PROMOCJA: PreSonus ATOM gratis!

PROMOCJA: PreSonus ATOM gratis!

W okresie od 1.09.2019 do 31.10.2019 kup kontroler programu DAW Faderport 16, a w prezencie dostaniesz ATOM – kontroler z padami do produkcji i wykonywania muzyki na żywo.

Faderport 16 to uniwersalny dotykowy kontroler USB. Ma 16 czułych na dotyk, zmotoryzowanych suwaków i 89 przycisków obsługujących 104 różne funkcje. Pozwala szybko powiększyć widok plików w trakcie edycji, dopasować tempo jednym przyciskiem, modyfikować parametry wtyczek, zarządzać miksami aux oraz kontrolować poziomy ścieżek jednym ruchem dłoni.

ATOM to uniwersalny kontroler z 16 pełnowymiarowymi, dynamicznymi padami RGB, czułymi na siłę docisku. Jest ściśle zintegrowany ze środowiskiem produkcyjnym Studio One 4 Artist (polska wersja językowa!). Do komunikacji z komputerem wykorzystuje port USB 2.0 i nie wymaga instalowania sterowników. ATOM jest zgodny z większością programów do produkcji muzycznej oraz wykonywania muzyki na żywo.
Jak uzyskasz kontroler ATOM?

    W okresie od 1.09.2019 do 31.10.2019 kup kontroler Faderport 16 w autoryzowanym salonie sprzedaży.
    Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy. POBIERZ formularz.
    Zapoznaj się z zasadami promocji zawartymi w formularzu zgłoszeniowym.
    Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wraz z dowodem zakupu wyślij go do 30.11.2019 na adres: rebates@presonus.eu


Zasady promocji:

    Uczestnikami Programu mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych.
    W promocji mogą wziąć udział tylko klienci końcowi: promocja nie dotyczy pracowników sklepów detalicznych, pośredników ani dystrybutorów.
    Udział w promocji wymaga zarejestrowania zakupionego kontrolera FaderPort 16 na koncie My.Presonus.
    Wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz z zeskanowanym dowodem zakupu i numerem seryjnym należy wysłać do 30.11.2019.
    Honorowane będą tylko i wyłącznie w całości wypełnione formularze zgłoszeniowe. PreSonus nie ponosi odpowiedzialności za spóźnione, nieprawidłowe bądź nieczytelne oświadczenia.
    Oferta nie łączy się z innymi promocjami.
    Twoje prawa nie mogą zostać przenoszone, a ta oferta jest nieważna, jeżeli podlega opodatkowaniu, ograniczeniom lub jest zabroniona przez prawo.
    Produkt zostanie wysłany nie wcześniej niż 30 dni po zakończeniu promocji. Czas oczekiwania na produkt może wynieść 6 tygodni.
    Jeśli oferta zostanie unieważniona, PreSonus nie skontaktuje się z Tobą.
    Do celów archiwalnych przechowuj kopie wszystkich przesłanych materiałów. Wysłane producentowi materiały nie będą zwracane.
    Wszelkie pytania kieruj do: p.korzonkowski@audiostacja.pl

Zostaw nam wiadomość lub zapytanie.

Wypełnij wszystkie pola.

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin sklepu oraz Politykę prywatności , która jest zgodna z rozporządzeniem 95/46/WE (RODO)