Universal Audio Apollo Twin MKII SOLO
Universal Audio

Universal Audio Apollo Twin MKII SOLO | Interfejs audio Thunderbolt 24-bit/192 kHz

2 599,00 zł
Brutto
Kod producenta: UA APOLLO TWIN II SO
Dostępny w sprzedaży

Universal Audio UA Apollo Twin MKII SOLO jest profesjonalnym interfejsem audio o jednym procesorze przetwarzana UAD. Wyjście Thunderbolt przeznaczone do współpracy z komputerami Mac i PC. Wewnętrzne przetwarzanie 24 bit 192 kHz. Universal Audio UA Apollo Twin MKII SOLO posiada dwa przedwzmacniacze mikrofonowe z wejściami combo XLR/TRS oraz wejście Jack Hi-Z dla instrumentów. Dodatkowe wejście optyczne Toslink umożliwia rozszerzenie możliwości o dodatkowe 8 kanałów. Preampy znane z flagowych urządzeń typu Apollo 16 zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Doskonałe brzmienie mikrofonów oraz współpraca z programami DAW, stosowanie na żywo wtyczek UAD. Wyjścia liniowe dla monitorów studyjnych oraz dodatkowe wyjście słuchawkowe, wbudowany filtr czy zasilanie Phantom 48V.

Ilość

 • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
 • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
 • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Świąteczna promocja! Analog Classics Pro dostajesz w gratisie! - Do wyczerpania zapasów!


Konwersja audio nowej generacji z klasycznym analogowym brzmieniem i przetwarzaniem QUAD Core.

Apollo Twin MKII to gruntownie przeprojektowana wersja najpopularniejszego na świecie, profesjonalnego, biurkowego interfejsu do nagrywania na komputerach Mac i PC, zapewniająca ulepszoną konwersję audio z brzmieniem i klimatem analogowego nagrywania. Zbudowany w oparciu o 60-letnią spuściznę kunsztu UA, wyposażony jest w dwa preampy mikrofonowe z technologią Unison™ i doskonałą konwersję A/D i D/A, pochodzące z flagowych interfejsów UA: Apollo 8, 8P i 16.

Nagrywanie ze światowej klasy konwersją Apollo A/D i D/A – obecną w setkach przebojów płytowych.

 • Łączenie do 4 interfejsów Apollo i 6 urządzeń UAD-2 przez Thunderbolt w celu dodawania wraz z rozwojem studia mocy DSP i kolejnych wejść/wyjść.
 • Miksowanie z wykorzystaniem wtyczek UAD takich jak dołączone kompresory Teletronix® LA-2A i 1176, korektor Pultec® i Preamp 610-B
 • Nagrywanie z prawie zerową latencją przez symulację preampów Neve®, API®, Manley® i innych, z wykorzystaniem technologii Unison™.

Technologia Unison: Prawdziwe brzmienie przedwzmacniaczy Neve, SSL, API i Manley
Apollo Twin MkII wyposażony jest w dwa przedwzmacniacze mikrofonowe z Unison, pozwalające na nagrywanie przez wierne symulacje preampów Neve, SSL, API, Manley i Universal Audio. Zastrzeżona dla Apollo technologia Unison pozwala na uzyskanie takiego samego brzmienia, co w przypadku najbardziej pożądanych na świecie preampów lampowych i tranzystorowych – włączając w to parametry impedancji tych urządzeń, optymalne ustawienia stopni wzmocnienia i zachowanie układów oryginalnych urządzeń.
Sekret Unison polega na sprzętowo-programowej integracji przedwzmacniaczy mikrofonowych Apollo i pokładowego akceleratora DSP UAD-2 SOLO, DUO lub QUAD Core. Po prostu umieść wtyczkę z preampem Unison na wejściu mikrofonowym i uzyskaj klasyczne brzmienie najczęściej nagrywanych przedwzmacniaczy mikrofonowych na świecie.

Pełen zestaw klasyków
Od razu po wyjęciu z pudełka Apollo Twin MKII zapewnia pakiet niesamowitych wtyczek z symulacjami analogów, w tym jedynymi na świecie, autentycznymi urządzeniami Teletronix LA-2, 1176LN, korektorem Pultec i obsługującym technologię Unison przedwzmacniaczem lampowym UA 610-B. Wtyczki Realtime Analog Classics, stworzone przez uznany na całym świecie zespół twórców algorytmów z UA, ustanawia standard, wg którego oceniane są inne wtyczki z symulacjami sprzętu. Dzięki wyjątkowym symulacjom od takich firm jak m.in. Neve, Manley, API, Ampex, Lexicon, Fender poczujesz się, jakbyś miał na swoim biurku przepastne analogowe studio. I w przeciwieństwie do konkurencyjnych interfejsów wtyczki te, zasilanie przez DSP, dostępne są w Twoim programie DAW do robienia miksu.

Konwersja A/D i D/A nowej generacji
Sercem każdego interfejsu audio jest jakość jego konwersji. Apollo Twin MKII ulepsza złoty standard jakości dźwięku poprzedniej wersji Apollo Twin dzięki całkowicie przeprojektowanym przetwornikom A/D i D/A nowej generacji – zapewniając zwiększony zakres dynamiki i bardzo niski poziom THD. Konwersja nowej generacji skutkuje zapierającą dech w piersiach głębią i dokładnością nagrań.

Ulepszone monitorowanie i wbudowany mikrofon Talkback
Apollo Twin MKII oferuje znacznie ulepszoną funkcję monitorowania w stosunku do poprzedniej wersji – z przełączaniem głośników Mute, DIM, Mono i ALT. Zawiera także przyciski do zdalnej regulacji monitorowania i wbudowany mikrofon do funkcji talkback, pozwalającej na łatwą komunikację z nagrywanym artystą. Funkcje te w połączeniu ze skalowalnością Apollo Twin MkII ustanawiają nowy standard dla profesjonalnego nagrywania biurkowego.

Zbuduj sieciowe studio
Dzięki oprogramowaniu Apollo Expanded użytkownicy interfejsów wyposażonych w złącze Thunderbolt: Apollo Twin, Apollo 8, Apollo 8p i Apollo 16 mogą łączyć ze sobą maksymalnie 4 interfejsy Apollo i 6 urządzeń UAD-2 – dodając wejścia/wyjścia i moc DSP wraz z rozwojem studia. Apollo Twin MKII jest idealnym, inteligentnym kontrolerem biurkowym dla całego systemu Apollo.

Teraz z vintage’owymi wzmacniaczami i efektami
Technologia Unison zastosowana została także na wejściu znajdującym się na przednim panelu Apollo Twin MkII, co daje dostęp do wiernych symulacji wzmacniaczy gitarowych i basowych, takich jak Fender ’55 Tweed Deluxe, Marshall Plexi Super Lead 1959 i Ampeg B-15N, jak również kultowych stompboksów, takich jak Tube Screamer.

Cechy:

 • Biurkowy interfejs audio 2×6 na Thunderbolt, z przetwarzaniem audio nowej generacji 24-bit/192 kHz do komputerów Mac i z systemem Windows,
 • Technologia Unison™ - zachwycające symulacje klasycznych przedwzmacniaczy lampowych i transformatorowych oraz wzmacniaczy i efektów gitarowych,
 • Wbudowany mikrofon talkback do komunikacji z artystą w studiu,
 • Ulepszona funkcja monitorowania, zawierająca funkcje obsługi zdalnej i przyciski Mono, DIM i AL,
 • 2 wysokiej klasy preampy mikrofonowe/liniowe Unison; 2 wyjścia linowe; wejście instrumentalne Hi-Z i wyjście słuchawkowe na przednim panelu,
 • 2 regulowane cyfrowo analogowe wyjścia monitorowe zapewniające pełną rozdzielczość przy każdym poziomie odsłuchu,
 • Maksymalnie 8 dodatkowych wejściowych kanałów cyfrowych przez złącze optyczne TOSLINK,
 • Uruchamianie wtyczek UAD Powered Plug-Ins przez VST, Audio Units, RTAS i AAX 64 w każdym popularnym programie DAW,
 • Bezkompromisowa, analogowa konstrukcja. najlepsze podzespoły i wysoka jakość wykonania,
 • Darmowe, wiodące w branży wsparcie techniczne – telefoniczne lub online – od doświadczonych inżynierów dźwięku,
 • Dostępny w wersji z przetwarzaniem UAD-2 QUAD, DUO lub SOLO Core Processing do nagrywania przez wtyczki z klasycznymi kompresorami, korektorami, magnetofonami, przedwzmacniaczami mikrofonowymi, wzmacniaczami gitarowymi z prawie zerową latencją.

Opis

Przetwarzanie dźwięku
24 bit / 192 kHz
Ilość kanałów I/O
10 x 6
MIDI
Nie
MADI
Nie
ADAT
Nie
DANTE
Nie
Ilość kanałów wejścia
do 15

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

Universal Audio Apollo Twin MKII SOLO | Interfejs audio Thunderbolt 24-bit/192 kHz

Universal Audio UA Apollo Twin MKII SOLO jest profesjonalnym interfejsem audio o jednym procesorze przetwarzana UAD. Wyjście Thunderbolt przeznaczone do współpracy z komputerami Mac i PC. Wewnętrzne przetwarzanie 24 bit 192 kHz. Universal Audio UA Apollo Twin MKII SOLO posiada dwa przedwzmacniacze mikrofonowe z wejściami combo XLR/TRS oraz wejście Jack Hi-Z dla instrumentów. Dodatkowe wejście optyczne Toslink umożliwia rozszerzenie możliwości o dodatkowe 8 kanałów. Preampy znane z flagowych urządzeń typu Apollo 16 zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Doskonałe brzmienie mikrofonów oraz współpraca z programami DAW, stosowanie na żywo wtyczek UAD. Wyjścia liniowe dla monitorów studyjnych oraz dodatkowe wyjście słuchawkowe, wbudowany filtr czy zasilanie Phantom 48V.

Napisz swoją opinię