RME FireFace UFX+
RME

RME FireFace UFX+ | Interfejs audio USB 3.0 / Thunderbolt, 94x94, 24-bit/192 kHz, MADI, MIDI, ADAT

9 450,00 zł
Brutto
Kod producenta: RME FIREFACE UFX+
Dostępność 1-2 dni

RME FireFace UFX+ to najwyższej klasy, profesjonalny interfejs audio USB, Thunderbolt. Dzięki mnogości złącz, protokołów, kanałów znajdzie od miejsce w każdym studio nagraniowym, realizatorskim, masteringowym. RME FireFace UFX+ zapewnia rejestrację do 94 kanałów wejściowych, wyposażony jest w zaawansowany procesor DSP, funkcję TotalMIX FX, która pozwala na łączenie i miksowanie syngałów w interfejsach RME. Dodatkowo dostępna jako aplikacja dla iPada. Interfejs jest wyposażony w cztery przedwzmacniacze mikrofonowe o złączach combo XLR/TRS, wejścia liniowe TRS, cyfrowe AES/EBU, ADAT o złączach optycznych Toslink, cyfrowe MADI dodatkowo wejścia MIDI. Całość zamknięta w solidnej, metalowej obudowie w standardzie rack, wielkości 1U.

Ilość

 • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
 • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
 • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Fireface UFX+ to najlepsze centrum każdego studia wielośladowego. Interfejs z łatwością przetwarza do 94 kanałów wejściowych i wyjściowych, jest wyjątkowo wszechstronny, kompatybilny, obsługujący DURec czyli bezpośrednie nagrywanie na USB (Direct USB Recording), a do tego wyposażony w osprzęt i sterowniki RME słynne z najniższej latencji.


Interfejs posiada mnóstwo funkcji, których nie było w poprzednich modelach, w tym MADI I/O (188 kanałów I/O, czyli 128 kanałów więcej niż w Fireface UFX), mocniejszy procesor DSP, USB 3.0, technologię Thunderbolt™ oraz nowy, opcjonalny sterownik zdalny. Wszystkie cechy czynią z RME Fireface UFX+ nowy, referencyjny interfejs do wielośladowego nagrywania, miksowania i monitoringu.

Połączenia:

 • 94 kanały wejściowe, 94 kanały wyjściowe,
 • 12 analogowych wejść/wyjść,
 • 4 przedwzmacniacze mikrofonowo-instrumentalne, sterowane cyfrowo,
 • 1 wejście/wyjście AES/EBU,
 • 2 wejścia/wyjścia ADAT (lub 1 x ADAT I/O plus 1 x optyczne SPDIF I/O),
 • 1 wejście/wyjście Word Clock,
 • 2 wejścia/wyjścia MIDI,
 • 1 złącze Thunderbolt™,
 • 1 port USB 3.0.

Podłącz wszystko, tak jak chcesz
Fireface UFX+ nie ma konkurencji jeśli chodzi o elastyczność połączeń i możliwości ich rozszerzenia – złącza analogowe, ADAT, MADI, AES, SPDIF. USB 2, USB 3 i Thunderbolt są standardem w tym modelu. UFX+ wyposażono w imponującą ilość złączy kanałowych: 12 analogowych + 16 ADAT + 2 AES + 64 MADI = 94 kanały wejściowe plus kanały wyjściowe = w sumie 188 kanałów. Fireface UFX+ z technologią Thunderbolt zapewnia taką samą wydajność audio jak karty PCI Express – na komputerach Mac i PC, z najniższą latencją i przy najmniejszym obciążeniu procesora. Fireface UFX+ z technologią Thunderbolt jest również w pełni kompatybilny z systemem Windows, włączając w to hot plugging (opcja podłączenia przy włączonym zasilaniu).

Zupełnie nowe konwertery AC/CA, zoptymalizowane analogowe układy wejścia/wyjścia, a także poprawione parametry SNR i THD gwarantują nieskazitelne, krystalicznie czyste i transparentne brzmienie. Nowego typu przedwzmacniacze bez tłumików, o maksymalnym poziomie wejściowym +18 dBu i 75 dB zakresie wzmocnienia bez problemu poradzą sobie z każdym źródłem dźwięku, nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach nagraniowych.
Nowe, nisko-impedancyjne wyjścia słuchawkowe Hi-Power (2 Omy) o maksymalnym poziomie wyjściowym +19 dBu zapewnią wystarczającą moc oraz głośność na wszystkich słuchawkach, o niskiej, jak i wysokiej impedancji.

Kompleksowe połączenie MADI
Fireface UFX+ otwiera drzwi dla kolejnych urządzeń RME lub innych marek, umożliwiając tworzenie cyfrowych i analogowych konfiguracji I/O. Możesz zwiększyć liczbę kanałów analogowych, wygodnie łączyć sygnały albo miksować w domenie cyfrowej korzystając z różnych źródeł. Wiele zewnętrznych urządzeń MADI można również połączyć szeregowo.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć funkcjonalność MADI Fireface UFX+ wyposażono w kilka funkcji typowych dla RME. Na przykład w trybie USB 2, który jest ograniczony do 30 kanałów I/O (12 analogowych, 16 ADAT plus AES), MADIO I/O nadal są dostępne poprzez zintegrowany mikser sprzętowy RME TotalMix FX. Word Clock I/O (BNC) można przełączyć na MADI I/O (złącze koncentryczne), i w specjalnym trybie dzielonym obsługiwać równolegle tory MADI I/O z 32 kanałami na złączach optycznym i koncentrycznym.

Lepsze parametry DURec (bezpośrednie nagrywanie na USB)
Funkcja bezpośredniego nagrywania na USB (DURec) dostępna na przednim panelu Fireface UFX+, obsługiwana jest teraz przez układy drugiej generacji, zwiększające funkcjonalność i kompatybilność. Zaowocowało większą niezawodnością nawet przy korzystaniu z wolniejszych lub pofragmentowanych pamięci USB.
Maksymalną liczbę kanałów nagrywania można zwiększyć do 76, co oznacza nagrywanie wszystkich 12 wejść analogowych i 64 kanałów MADI jednocześnie. Wewnętrzny zegar czasu rzeczywistego (RTC) wprowadza znaczniki czasowe na plikach, a odtwarzacz wyposażono w kilka zaawansowanych, wcześniej niedostępnych funkcji.

Pilot ARC USB
Pilot ARC USB jest podłączany do komputera i komunikuje się bezpośrednio z TotalMix FX. Kontroler posiada 15 dowolnie przypisywanych, podświetlanych przycisków, pokrętło enkodera, a także wejście TS do podłączenia przełącznika nożnego.

ARC USB to pilot zdalnego sterowania Fireface UFX+, który działa poprzez MIDI USB 1.1. Urządzenie działa w klasie UAC 1 więc jest kompatybilne z systemami Windows i Mac OS X. W momencie, gdy pilot pojawi się w systemie operacyjnym TotalMix FX automatycznie wykrywa ARC USB i komunikuje się z nim za pomocą prostych komend MIDI umożliwiających sterowanie funkcjami UFX+. Jest to akcesorium dostępne osobno.

TotalMix FX
Dostępny od roku 2001 mikser TotalMix umożliwia nieograniczone łączenie i miksowanie sygnałów w interfejsach audio marki RME. Dzięki wyjątkowej opcji tworzenia tylu niezależnych submiksów ile mamy dostępnych kanałów wyjściowych, jest to uniwersalny i najbardziej wszechstronny mikser tego rodzaju.
Razem z obsługiwanymi urządzeniami TotalMix FX tworzy kompletny system efektowy, co nie tylko zwiększa wygodę w korzystaniu z całego toru nagraniowego, ale także pozwala zrezygnować z wprowadzających opóźnienia rozwiązań programowych.

TotalMix FX może w całości zastąpić mikser zewnętrzny, umożliwiając tworzenie wielu, pozbawionych opóźnienia miksów monitorowych z korekcją, blokiem dynamiki, pogłosem i delayem dla każdego wyjścia, włączając główny miks monitorowy i miksy słuchawkowe dla muzyków.

Aplikacja TotalMix FX dla iPada™
Aplikacja TotalMix FX for iPad™ umożliwia pełną kontrolę miksera sprzętowego i efektów DSP w interfejsach Fireface UFX+, UFX, UCX, 802, Babyface, Babyface Pro oraz MADIface Pro w trybie Class Compliant, a także tworzenie, zapis i wczytywanie kompletnych miksów bezpośrednio z iPada.


Opis

Przetwarzanie dźwięku
24 bit / 192 kHz
Ilość kanałów I/O
94 x 94
MIDI
Tak
MADI
Tak
ADAT
Tak
DANTE
Nie
Ilość kanałów wejścia
od 64+

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

RME FireFace UFX+ | Interfejs audio USB 3.0 / Thunderbolt, 94x94, 24-bit/192 kHz, MADI, MIDI, ADAT

RME FireFace UFX+ to najwyższej klasy, profesjonalny interfejs audio USB, Thunderbolt. Dzięki mnogości złącz, protokołów, kanałów znajdzie od miejsce w każdym studio nagraniowym, realizatorskim, masteringowym. RME FireFace UFX+ zapewnia rejestrację do 94 kanałów wejściowych, wyposażony jest w zaawansowany procesor DSP, funkcję TotalMIX FX, która pozwala na łączenie i miksowanie syngałów w interfejsach RME. Dodatkowo dostępna jako aplikacja dla iPada. Interfejs jest wyposażony w cztery przedwzmacniacze mikrofonowe o złączach combo XLR/TRS, wejścia liniowe TRS, cyfrowe AES/EBU, ADAT o złączach optycznych Toslink, cyfrowe MADI dodatkowo wejścia MIDI. Całość zamknięta w solidnej, metalowej obudowie w standardzie rack, wielkości 1U.

Napisz swoją opinię