTrack 2 jest najbardziej zaawansowaną i niezawodną kamerą z automatycznym śledzeniem na rynku. HuddleCamHD SimplTrack2 można jednorazowo skonfigurować pod kątem optymalnej wydajności, więc możesz ją ustawić i zapomnieć.

Wysoka rozdzielczość
1 rok gwarancji
Optyczny obiektyw zmiennoogniskowy
Zasilacz w zestawie
Plug and Play
Uniwersalna kompatybilność

Ilość

Kalkulator Grenke
  W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt:

883 636 393, 509 004 389, [email protected]

 

Godziny otwarcia 9:00-17:00

 

Darmowa dostawa powyżej 1000 zł

System kamer śledzących dla streamingu czy wykładów webinar

Łatwe ustawienie

Zobacz, jak łatwo jest skonfigurować kamerę z automatycznym śledzeniem w sieci, korzystając z dołączonego przewodnika szybkiego startu i wideo.Po zdefiniowaniu etapu śledzenia i kadru, które chcesz utrzymywać wokół obiektu, możesz ustawić kamerę na automatyczne śledzenie.

Porada: Jeśli chcesz, aby tablica lub obszar roboczy zawsze znajdował się w ramce, po prostu powiększ ramkę, która pasuje zarówno do obiektu, jak i do obszaru roboczego.

HuddleCamHD SimplTrack został zaprojektowany, aby zautomatyzować sterowanie kamerą i niezawodnie śledzić obiekty z odległości do 50 stóp od kamery. Będziesz zaskoczony, jak łatwa jest konfiguracja i zarządzanie siecią dzięki SimplTrack. Dzięki zaawansowanym opcjom śledzenia po zainstalowaniu kamery już nigdy nie będziesz musiał martwić się o jej działanie! Uzupełnij to rozwiązanie do nagrywania dźwięku USB o bezprzewodowy zestaw głośnomówiący USB HuddlePod Air. Możesz w dowolnym momencie przejąć ręczne sterowanie SimplTrack2 za pomocą dołączonego oprogramowania. Możesz także skorzystać z naszego kontrolera HuddleCamHD Joystick.

Automatyzacja obsługi kamery
Odkryliśmy, że kamery z automatycznym śledzeniem zmniejszają potrzebę polegania przez instytucje edukacyjne na swoim zespole IT lub wynajętych operatorach kamer, ponieważ HuddleCamHD SimplTrack2 jest zrobotyzowany i automatycznie podąża za każdym instruktorem poprzez śledzenie twarzy i ruchu. Kamera pozostaje skupiona na przestrzeniach tablicy, w których odbywa się wykład. Udowadniając, jak łatwa jest obsługa SimplTrack 2, jedna wyznaczona osoba może zarządzać wieloma salami lekcyjnymi i zdalnie przeglądać każdą salę w razie potrzeby.Na wielu uniwersytetach kamera HuddleCamHD SimplTrack2 stała się popularnym wyborem do konfigurowania systemów streamingu i nagrywania wykładów ze względu na oprogramowanie do zdalnego zarządzania. Kamera HuddleCamHD SimplTrack2 z automatycznym śledzeniem jest używana przez szkoły wyższe i uniwersytety w celu poprawy ogólnych doświadczeń edukacyjnych uczniów, umożliwiając im rejestrowanie nagrań wideo w wysokiej rozdzielczości z prezentacji w klasie, dzięki czemu instruktorzy muszą skupić się tylko na tworzeniu efektownych prezentacji. Dzięki integracji wyjść wideo 3G SDI, HDMI lub USB 3.0 ze szkolnymi systemami nagrywania wykładów (takimi jak Echo 360) szkolny zespół IT lub AV może mieć niezawodny kanał wideo połączony z systemami audio i prezentacyjnymi w pokojach. Większość systemów nagrywania wykładów można teraz skonfigurować tak, aby automatycznie przesyłać nagrane materiały wideo do konkretnych zajęć z systemem zarządzania nauczaniem. Jak widać na obrazie oprogramowania tutaj, oprogramowanie SimplTrack2 umożliwia konfigurowanie stref śledzenia i blokowania w celu optymalizacji działania kamery z automatycznym śledzeniem.

Automatyzacja systemu zarządzania nauką

W celu nagrywania wykładów lub prezentacji SimplTrack2 można zintegrować z systemem zarządzania uczeniem online instytucji. SimplTrack zawiera również 64 GB wbudowanej pamięci, co pozwala na przechowywanie do czterech godzin nagrań 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Instytucje mogą zagwarantować, że student nigdy nie opuści wykładu, automatycznie nagrywając wszystkie wykłady na swoich zajęciach. Dostęp do nagranych wykładów można uzyskać za pośrednictwem oprogramowania SimplTrack.Automatyczna obsługa kamery
Niezawodne automatyczne śledzenie z wykorzystaniem technologii ruchu. Łatwo skonfiguruj strefy, w których nie chcesz być śledzony, takie jak telewizory, wejścia lub inne elementy rozpraszające ruch.

Wideo Plug-and-Play USB 3.0
Łatwo podłącz kamerę do komputera PC, Mac lub ChromeBox i rozpocznij automatyczne śledzenie! (Oprogramowanie SimplTrack MUSI znajdować się na komputerze z systemem Windows w sieci)

Użyj swojego ulubionego oprogramowania
Współpracuje z praktycznie każdym oprogramowaniem do wideokonferencji online bez potrzeby stosowania dodatkowych sterowników lub zastrzeżonych połączeń.

Zdalne zarządzanie
Zdalne zarządzanie wieloma systemami SimplTrack z poziomu oprogramowania SimplTrack. Łatwe sterowanie wieloma kamerami za pomocą jednego oprogramowania w tej samej sieci.

Idealne pole widzenia
HuddleCamHD SimplTrack 2 wykorzystuje 2 soczewki do śledzenia. Górny obiektyw służy do nagrywania / przesyłania strumieniowego i ma FOV 59 ° w poziomie, podczas gdy dolny obiektyw ma FOV 78 ° w poziomie i 44 ° w pionie.

Oglądaj w 1080p
SimplTrack wykorzystuje strumieniowanie 3G-SDI lub IP w celu uzyskania krystalicznie czystego wideo. Wyprowadza 1080p przy 60 FPS przez SDI, DVI lub USB 3.0.Cechy:

     Szybkość klatek: maksymalna rozdzielczość 1920 x 1080p przy 60 fps
     Zoom obiektywu: 20-krotny zoom optyczny, f = 4,7-94 mm
     Czujnik wideo CMOS: 1 / 2,8 ”EXMOR, 2,14 megapiksela
     Ruch Pan: ± 170 °
     Obrót pochylenia: w górę: + 90 °, w dół: -30 °
     Presety: 256
     Sygnał wideo: USB 3.0, 3G-SDI, DVI, RTSP, RTMP
     Pole widzenia górnego obiektywu: 3 ° (tele) 59 ° (szeroki) w poziomie
     Dolne pole widzenia obiektywu: 44 ° (w pionie) 78 ° (w poziomie)
     Sterowanie: IP i RS-232
     Kolor: szary
     Podłączenie zasilania: DC 12 V 2,5 A (złącze phoenix)
     Gwarancja: 1 rok

Technical Specifications:

    Baud Rate: 9600 bps
    Controller Signal Config: Phoenix Connector (VISCA IN)
    Input Voltage: DC 12V 2.5A (Phoenix Connector)
    Input Power: 20W (Max)
    Power Supply Adapter: 12V DC 2.5A
    Material: Aluminum, Plastic
    Network: 10/100
    Weight: 3.92 lbs (1.78kg)
    Dimensions (in.): 9.6W x 5.7D x 6.4H [7.2H w/ Tilt Up]
    Dimensions (mm.): 243W x 145D x 163H [183H w/ Tilt Up]
    Box Dimensions (in.): 11.6W x 11.6H x 9.75D
    Box Dimensions(mm.): 295.2 W x 295.2 H x 247.6 D

Compatibility:

    Windows 7/8/8.1/10
    Mac OS X

    Acano
    Adobe Connect
    Blue Jeans
    Cisco Jabber
    Cisco WebEX
    EasyMeeting.net
    Facetime
    Fuzebox
    Google Hangout
    GoToMeeting
    Lifesize
    Microsoft Lync
    MeetFree.US
    Polycom RealPresence
    Radavision
    Spontania
    Skype
    TurboMeeting.US
    Vidyo
    VSee
    Zoom.US

tłumaczenie opisu jest własnością firmy DAARS S.C. i nie zezwalamy na jego kopiowanie.


Opis

Rozmiar matrycy
1/2.8"
Maksymalna ilość kl./s (Full HD)
60p
Maksymalna ilość kl./s (4K)
Nie obsługuje 4K
Wyjścia Wideo
SDI,DVI,RJ45,USB
Zoom optyczny
20x