DJI Inspire 2 Combo X5S RAW
DJI

DJI Inspire 2 Combo X5S RAW

35 000,00 zł
Brutto
Dostępny w sprzedaży:

Dron DJI Inspire 2 Combo X5S RAW to w pełni profesjonalny quadrocopter zapewniający filmową jakość obrazu. Posiada wbudowany gimbal ze zintegrowaną kamerą micro4/3 z matrycą 20,8 megapikseli, która nagrywa wideo z najmniej stratnymi jakościami jak Apple ProRes i RAW CinemaDNG. Obsługuje rozdzielczości do 5.2K wideo. Dron umożliwia pracę dwóm operatorom. Pierwszy steruje lotem drona, drugi zajmuje się pracą gimbala i kamery, współpracuje on z dwoma aparaturami naraz. Wbudowany system transmisji obrazu i kamera FPV ułatwia obsługę i zmniejsza ilość wymaganych akcesoriów oraz przewodów i wagi montowanego do platformy sprzętu. Maksymalna prędkość drona to 94km/h a zasięg nadajnika nawet do 3,5 km. Dedykowane akcesoria jak akumulatory i dyski SSD tworzą niezwykle łatwy w użytkowaniu set.

Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393

W zestawie znajdują się:
 - Inspire 2
 - Nadajnik
 - Śmigła (4 pary)
 - Akumulator (TB50) x2
 - Ładowarka
 - Hub ładowania
 - Kabel zasilania
 - Kabel USB (z podwójnym gniazdem typu A)
 - Karta micro SD (16 GB)
 - Płyta kalibracji systemu wizyjnego
 - Walizka
 - Naklejka termoizolacyjna na akumulator x4
 - Instrukcja obsługi


Przekraczając granicę wyobraźni

Inspire 2 posiada wszystko, co czyniło wyjątkowym Inspire'a 1, ale w nowej, ulepszonej wersji.  Nowy system nagrywania jest w stanie zapisywać filmy w jakości 5,2 K w takich formatach jak m.in. CinemaDNG RAW i apple ProRes. Dron jest w stanie przyspieszyć od 0 do 80 km/h w jedyne 5 sekund, a jego zwrotność i szybkość (maksymalna prędkość 94 km/h, maksymalna prędkość opadania 9 m/s) deklasuje inne modele o podobnych rozmiarach. Podwójny system zasilania pozwala na latanie dronem do 27 minut (z kamerą X4S), a własny układ grzewczy umożliwia użytkowanie urządzenia, nawet w niskim temperaturach. Inspire 1 posiada również nowy tryb Spotlight Pro, dzięki któremu nawet samodzielni piloci mogą nagrywać złożone, dramatyczne ujęcia. Ulepszony system transmisji video jest teraz w stanie przesyłać sygnał jednocześnie z pokładowej kamery FPV i głównej kamery, pozwalając na jeszcze lepszą współpracę pilota i operatora kamery.

Profesjonalna jakość obrazu
DJI Inspire 2 posiada zintegrowany system przetwarzania obrazu CineCore2.0, dzięki czemu jest w stanie nagrywać video w jakości 5.2K w formatach CinemaDNG, Apple ProRes i wielu innych. CineCore 2.0 jest wbudowany w przód drona i współpracują z kamerą podłączoną do dedykowanego gniazda gimbala (obecnie kompatybilny jedynie z kamerami X4S i X5S).

System omijania przeszkód
Przedni i dolny system wizyjny Inspire'a 2 wykrywa przeszkody aż do 30 metrów przed dronem, pozwalając na bezpieczny lot z szybkością do 54 km/h. Górne czujniki skanują teren w poszukiwaniu przeszkód w odległości do 5 m od drona, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie podczas lotu w zamkniętej przestrzeni. Czujniki wykrywania przeszkód są włączone podczas normalnego lotu, RTH i trybach inteligentnego lotu.

Spotlight Pro
Spotlight Pro jest nowym trybem śledzenia, dzięki któremu nawet samodzielni piloci są w stanie wykonać złożone, dramatyczne ujęcia, które do tej pory wymagały obecności niezależnego operatora kamery. Tryb korzysta z zaawansowanego algorytmu śledzenia do utrzymywania obiektu w kadrze podczas nagrywania, niezależnie od kierunku, w którym porusza się Inspire 2. Jeżeli gimbal zbliży się do limitu swojego obrotu, Inspire 2 obróci się w tym kierunku, umożliwiając swobodny obrót gimbala, ale nie wpływając na sterowanie lub nagrywany film.  Tryb Spotlight Pro można używać na dwa sposoby. W szybkim trybie, po prostu zaznaczamy obiekt, aby dron zaczął go śledzić. W trybie kompozycji, należy zaznaczyć obiekt i miejsce śledzenia, a model podąży za obiektem dopiero, gdy znajdzie się na danym terenie.

Tryby inteligentnego lotu
Inspire 2 oferuje szereg różnych trybów inteligentnego lotu i nagrywania. System unikania przeszkód działa optymalnie w trybach Point of Interest i Waypoints, co sprawia, że wykonywania skomplikowanych ujęć jest banalnym i powtarzalnym zajęciem. Oprócz tego, możesz ułatwić sobie nagrywanie wymagających ujęć, korzystając z funkcji QuickSpin, TapFly i ActiveTrack. Dodatkowo Inspire 2 podczas lotu tworzy w czasie rzeczywistym mapę terenu, która umożliwia mu bezpieczny powrót do zapisanego punktu w przypadku utraty sygnału. Podczas powrotu do tzw. punktu home, dron będzie również używał swojej kamery do wykrywania przeszkód nawet 200 metrów przed sobą.

Większa moc
Nowy układ napędowy wznosi Inspire'a na nowy poziom lotniczych osiągów. Inspire 2 osiąga prędkość do 94 km/h, jest w stanie wznosić się z prędkością 6 m/s, a opadać 9 m/s. Dwa drążki sterujące posiadają jeszcze większą czułość, co ułatwia wykonywanie precyzyjnych manewrów.  Więcej mocy pozwala również na wykorzystanie Inspire'a 2 w bardziej ekstremalnych warunkach, w tym na wysokości 2500-5000 m n.p.m. (korzystając ze śmigieł dedykowanych do lotów na dużych wysokościach) i w niskich temperaturach dochodzących do -20° C (dzięki własnemu układowi grzewczemu).

Niezawodność
W modelu DJI Inspire 2 zastosowano podwójne jednostki najważniejszych modułów, takich jak IMU czy barometr. Podwójny system zasilania oznacza, że przy awarii jednego akumulatora, drugi będzie w stanie bezpiecznie sprowadzić urządzenie na ziemię. Układa napędowy przeszedł tysiące godzin testów, aby zapewnić niezawodność działania, a do tego  posiada dodatkowy system przesyłu sygnału z układu napędowego w razie utraty sygnału PWM.

Wersja combo
W wersji combo znajduje się kamera Zenmuse X5S z aktywowanym kluczem licencyjnym Inspire 2. Klucz aktywuje obsługę formatów CinemaDNG i Apple ProRes w systemie przetwarzania obrazu CineCore 2.0, co umożliwia nagrywanie filmów w jakości 5,2 K (5280x2970 i 5280x2160). Licencja jest bezterminowa, a dzięki niej uzyskujesz dostęp do hollywoodzkich formatów video do profesjonalnej obróbki filmów. Dodatkowo techniki oversampling pozwalają na uzyskanie wyższej rozdzielczości z oryginalnego obrazu na matrycy, dzięki czemu uchwycimy jeszcze więcej szczegółów na każdym zdjęciu.

Specyfikacja:
Model: T650
Maksymalny czas lotu: 27 min
Masa: 3290 g (z dwoma akumulatorami, bez gimbala i kamery)
Maksymalna masa startowa: 4000 g
Maksymalna prędkość: 94 km/h
Maksymalna prędkość wznoszenia: Tryb P, A - 5 m/s / Tryb S - 6 m/s
Maksymalna prędkość opadania: 9 m/s
Temperatura robocza: -20° do 40° C
Zasięg dolnych czujników: 5 m
Zakres pracy dolnych czujników: 0 - 10 m
Zakres pracy przednich czujników: 0,7 - 30 m
Zasięg górnych czujników: 5 m
Zasięg sygnału nadajnika: 3,5 km w UE (zgodnie z CE)
Akumulator nadajnika: 6000 mAh 2S LiPo
Akumulator: ATB50 4280 mAh LiPo 6S 22,8 V
Zakres obrotu gimbala: Pitch -130° - 40°, Roll ±20°, Pan ±320°


Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

DJI Inspire 2 Combo X5S RAW

Dron DJI Inspire 2 Combo X5S RAW to w pełni profesjonalny quadrocopter zapewniający filmową jakość obrazu. Posiada wbudowany gimbal ze zintegrowaną kamerą micro4/3 z matrycą 20,8 megapikseli, która nagrywa wideo z najmniej stratnymi jakościami jak Apple ProRes i RAW CinemaDNG. Obsługuje rozdzielczości do 5.2K wideo. Dron umożliwia pracę dwóm operatorom. Pierwszy steruje lotem drona, drugi zajmuje się pracą gimbala i kamery, współpracuje on z dwoma aparaturami naraz. Wbudowany system transmisji obrazu i kamera FPV ułatwia obsługę i zmniejsza ilość wymaganych akcesoriów oraz przewodów i wagi montowanego do platformy sprzętu. Maksymalna prędkość drona to 94km/h a zasięg nadajnika nawet do 3,5 km. Dedykowane akcesoria jak akumulatory i dyski SSD tworzą niezwykle łatwy w użytkowaniu set.

Napisz swoją opinię