HeadRush Pedalboard
HeadRush

HeadRush Pedalboard | Zaawansowany procesor i multiefekt gitarowy

3 999,00 zł
Brutto
Kod producenta: HEADRUSH PEDALBOARD
Dostępny w sprzedaży

HeadRush Pedalboard jest niezwykle rozbudowanym i zaawansowanym multiefektem gitarowym. Dwanaście przełączników nożnych oraz pedał ekspresji pozwalają tworzyć wyjątkowe i spersonalizowane układy i presety efektów. HeadRush Pedalboard posiada dotykowy 7 calowy ekran, na którym mamy możliwość modyfikacji ustawień oraz wizualizację wybranych efektów. Dodatkowo wbudowany looper czy możliwość ładowania wtyczek umożliwia nieskończoną zabawę. Wejścia i wyjścia Jack, XLR, MIDI czy pętla efektów rozszerzająca możliwości o dodatkowe efekty i urządzenia, tworząc z HeadRush Pedalboard pełnoprawny procesor gitarowy. Dodatkowo wbudowany interfejs audio USB pozwala na bezpośrednie nagrywanie sygnału. Całością efektów zarządza oprogramowanie DSP Eleven HD Expanded.

Ilość

  • Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty Przy zamówieniach z większą ilością sztuk oferujemy rabaty
  • Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty Darmowa wysyłka kurierem od 400 PLN lub odbiór osobisty
  • W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393 W razie wątpliwości prosimy o kontakt: 883 636 393
  • Od idealnego brzmienia dzieli Cię tylko dotyk

HeadRush Pedalboard™ wyposażony jest w precyzyjnie dostrojony czterordzeniowy procesor i wyjątkowe oprogramowanie DSP Eleven® HD Expanded™, dzięki czemu zapewnia najbardziej uniwersalne, realistycznie brzmiące i reagujące symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów, jakie można znaleźć w scenicznym, podłogowym multiefekcie gitarowym. 7-calowy ekran umożliwia wykorzystanie dotyku, przesuwania oraz przeciągania i upuszczania do natychmiastowego tworzenia i edycji Twoich zestawów w niespotykany dotąd realistyczny i intuicyjny sposób.

Ponadto Pedalboard charakteryzuje się bezzwłoczną zmianą presetów z wybrzmiewaniem efektów reverb i delay (spillover), wbudowanym looperem z 20-minutowym czasem nagrywania, możliwością ładowania plików z odpowiedziami impulsowymi i ekskluzywnymi, oryginalnymi, butikowymi efektami, które są niedostępne nigdzie indziej. Bez względu na to, czy szukasz klasycznego, ciepłego wzmacniacza vintage z naturalnym lampowym przesterem, szerokiego, ambientowego, niekończącego się delaya, czy najcięższego z możliwych brzmień do djentu, HeadRush Pedalboard obejmuje to i wszystko pomiędzy.

  • 7-calowy ekran dotykowy

Sercem HeadRush Pedalboard jest 7-calowy ekran dotykowy wraz z ukierunkowanym na gitarzystę, wyjątkowo intuicyjnym interfejsem użytkownika – możesz dosłownie dotykać, przesuwać oraz przenosić i upuszczać poszczególne elementy w celu tworzenia i edycji swoich zestawów z niesamowitą szybkością i precyzją. Duży wyświetlacz daje także bardzo wyraźny obraz podczas występów na żywo; jest to przydatne zwłaszcza przy wprowadzaniu drobnych zmian w brzmieniu z wykorzystaniem pedału ekspresji w trybie „Hands-Free”. Wszystko w HeadRush Pedalboard zostało zaprojektowane tak, aby w prosty, szybki i intuicyjny sposób tworzyć niesamowicie brzmiące zestawy w ciągu kilku sekund.

  • Wyraź siebie!

W przypadku HeadRush Pedalboard możesz przejąć kontrolę nad każdym parametrem arsenału sprzętowego: wzmacniacza, kolumny, mikrofonu i efektów – przy pomocy pedału ekspresji, który jest prosty w konfiguracji. Dzięki 2 bankom mapowań pedału ekspresji, przypadającym na każdy zestaw, oraz możliwości przypisania maksymalnie 4 parametrów w każdym banku, HeadRush Pedalboard ma niespotykany dotąd zakres możliwości zmiany brzmienia w locie.

  • Wszystkie złącza, jakich potrzebujesz

HeadRush Pedalboard bezproblemowo integruje się z Twoim aktualnym zestawem dzięki wszystkim złączom, jakich potrzebujesz, aby podołać każdej sytuacji na scenie. Jest wyposażony w wejście gitarowe 1/4″, 2 wyjścia XLR z przełącznikiem odcinającym masę, 2 wyjścia TRS 1/4″ z przełączaniem poziomu wzmacniacz/linia, 5-pinowe wejście/wyjście MIDI oraz wbudowaną pętlę efektów (1/4″ stereo) do podłączania efektów i zewnętrznych urządzeń w każdym punkcie łańcucha sygnału. HeadRush Pedalboard jednoczy cały Twój sprzęt, otwierając jednocześnie świat nowych możliwości brzmieniowych.

  • Podstawa studia

Przenieś swoje nagrania na wyższy poziom. Dzięki interfejsowi audio na USB o studyjnej jakości 24-bity/96 kHz i przy niezrównanych możliwościach kształtowania brzmienia oprogramowania DSP Eleven HD Expanded™, możesz uchwycić każdy najmniejszy niuans swojej gry. Dzięki możliwości nagrywania zarówno przetworzonego, jak i bezpośredniego sygnału, możesz reampować czysty sygnał z komputera i skupić się na dopieszczeniu swojego charakterystycznego brzmienia.

  • Obsługa własnych/zewnętrznych odpowiedzi impulsowych (IR)

Z HeadRush Pedalboard gitarzyści mogą ciągle poszerzać dostępne brzmienia kolumn gitarowych dzięki ładowaniu do niego plików z odpowiedziami impulsowymi. HeadRush podjął współpracę z firmą Celestion, dzięki której od samego oczątku można pobrać dostępne na wyłączność pliki IR, ale HeadRush Pedalboard obsługuje także wszystkie inne typy plików IR w formacie.WAV i .AIFF (48 kHz – 192 kHz, 16 – 32 bity mono, maksymalnie 2048 próbek).Przełączniki:
 - 12 nożnych przełączników z kolorowym podświetleniem LED i wyświetlaczami OLED,

Pedały:
 - 1 pedał ekspresji,

Pokrętła:
 - 1 pokrętło master volume (suma),
 - 1 pokrętło regulacji głośności słuchawek,
 - 1 pokrętło regulacji wejścia aux,
 - 1 pokrętło nawigacji/data,
 - 3 enkodery do regulacji parametrów,

Wyświetlacze:
 - Główny wyświetlacz – 1 x 7-calowy, kolorowy wyświetlacz podświetlany LED z interfejsem dotykowym,
 - Wyświetlacze OLED dla nożnych przełączników – 12 monochromatycznych wyświetlaczy OLED,

Złącza:
 - 1 wejście TS 1/4” – 6,35 mm (gitarowe),
 - 1 wejście TRS 1/4″ (6,35 mm) – wejście drugiego pedału ekspresji ,
 - 1 wejście stereo 1/8” (3,5 mm) – pomocnicze (aux),
 - 2 wyjścia XLR z przełącznikiem odcinającym masę,
 - 2 wyjścia TRS 1/4”(6,35 mm) – poziom linowy lub przystosowany do wzmacniacza,
 - 2 wejścia TRS 1/4” (6,35 mm) – wyjście (send) pętli efektów,
 - 2 wyjścia TRS 1/4” (6,35 mm) – wejście (return) pętli efektów,
 - 1 wejście MIDI 5-pinowe,
 - 1 wyjście MIDI 5-pinowe,
 - 1 Port USB typu B,
 - 1 wejście zasilania IEC,

Ogólne:
 - Zasilanie: Gniazdo: IEC,
 - Napięcie wejściowe: 100–240 V, 50/60 Hz, 1,2 A.
 - Wymiary: 610 x 305 x 89 mm (szer. x gł. x wys.),
 - Waga: 7,3 kg.


Opis

Przeznaczenie
Do gitar elektrycznych
Rodzaj urządzenia
Efekty gitarowe i basowe

Grenke Leasing

Oferujemy korzystny leasing dla firm !

GŁÓWNE ATUTY OFERTY:
- możliwy leasing z 0% opłaty początkowej
- finansowanie 100 % inwestycji
- decyzja w ciągu 1 dnia
- stałe raty leasingowe
- możliwość odliczenia podatku VAT od rat leasingowych oraz ujęcia ich jako koszt uzyskania przychodu

DOSTĘPNE LINIE LEASINGOWE:
- Leasing Tradycyjny (operacyjny): z opcją wykupu przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy, wg wartości ustalanej na początku umowy )1
- Leasing Nowoczesny: z możliwością wymiany sprzętu na nowszy technologicznie w ramach nowej umowy lub nabycia przedmiotu leasingu po zakończeniu minimalnego okresu umowy

WARUNKI WARTOŚCIOWE LEASINGU:
- wartość przedmiotu leasingu od 1 500 zł
- możliwość wpłaty własnej do 40% wartości przedmiotu leasingu
PROCEDURY PROCESOWANIA WNIOSKU LEASINGOWEGO:
- wypełnienie wniosku o leasing
wartość przedmiotu do 10 000 zł - link
wartość przedmiotu powyżej 10 000 zł - link

WYMAGANE DOKUMENTY ZAŁOŻYCIELSKIE FIRMY:
- Do podpisania umowy potrzebne będą dwa dokumenty tożsamości zgodnie z reprezentacją firmy. Spółki cywilne - dodatkowo umowa spółki.

MINIMALNY CZAS TRWANIA DZIAŁALNOŚCI FIRMY:
- jeden rok
- w przypadku firmy działających krócej niż rok możliwość zawarcia umowy leasingowej rozpatrywana indywidualnie

UBEZPIECZENIE PRZEDMIOTU LEASINGU:
- ubezpieczenie obowiązkowe typu „all risk"
- ubezpieczyciel sugerowany przez finansującego (AXA AG) lub ubezpieczenie we własnym zakresieProsimy o wiadomość a prześlemy Tobie wyliczenia leasingowe.

Wyślij


Komentarze

Napisz swoją opinię

HeadRush Pedalboard | Zaawansowany procesor i multiefekt gitarowy

HeadRush Pedalboard jest niezwykle rozbudowanym i zaawansowanym multiefektem gitarowym. Dwanaście przełączników nożnych oraz pedał ekspresji pozwalają tworzyć wyjątkowe i spersonalizowane układy i presety efektów. HeadRush Pedalboard posiada dotykowy 7 calowy ekran, na którym mamy możliwość modyfikacji ustawień oraz wizualizację wybranych efektów. Dodatkowo wbudowany looper czy możliwość ładowania wtyczek umożliwia nieskończoną zabawę. Wejścia i wyjścia Jack, XLR, MIDI czy pętla efektów rozszerzająca możliwości o dodatkowe efekty i urządzenia, tworząc z HeadRush Pedalboard pełnoprawny procesor gitarowy. Dodatkowo wbudowany interfejs audio USB pozwala na bezpośrednie nagrywanie sygnału. Całością efektów zarządza oprogramowanie DSP Eleven HD Expanded.

Napisz swoją opinię