DJI Inspire 2 RAW + licencje + cendence + X5S
DJI

DJI Inspire 2 RAW + licencje + cendence + X5S

31 999,00 zł
Brutto
EAN:

Produkt jest dostępny

Dron DJI Inspire 2 Combo X5S RAW to w pełni profesjonalny quadrocopter zapewniający filmową jakość obrazu. Posiada wbudowany gimbal ze zintegrowaną kamerą micro 4/3 z matrycą 20,8 megapikseli, która nagrywa wideo z najmniej stratnymi jakościami jak Apple ProRes i RAW CinemaDNG. Obsługuje rozdzielczości do 5.2K wideo. Dron umożliwia pracę dwóm operatorom. Pierwszy steruje lotem drona, drugi zajmuje się pracą gimbala i kamery, współpracuje on z dwoma aparaturami naraz. Wbudowany system transmisji obrazu i kamera FPV ułatwia obsługę i zmniejsza ilość wymaganych akcesoriów oraz przewodów i wagi montowanego do platformy sprzętu. Maksymalna prędkość drona to 94km/h, a zasięg nadajnika nawet do 3,5 km. Dedykowane akcesoria jak akumulatory i dyski SSD tworzą niezwykle łatwy w użytkowaniu set.

Ilość

Kalkulator Grenke
  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

W zestawie znajdują się:

Inspire 2 + Licencje 

Kamera DJI Zenmuse X5S + obiektyw + osłona przeciwsłoneczna

Nadajnik Cendence

Śmigła (4 pary)

Akumulator (TB50) x2

Ładowarka

Hub ładowania

Kabel zasilania

Kabel USB (z podwójnym gniazdem typu A)

Karta micro SD (16 GB)

Płyta kalibracji systemu wizyjnego

Walizka

Naklejka termoizolacyjna na akumulator x4

Instrukcja obsługi

Przekraczając granicę wyobraźni
Inspire 2 posiada wszystko, co czyniło wyjątkowym Inspire'a 1, ale w nowej, ulepszonej wersji.  Nowy system nagrywania jest w stanie zapisywać filmy w jakości 5,2 K w takich formatach jak m.in. CinemaDNG RAW i apple ProRes. Dron jest w stanie przyspieszyć od 0 do 80 km/h w jedyne 5 sekund, a jego  zwrotność i szybkość (maksymalna prędkość 94 km/h, maksymalna prędkość opadania 9 m/s) deklasuje inne modele o podobnych rozmiarach. Podwójny system zasilania pozwala na latanie dronem do 27 minut (z kamerą X4S), a własny układ grzewczy umożliwia użytkowanie urządzenia, nawet w niskim temperaturach. Inspire 1 posiada również nowy tryb Spotlight Pro, dzięki któremu nawet samodzielni piloci mogą nagrywać złożone, dramatyczne ujęcia. Ulepszony system transmisji video jest teraz w stanie przesyłać sygnał jednocześnie z pokładowej kamery FPV i głównej kamery, pozwalając na jeszcze lepszą  współpracę pilota i operatora kamery.

Profesjonalna jakość obrazu
DJI Inspire 2 posiada zintegrowany system przetwarzania obrazu CineCore2.0, dzięki czemu jest w stanie nagrywać video w jakości 5.2K w formatach CinemaDNG, Apple ProRes i wielu innych. CineCore 2.0 jest wbudowany w przód drona i współpracują z kamerą podłączoną do dedykowanego gniazda gimbala (obecnie kompatybilny jedynie z kamerami X4S i X5S).

System omijania przeszkód
Przedni i dolny system wizyjny Inspire'a 2 wykrywa przeszkody aż do 30 metrów przed dronem, pozwalając na bezpieczny lot z szybkością do 54 km/h. Górne czujniki skanują teren w poszukiwaniu przeszkód w odległości do 5 m od drona, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie podczas lotu w zamkniętej przestrzeni. Czujniki wykrywania przeszkód są włączone podczas normalnego lotu, RTH i trybach inteligentnego lotu. 

Spotlight Pro

Spotlight Pro jest nowym trybem śledzenia, dzięki któremu nawet samodzielni piloci są w stanie wykonać złożone, dramatyczne ujęcia, które do tej pory wymagały obecności niezależnego operatora kamery. Tryb korzysta z zaawansowanego algorytmu śledzenia do utrzymywania obiektu w kadrze podczas nagrywania, niezależnie od kierunku, w którym porusza się Inspire 2. Jeżeli gimbal zbliży się do limitu swojego obrotu, Inspire 2 obróci się w tym kierunku, umożliwiając swobodny obrót gimbala, ale nie wpływając na sterowanie lub nagrywany film.  Tryb Spotlight Pro można używać na dwa sposoby. W szybkim trybie, po prostu zaznaczamy obiekt, aby dron zaczął go śledzić. W trybie kompozycji, należy zaznaczyć obiekt i miejsce śledzenia, a model podąży za obiektem dopiero, gdy znajdzie się na danym terenie.

Tryby inteligentnego lotu

Inspire 2 oferuje szereg różnych trybów inteligentnego lotu i nagrywania. System unikania przeszkód działa optymalnie w trybach Point of Interest i Waypoints, co sprawia, że wykonywania skomplikowanych ujęć jest banalnym i powtarzalnym zajęciem. Oprócz tego, możesz ułatwić sobie nagrywanie wymagających ujęć, korzystając z funkcji QuickSpin, TapFly i ActiveTrack. Dodatkowo Inspire 2 podczas lotu tworzy w czasie rzeczywistym mapę terenu, która umożliwia mu bezpieczny powrót do zapisanego punktu w przypadku utraty sygnału. Podczas powrotu do tzw. punktu home, dron będzie również używał swojej kamery do wykrywania przeszkód nawet 200 metrów przed sobą.

Większa moc

Nowy układ napędowy wznosi Inspire'a na nowy poziom lotniczych osiągów. Inspire 2 osiąga prędkość do 94 km/h, jest w stanie wznosić się z prędkością 6 m/s, a opadać 9 m/s. Dwa drążki sterujące posiadają jeszcze większą czułość, co ułatwia wykonywanie precyzyjnych manewrów.  Więcej mocy pozwala również na wykorzystanie Inspire'a 2 w bardziej ekstremalnych warunkach, w tym na wysokości 2500-5000 m n.p.m. (korzystając ze śmigieł dedykowanych do lotów na dużych wysokościach) i w niskich temperaturach dochodzących do -20° C (dzięki własnemu układowi grzewczemu).

Niezawodność

W modelu DJI Inspire 2 zastosowano podwójne jednostki najważniejszych modułów, takich jak IMU czy barometr. Podwójny system zasilania oznacza, że przy awarii jednego akumulatora, drugi będzie w stanie bezpiecznie sprowadzić urządzenie na ziemię. Układa napędowy przeszedł tysiące godzin testów, aby zapewnić niezawodność działania, a do tego  posiada dodatkowy system przesyłu sygnału z układu napędowego w razie utraty sygnału PWM.

Wiele możliwości

DJI Zenmuse X5S to kamera dla quadrocoptera DJI Inspire. Jest wyposażona w matrycę z bagnetem Mikro 3/4. Posiada możliwość zmiany przysłony, możliwość ustawiania czasu migawki i czułości a także kontrolowanie ostrości przez aplikację DJI App. Materiały zapisywane są na karcie micro SD. Zdjęcia zapisywane są w rozdzielczości 16Mpix w formacie JPEG z prędkością do 5 klatek na sekundę.

Pełna kontrola

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, aplikacja DJI GO pozwala na zdalne sterowanie kamerą X5R, dostosowywać każde ustawienie w trakcie lotu i skupiać kamerę bezpośrednio na tym, co chcemy nagrywać. 360 stopniowy ruch kamery, pełna gama manualnych ustawień włącznie z przysłoną, ostrością, czasem otwarcia migawki i balansem bieli. Dzięki DJI GO możesz kontrolować każdy aspekt nagrywania.

Profesjonalne i realistyczne wideo
Możemy nagrywać w jakości 4K (3840 x 2160) do 30 fps, 2.7K (2704x1520) do 30fps i w jakości FULL HD (1920x1080) do 60fps.

Niespotykana stabilizacja
Kamera posiada niezawodny system stabilizacji dzięki 3-osiowemu gimbalowi, który doskonale utrzymuje kamerę w locie. Ustawienie gimbala odbywa się z precyzją do 0.02°.

Multikompatybilny obiektyw

Kamera posiada oryginalny obiektyw od DJI, istnieje kilka kompatybilnych obiektywów: DJI MFT 15mm/1.7 ASPH (z pierścieniem wyważającym i osłoną obiektywu) - w zestawie, Panasonic Lumix 15mm/1.7 (z pierścieniem wyważającym i osłoną obiektywu), Panasonic Lumix 14-42mm/3.5-5.6 HD, Olympus M.Zuiko 12mm/2.0 (z pierścieniem wyważającym), Olympus M.Zuiko 17mm/1.8 (z pierścieniem wyważającym), Olympus M.Zuiko 25mm/1.8, Olympus M.Zuiko 45mm/1.8, Olympus M.Zuiko 9-18mm/4.0-5.6

Specyfikacja DJI Inspire 2:
Model: T650
Maksymalny czas lotu: 27 min
Masa: 3290 g (z dwoma akumulatorami, bez gimbala i kamery)
Maksymalna masa startowa: 4000 g
Maksymalna prędkość: 94 km/h
Maksymalna prędkość wznoszenia: Tryb P, A - 5 m/s / Tryb S - 6 m/s
Maksymalna prędkość opadania: 9 m/s
Temperatura robocza: -20° do 40° C
Zasięg dolnych czujników: 5 m
Zakres pracy dolnych czujników: 0 - 10 m
Zakres pracy przednich czujników: 0,7 - 30 m
Zasięg górnych czujników: 5 m
Zasięg sygnału nadajnika: 3,5 km w UE (zgodnie z CE)
Akumulator nadajnika: 6000 mAh 2S LiPo
Akumulator: ATB50 4280 mAh LiPo 6S 22,8 V

Specyfikacja DJI Zenmuse X5S:

Wymiary: 140 mm x 98 mm x 132 mm

Masa: 461 g

Temperatura operacyjna: -10° do 40° C

Matryca: CMOS 4/3'' 

Ilość efektywnych pikseli: 20,8 Megapikseli

Szybkość migawki: 8 - 1/8000 s

FOV: 15mm/ f1.7: 72°;12mm/ f2.0: 84°

Rozdzielczość video: UHD: 4096×2160 (do 60 fps), C-DNG RAW - 5.2K: 5280×2972 (do 30 fps), Apple ProRes - 5.2K: 5280×2160 (do 30 fps)

Maks. prędkość zapisu: 60 Mbps

Format plików video: MP4, MOV (MPEG-4/AVC/H.264F), RAW

Zakres ruchów gimbala: Pitch: -90° do +30°; Pan: ±320°


Komentarze

Napisz swoją opinię

DJI Inspire 2 RAW + licencje + cendence + X5S

Dron DJI Inspire 2 Combo X5S RAW to w pełni profesjonalny quadrocopter zapewniający filmową jakość obrazu. Posiada wbudowany gimbal ze zintegrowaną kamerą micro 4/3 z matrycą 20,8 megapikseli, która nagrywa wideo z najmniej stratnymi jakościami jak Apple ProRes i RAW CinemaDNG. Obsługuje rozdzielczości do 5.2K wideo. Dron umożliwia pracę dwóm operatorom. Pierwszy steruje lotem drona, drugi zajmuje się pracą gimbala i kamery, współpracuje on z dwoma aparaturami naraz. Wbudowany system transmisji obrazu i kamera FPV ułatwia obsługę i zmniejsza ilość wymaganych akcesoriów oraz przewodów i wagi montowanego do platformy sprzętu. Maksymalna prędkość drona to 94km/h, a zasięg nadajnika nawet do 3,5 km. Dedykowane akcesoria jak akumulatory i dyski SSD tworzą niezwykle łatwy w użytkowaniu set.

Napisz swoją opinię