ROMOCJA: MIDI PACK w prezencie

ROMOCJA: MIDI PACK w prezencie

W okresie od 1.09.209 do 30.09.2019 kup Superior Drummer 3 (wersja regularna lub crossgrade) marki Toontrack i otrzymaj w prezencie zestaw plików MIDI – Midi Pack.

Superior Drummer 3 to nowa wersja legendarnej aplikacji perkusyjnej. Stał się czymś więcej niż narzędziem do tworzenia rytmów – to wirtualne studio dające nieskończone możliwości kreatywnego kształtowania, formowania i doskonalenia twoich brzmień perkusyjnych, bez żadnych ograniczeń.

MIDI Pack to zestaw plików MIDI w różnych stylach muzycznych.

Darmowy pakiet perkusyjny MIDI będzie dostępny do wyboru i pobrania po zalogowaniu się na konto użytkownika na stronie Toontrack i po zarejestrowaniu kupionej aplikacji Superior Drummer 3.
Użytkownik będzie miał możliwość pobrania bezpłatnego pakietu w ciągu 30 dni po zakończeniu okresu promocyjnego. Po tym okresie oferta promocyjna będzie nieważna.
W promocji biorą udział wszystkie obecnie dostępne pojedyncze zestawy perkusyjne MIDI, w tym pakiety nowe lub właśnie wydane.

Zostaw nam wiadomość lub zapytanie.

Wypełnij wszystkie pola.

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu oraz Politykę prywatności , która jest zgodna z rozporządzeniem 95/46/WE (RODO)