Samsung 870 EVO 4TB (MZ-77E4T0B/EU) | Dysk SSD 2,5" SATA III, odczyt 560 MB/s, zapis 530 MB/s
Samsung

Samsung 870 EVO 4TB (MZ-77E4T0B/EU) | Dysk SSD 2,5" SATA III, odczyt 560 MB/s, zapis 530 MB/s

2 449,00 zł
Brutto
Kod producenta: MZ-77E4T0B/EU
EAN: 8806090545894

Produkt na specjalne zamówienie

Cechy:

  • Błyskawiczny transfer danych
  • Zwiększona niezawodność
  • Najnowszy kontroler V-NAND i MKX 6
  • Mały, kompaktowy rozmiar
  • Do codziennego użytku
  • Wsparcie Samsung Magician
  • Szyfrowanie

Najchętniej wybierany dysk SSD na świecie

Poznaj jeden z najchętniej wybieranych dysków SSD. Odkryj różnicę, jaką w konfiguracji może zapewnić dysk o ulepszonej wydajności i dopracowanych parametrach. Dyski SSD z linii EVO od marki Samsung są dedykowane nie tylko użytkownikom indywidualnym, ale również twórcom treści oraz specjalistom z branży IT.

Ilość

Kalkulator Grenke
 

Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty

 

Darmowa wysyłka powyżej 1000 PLN lub odbiór osobisty

 

W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

Wysoka wydajność gwarantowana

Nie pozwól, by źle dobrane komponenty ograniczały tempo pracy i rozrywki przy komputerze. Dysk SSD Samsung 870 EVO posługuje sprawdzonym i stabilnym interfejsem SATA III, którego maksymalna prędkość wynosi 560/530 MB/s. Dysk marki Samsung wykorzystuje w pełni ten potencjał i oferuje maksymalną możliwą wydajność dla tego standardu. Jednostkę wyposażono również w nowoczesne rozwiązania poprawiające prędkość zapisu i odczytu, jak choćby technologia TurboWrite, która pozwala zachować maksymalną wydajność dysku przez długi czas, a wszystko to za sprawą odpowiedniej pojemności bufora. Za sprawne i błyskawiczne przetwarzanie danych odpowiada również nowoczesny kontroler MKX 6 generacji, który przyspiesza komunikację pomiędzy dyskiem oraz systemem.

Większa niezawodność. Warstwowa pamięć Samsung V-NAND

Nowe kości pamięci V-NAND prócz zwiększonej szybkości, wytrzymałości, a także pojemności, dodatkowo oferują oszczędność w poborze energii.

Sprawdzona jakość. DRAM

Dynamiczna pamięć DRAM charakteryzuje się prędkością taktowania, szybkością pracy oraz wydajnością energetyczną.

Szybsze przetwarzanie danych. Kontroler MKX

Kontroler MKX 6 generacji obsługuje więcej danych, w krótszym czasie i z większą dokładnością. Przyspiesza komunikację między systemem hosta a dyskiem SSD.

Bezproblemowa łączność. Oprogramowanie układowe

Aktualizacja oprogramowania i kontrola parametrów działania, zabezpieczają zawartość dysku i zapewniają jego stabilną pracę.

Nowy standard niezawodności

Idealny dysk SSD powinien być nie tylko szybki w działaniu, ale też niezawodny. Model Samsung 870 EVO 2.5” SATA III to rozwiązanie na miarę współczesnych potrzeb. Dysk ten wyposażono w warstwową pamięć Samsung V-NAND, które oferują jeszcze wyższą prędkość działania i niezawodność, a przy tym są energooszczędne. Bezproblemową współpracę dysku z systemem zapewnia dopracowane i regularnie aktualizowane oprogramowanie układowe, które kontroluje pracę dysku i jeszcze lepiej zabezpiecza jego zawartość.

Idealne uzupełnienie każdej konfiguracji

Zapomnij o problemach z brakiem kompatybilności pomiędzy systemem, podzespołami i dyskiem. Model Samsung 870 EVO to jednostka solidnie przetestowana pod wieloma względami. Sprawdzono jej kompatybilność z najpopularniejszymi systemami, aplikacjami, chipsetami, płytami głównymi, układami NAS i urządzaniami do rejestrowania wideo.

Dysk odpowiedni do preferowanych potrzeb i sprzętu. Różne pojemności

Szeroki wachlarz pojemności od 250 GB do nawet 4 TB, zapewnia możliwość dopasowania do oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dysk SSD Samsung 870 EVO – odpowiedni do komputera PC lub laptopa

Poszukując dysku SSD 2.5” SATA III, warto zwrócić uwagę na model Samsung 870 EVO. To jednostka oferująca maksymalną dostępną przepustowość dla interfejsu SATA III, a także gwarantująca wysoką kulturę pracy. Przystępna cena jest jeszcze jednym z atutów. Dysk ten może być uzupełnieniem konfiguracji biurowej, domowej lub profesjonalnego stanowiska roboczego dla twórców.

Kontroluj pracę dysku z oprogramowaniem Samsung Magician

Wybierając dysk SSD Samsung 870 EVO 2,5” SATA III zyskujesz dostęp do funkcjonalnego oprogramowania Samsung Magician 6. Umożliwia ono monitorowanie stanu dysku, sprawdzanie jego wydajności, optymalizowanie pracy dysku, pobieranie aktualizacji, a także szyfrowanie danych. Intuicyjne oprogramowanie ułatwi codzienną pracę z dyskiem, a program Samsung Migration Software pomoże w migracji danych ze starego dysku na nowy nośnik SSD Samsung 870 EVO.

Specyfikacja:

Złącze: 2,5" (SATA)

Pojemność: 4TB

Interfejs: Interfejs SATA III 6 Gb/s kompatybilny z SATA 3 Gb/s i SATA 1.5 Gb/s

Wymiary (WxSxG): 69.85 x 100 x 6.8 (mm)

Waga: 45.0 g

Technologia: Samsung V-NAND 3bit MLC

Kontroler: Samsung MKX

Pamięć cache DRAM: Samsung 512 MB Low Power DDR4 SDRAM

Sekwencja odczyt/zapis: Max. 560 MB/s / 530 MB/s

Funkcje specjalne: TRIM, S.M.A.R.T, World Wide Name, Tryb uśpienia, TurboWrite

Bezpie­czeństwo: AES 256-bit Encryption (Class 0), TCG/Opal, IEEE1667 (eDrive)

Oprogra­mowanie: Oprogramowanie Magician do zarządzania dyskami SSD, oprogramowanie do migracji danych do aktualizacji dysków SSD

Niezawodność (MTBF) 1,5 mln godzin

Rodzaj kości pamięci: TLC

Odczyt Losowy: 98000 IOPS

Zapis Losowy: 88000 IOPS

Nominalny czas pracy: 1.5 mln godzin

TBW (Total Bytes Written): 150 TB

Klucz: Nie dotyczy

Szyfrowanie sprzętowe: Tak


Opis

Nośnik
SSD 2.5"
Pojemność
4TB