Universal Audio Apollo X6
Universal Audio

Universal Audio Apollo X6 | Interfejs audio Thunderbolt 16x22

10 150,00 zł
Brutto
Kod producenta: UA APOLLO X6
Dostępność 1-2 dni

Universal Audio Apollo X6 to nowe wydanie jednego z modeli flagowej serii profesjonalnych interfejsów audio. Wyposażony w sześciordzeniowy procesor DSP, współpracuje z oprogramowaniem DAW oraz może w czasie rzeczywistym przetwarzać wiele dostępnych wtyczek UAD. Universal Audio UA Apollo X6 posiada dwa najwyższej klasy przedwzmacniacze mikrofonowe, dodatkowe wejścia liniowe oraz dla instrumentów. Złącza cyfrowe w standardzie ADAT z gniazdem Toslink oraz SPDIF. Całość umożliwia obsługę naraz 16 kanałów wejściowych oraz łączenie ze sobą kilku interfejsów. Wewnętrzne przetwarzanie w jakości 24 bit 192 kHz. Wbudowany kontroler dźwięku przestrzennego 5.1. Wyjściowy port to Thunderbolt, współpracuje z komputerami Mac oraz PC. Mocowany jest w standard rack 1U.

Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Elitarna konwersja audio z dwoma preampami mikrofonowymi Unison, nowym przetwarzaniem HEXA Core i monitoringiem dźwięku przestrzennego.

Apollo x6 pozwala producentom muzycznym, studiom projektowym i postprodukcyjnym na nagrywanie, dogrywanie i miksowanie z niezrównaną konwersją A/D i D/A, przetwarzaniem HEXA Core wtyczkami UAD i monitoringiem dźwięku przestrzennego 5.1 – wszystko to w jednym, rackowym, eleganckim interfejsie audio na Thunderbolt 3, dla komputerów Mac lub PC. Interfejs 16×22 został zbudowany na bazie 60-letniego dziedzictwa kunsztu firmy UA w dziedzinie audio i wyróżnia się dwoma preampami mikrofonowymi z Unison™, zapewniającymi autentyczne symulacje preampów takich firm, jak m.in. Neve, API, Manley, Helios i SSL oraz całkowicie nowym przetwarzaniem HEXA Core zapewniającym o 50% więcej mocy DSP do uruchamiania w czasie rzeczywistym wtyczek UAD Powered Plug-Ins.

Oprócz swojej elitarnej konwersji audio, Apollo x6 oferuje wybór poziomu sygnału operacyjnego, zapewniając zgodność z profesjonalnym sprzętem +24 dBu oraz zintegrowany kontroler monitorów i wbudowany mikrofon talkback.

Elitarna konwersja A/D i D/A
Tysiące utworów na szczytach list przebojów i setki albumów nagrodzonych Grammy na koncie interfejsów Apollo świadczą o tym, że nagrywanie doskonale brzmiących płyt nie jest im obce. W celu ulepszenia poprzedniej generacji wiodącej w swojej klasie konwersji audio interfejsów Apollo, inżynierowie UA obsesyjnie przesłuchiwali najnowsze przetworniki analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe – ostatecznie łącząc elitarne przetworniki 24 bity/192 kHz z całkowicie nowym analogowym obwodem dla uzyskania krystalicznie czystej ścieżki sygnału.

Z zakresem dynamiki 129 dB i współczynnikiem THD+N na poziomie 128 dB, otwarty, naturalny dźwięku Apollo x6 może konkurować z każdym osobnym przetwornikiem wysokiej klasy dostępnym na rynku – bez względu na cenę – i jest idealnym punktem startowym dla stosowania przetwarzania UAD.

Przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD HEXA Core
Apollo x6 zapewnia nowe przetwarzanie HEXA Core z sześcioma procesorami DSP, mającymi o 50% więcej mocy dla wtyczek UAD niż poprzednie wersje Apollo. Pozwala to na uruchamianie większej liczby wtyczek UAD w czasie rzeczywistym podczas nagrywania z wykorzystaniem torów sygnałowych takich marek jak Neve, Manley i API lub uruchamiania dużej liczby wtyczek podczas miksowania w DAW.

Od lampowego ciepła korektora Pultec na gitarach po lampowy limiter LA-2A na wokalach i pompowanie oryginalnego lampowego kompresora 1176 lub Fairchild 670 na perkusji – Twoje nagrania zrobią ogromny krok naprzód dzięki bogatemu, trójwymiarowemu, analogowemu brzmieniu zapewnianemu przez wtyczki UAD.

Technologia Unison: Prawdziwe brzmienie przedwzmacniaczy Neve, SSL, API i Manley
Apollo x6 jest idealny dla muzyków elektronicznych i osób zajmujących się zawodowo postprodukcją, którzy nie wymagają mnóstwa wejść mikrofonowych. Wyposażony jest w dwa preampy mikrofonowe z obsługą Unison, pozwalające na nagrywanie z wiernymi symulacjami preampów mikrofonowych takich firm jak Neve, Manley, SSL i Universal Audio. Dostępna wyłącznie w Universal Audio technologia Unison dokładnie oddaje brzmienie tych pożądanych preampów lampowych i tranzystorowych – łącznie z impedancją wejściową, idealnymi ustawieniami stopni wzmocnienia i zachowaniem obwodów na poziomie podzespołów oryginalnych urządzeń. Tajemnicą Unison jest integracja sprzętowo-programowa pomiędzy przedwzmacniaczami w Apollo i wbudowanym akceleratorem przetwarzania w czasie rzeczywistym UAD.

Pełen zestaw klasycznych, analogowych procesorów studyjnych
Charakterystyczną funkcją Apollo jest przetwarzanie w czasie rzeczywistym UAD (Realtime UAD Processing), pozwalające na uruchamianie pełnej biblioteki wtyczek UAD z prawie zerową latencją. Apollo x6 zawiera pakiet wtyczek Realtime Analog Classics Plus, więc możesz nagrywać i miksować z najautentyczniejszymi na świecie kompresorami Teletronix LA-2, 1176LN i Fairchild, UA 610-B Tube Preamp & EQ z obsługą Unison oraz wzmacniaczami gitarowymi i basowymi Marshalla i Ampega.

Wejdź do świata UAD Powered Plug-Ins
Oprócz dołączonych wtyczek Realtime Analog Classics, Apollo x6 daje dostęp do pełnej kolekcji wtyczek UAD Powered Plug-Ins – w tym m.in. klasycznych korektorów, kompresorów, pogłosów, magnetofonów i torów sygnałowych – z prawie zerową latencją, bez względu na wielkość bufora w oprogramowaniu audio i bez obciążania procesora komputera.

Monitorowanie dźwięku przestrzennego i praca z sygnałem +24 dBu
Dzięki kompleksowej obsłudze monitoringu dźwięku surround 5.1, Apollo x6 jest prawdziwym skarbem dla realizatorów i producentów dźwięku oraz muzyki do gier, telewizji i internetu. Apollo x6 umożliwia również pracę z sygnałem +24 dBu, co zapewnia natychmiastową kompatybilność z profesjonalnymi mikserami i innym profesjonalnym sprzętem audio.

Zbuduj sieciowy studyjny system przez Thunderbolt
Apollo x6 oferuje 16 wejść i 22 wyjść jednocześnie (6 analogowych wejść i 6 analogowych wyjść) oraz dwa wbudowane porty Thunderbolt 3. Pozwala to użytkownikom każdego interfejsu Apollo Twin Thunderbolt lub rackowemu interfejsowi Apollo na łatwe połączenie ze sobą nawet czterech urządzeń Apollo i ogólnie sześciu urządzeń UAD-2 w celu dodania wraz z rozwojem studia szybkich wejść/wyjść o wysokiej przepustowości oraz mocy DSP.


Opis

Przetwarzanie dźwięku
24 bit / 192 kHz
Ilość kanałów I/O
16 x 22
MIDI
Nie
MADI
Nie
ADAT
Tak
DANTE
Nie
Ilość kanałów wejścia
od 16 do 31

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresie

Komentarze

Napisz swoją opinię

Universal Audio Apollo X6 | Interfejs audio Thunderbolt 16x22

Universal Audio Apollo X6 to nowe wydanie jednego z modeli flagowej serii profesjonalnych interfejsów audio. Wyposażony w sześciordzeniowy procesor DSP, współpracuje z oprogramowaniem DAW oraz może w czasie rzeczywistym przetwarzać wiele dostępnych wtyczek UAD. Universal Audio UA Apollo X6 posiada dwa najwyższej klasy przedwzmacniacze mikrofonowe, dodatkowe wejścia liniowe oraz dla instrumentów. Złącza cyfrowe w standardzie ADAT z gniazdem Toslink oraz SPDIF. Całość umożliwia obsługę naraz 16 kanałów wejściowych oraz łączenie ze sobą kilku interfejsów. Wewnętrzne przetwarzanie w jakości 24 bit 192 kHz. Wbudowany kontroler dźwięku przestrzennego 5.1. Wyjściowy port to Thunderbolt, współpracuje z komputerami Mac oraz PC. Mocowany jest w standard rack 1U.

Napisz swoją opinię